Зворушливі компліменти чоловіку українською

Наш сайт заощадить вам час, на пошук оригінальних компліментів чоловіку у прозі, до сліз, ми підготували безліч гарних варіантів.

До зустрічі з тобою у мене не було ідеалів серед чоловіків, але тепер той єдиний з’явився)

Всі мої приємні враження від життя пов’язані лише з тобою.

Кожну секунду на цій планеті – я щаслива від усвідомлення того, що на ній також є ти. Ти чудовий чоловік, і я не перестаю дивувати тебе, кожен день.

Ти справжній чоловік, що вміє постояти за своє, надійний і сміливий.

Ми проживемо з тобою довге щасливе життя і кожне її мить будемо насолоджуватися один одним.

Улюблений, як мені хочеться зараз притиснутися до твого плеча, і забути про все на світі. Ти такий добрий, милий, уважний і ніжний. Ти гарний, як Бог. Ти окрилює мене своєю любов’ю. Кожна хвилина, проведена разом – це свято. І мені так хочеться, щоб моє життя завжди була святом. Люблю тебе більше всіх на світі, і так сподіваюся на взаємність. Я обіцяю зробити все, щоб ти був найщасливішим. Нехай збуваються всі твої мрії, нехай удача ходить за тобою, як тінь.

З тобою я відчуваю себе такою захищеною. Ти найнадійніший і дорогий мій чоловік.

Вважаю тебе фонтаном натхнення. Після спілкування з тобою мені життя вже представляється в яскравих картинках, а не сірих тонах.

Милий! Незбагненним чином в тобі поєднуються сильний характер і ніжна дбайливість, гострий розум і дивовижна веселість, здатність досягати задуманого і залишатися доброю людиною з чистою душею! Обожнюю тебе, чудовий обранець мого серця!

Дорогий. Ти настільки мені дорогий. Та ти просто дорожче за всіх на світі мені!

Коли від кого-то чую згадка про тебе, на моєму обличчі завжди з’являється посмішка.

Ти завжди можеш контролювати свої емоції і вчинки. Це викликає моє захоплення.

Одна думка про те, що ти скоро повернешся, змушує мене рухатися далі!

Мені легко підтримувати всі твої рішення, тому що вони завжди вірні, надійні. Твоя найкраща риса – попередньо все зважити, перевірити, а тільки потім робити висновки.

Боюся твого приходу до мене на роботу (навчання). Боюся через бунт, який відбудеться серед жінок в боротьбі за пальму першості, щоб привернути увагу такого красивого чоловіка.

Пишаюся тобою, пишаюся твоїми успіхами і особистими якостями.

Я найщасливіша дівчина на світі, тому, що у мене є ти, мій улюблений. Ти хлопець моєї мрії, мій ідеал. Тільки з тобою я відчуваюсебе найщасливішою, тільки ти робиш моє життя яскравим та різноманітним. Ти подарував мені крила від щастя. Люблю тебе, і хочу завжди бути з тобою, мій єдиний, милий і бажаний. Кожна хвилина, проведена з тобою – для мене нагорода. Будь завжди таким красивим, сильним, уважним і ніжним. Нехай щастить тобі у всьому, завжди, нехай життя твоє буде, як в казці.