Оригінальні побажання на весілля

Вітаємо сьогодні молодят з дуже важливим рішенням створити сім’ю. Свято це добре, найголовніше утримати це почуття багато років, зберегти свою любов і не прожити подальші роки даром. Сім’я, це дуже важливий етап в житті кожного і до цього може дозріти і дійти далеко не кожен! Ви подорослішали обидва на ціле життя в очах своїх батьків. Сьогодні наречена прекрасніше всіх, а наречений як ніколи серйозний. Ось так і проживіть все життя, щоб один був відповідальний, а друга красива. Це іронія, ну звичайно важливо нареченій свого чоловіка голодом не годувати і готувати краще його мами. А завдання наречений бути захисником сім’ї і зайняти місце поруч з її батьком! Нехай життя кожен день, як перлини збирає у скриньку і складає вашу історію сімейного життя, Щоб у цьому перлах народилися щасливі діти і бачили вашу впевненості у завтрашньому дні.

Одного разу ви зустрілись і вирішили об’єднатися, але не проти чогось, а в ім’я родини. Ви не пізнали любов, а лише доторкнулися до однієї з її граней. Досягти і пізнати її це означає йти з нею по життю і зберегти на багато років і пройшовши ось так разом ви зрозумієте і досягнете справжнього сімейного щастя. Вітаємо молодих з днем весілля. Бажаємо щастя неземного, безмежної любові й глибокого розуміння один одного. Нехай ваші серця б’ються в такт і душі співають в унісон. Нехай не буде молодість швидкоплинної, не поспішайте жити і тоді все встигнете. Гідно виходите з скрутного становища, розумійте і підтримуйте взаємно. А покинувши свій дім, ніколи не забувайте про батьків. Саме вони зробили вас такими, якими ви є зараз. І мабуть, виховані ви правильно, оскільки прагнете до щастя. Зробіть такими ж успішними і щасливими своїх майбутніх дітей.

Дорогі наречений і наречена, бажаю в день утворення вашої молодої сім’ї величезної любові, великого успіху і неймовірної удачі. Ви вже зловили свою птицю удачі, не відпускати її і берегти трепетно і ніжно. У вас настав той час, коли мрії почали здійснюватися! Будьте справедливими та вірними дружинами, відданість цінуєте у своїй родині і поважайте долю за наданий шанс створити свій райський куточок на землі. Живіть в злагоді і без зрад, вмійте цінувати все, що маєте. А чого не вистачає, то досягнення цього і прагнете. Нехай життя навчить вас бути обережними, ощадливими, дружину бути економною господинею. А чоловік хай як скрізь заведено, збудує дім, посадити дерево і в родині народиться син або дочка. Неважливо хто буде первісток, нехай дитина народиться в любові, буде щасливий, оточений турботою і увагою.

Не встигли батьки озирнутися, як швидко виросли їхні діти. З маленькою мавпочкою дівчинки виросла красива принцеса, зустріла свого статного принца і пішла під вінець. А ось тут казки зовсім не кінець! Дорогі наші наречені, цей день тільки початок вашого казкового життя. Вітаємо з днем заснування вашої сім’ї. Тепер ви удвох як ціле держава зі своїм статутом і внутрішньою політикою. Тут немає виборців, а є лише ви як два правителя своєї долі. Живіть під гімном любові, під прапором надії, хай герб віри вас захищає від важких моментів і проблем. Будьте сміливими і відважними для подолання всіх перешкод і не забувайте про те, де ви виросли і були виховані. Поважайте батьків і цінуєте їх за свої успіхи, адже за своє щастя саме їм ви і зобов’язані. Нехай міцніє з роками сім’я, поповніть її дітьми і цим ви подаруєте другу молодість своїм батькам.

Ви стоїте сьогодні напередодні дорослого життя, за спиною залишилися безтурботні дні гарячої юності і романтики. Попереду вас чекає не тільки суворий побут і передбачуваність, а навпаки початок всього і говорить про нові відкриття. Нехай цей переворот у ваших життях буде відмінним починанням створити хорошу, міцну і дружну сім’ю. Бажаємо пізнати життя в самих яскравих кольорах, живіть відповідальності і чесності. Доброта хай будуть основою ваших відносин. Даруйте один одному тепло і ласку, радуйте, пізнавайте любов у всіх гранях. Від усього серця хочемо побажати сонця в будинку, завжди райдужних перспектив. Поповнюйте свою сім’ю лише хорошими і самими прекрасними спогадами. Не розлучайтеся і ніколи не губіться, без ультиматумів і умов проживіть гармонійно кожен день свого життя до самої золотого весілля. Рада так любов!

Дорожче ви один одного вже не знайдете, адже узи вашого шлюбу скріпила не тільки друк. Сьогодні той час, де дорогі обручки і медовий місяць на островах не показник щастя. Запорукою вдалого сімейного життя є багатство всередині кожного з вас. Це терпіння, повага, розуміння і співчуття. Все це охоплює любов. Пристрасть, як пробник духів дуже маленька і дається лише як презентація ваших відносин. Справжню сім’ю не придбати ні за які гроші, тут немає калібру, проби або ваги. Ви робите її безцінною своїм вкладенням душі і серця. Ви самі малюєте і творіть. Тут немає місця шлюбу і час не має ніякого значення. Тут мова йде про якості кожного прожитого дня і рік за роком це виростає і формує справжні людські цінності. Подивіться на своїх батьків, бажаємо вам досягти їх рівня благополуччя і внутрішнього багатства!

Сьогодні програє весілля шалена і гучна. Вас чекає багато в життя нового і незнайомого. Бажаємо починати якомога швидше реалізувати свої і вже спільні мрії, йти до загальним цілям і скоро завести спільних дітей. Ви вже пройшли найскладніше, дізналися один одного і прийшли до основи своєї сім’ї. Ви вже багато дізналися один одного, відчувають себе у відносинах і, напевно, стикалися з різними труднощами. Це значить, що ви досягли справжньої любові, і подолали найскладніше. Бажаємо, щоб після Загсу у вас почалася заслужена спокійна і гармонійна сімейне життя. Нехай свята у вас не кінчаються, нехай кожна ніч дарує вам ніжність, ранок, неугавні співом солов’я починало ваш день. А заходи щоб були наповнені романтикою і найніжнішими мріями. Беріть досвід у своїх батьків, щоб реалізувати себе зі своїми дітьми і дарувати їм прекрасне!