Подрузі з днем народження – своїми словами, тексти, проза

День народження – це завжди яскравий, що запам’ятовується свято, яке не може залишити серця людей байдужими. Кожна людина так сильно любить, і так сильно чекає цього дня. А все тому, що саме тоді ми можемо отримати стільки уваги, прекрасних слів привітання та подарунків, яких так сильно чекали. Ось і зараз мені особливо хочеться сказати своїй подрузі про те, що вона неймовірно гарна. Мене завжди дивувало те, як можна бути такою доброю і чуйною порівняно до інших людей. І тому я хочу тобі сказати про те, що не тільки ти повинні бути такої доброї. Інші люди також повинні любити тебе, і намагатися чимось порадувати. І нехай в твоєму житті ніколи не буде смутку і розчарування. Вір у диво, і воно обов’язково має статися з тобою. І нехай твій світ завжди буде наповнений яскравими барвами, які будуть твій світ прикрашати, і допомагати тобі, жити.

У кожної людини, яка живе на цій планеті, є саме те свято, яке ближче до його серця. Саме в день такого свята людина може відчувати себе так добре, що зовсім не передати словами. Ось і сьогодні я перебуваю на дні народження своєї подруги. Вона так сильно хоче провести своє свято, що я просто не можу не допомогти їй у цьому. І знаєш, я принесла для тебе подарунок, який тобі так сильно повинен сподобатися. Також я збираюся для тебе сказати про те, що в будь-якій складній для тебе ситуації, ти завжди повинна пам’ятати про те, що біля тебе є ті люди, які завжди будуть намагатися тобі прийти на допомогу. І хай у тебе все буде виходити саме так, як би тобі хотілося. Я тебе дуже сильно люблю, і ти, тому залишишся в моєму серці назавжди.

Сьогодні настав чудовий день, якого ми всі так сильно чекали. Але, якщо бути трохи точніше, чекали всі, крім самої іменинниці. Свій день народження вона ніколи не любила. А все тому, що вона думала, що з-за нього вона стає старшою з кожним роком, а цього їй так сильно не хотілося. І ось зараз вона зовсім не хоче з нами святкувати. Але ми постараємося зробити все можливе для того, щоб вона змогла відчути всю принадність таких от свят. Нехай це буде зовсім непросто, але ми постараємося зовсім справлятися. І зараз, коли мені вже треба прощатися з тобою, мені так сильно хочеться сказати тобі про те, що ти завжди повинна намагатися триматися, як би тобі не було важко. І не показуй нікому свою біль, бо так тобі буде легше жити на цьому світі. І нехай удача обов’язково буде на твоїй стороні.

Кожен день для будь-якої людини має починатися зі щасливої усмішки. Адже тільки в такому разі можна буде досягти того успіху, який ми так сильно хочемо мати для себе. І в цей самий час мені б дійсно хотілося б, щоб ти могла широко посміхнутися. Будь ласка, зовсім не забувай про те, що ти повинна бути вдячна богу за те, що маєш на цей момент. І тому я дійсно так сильно хочу зробити для тебе все можливе. А зараз давай просто постараємося дійсно провести гарне свято, що для нас зовсім не зможе забутися ніколи. І наостанок залишається тільки сказати тобі про те, що ми тобі завжди будемо готові підтримати. Так що ти не повинна боятися труднощів, а з легкістю долати їх. Адже так тобі буде набагато легше. Радій життю, і ти зрозумієш, що вона для тебе буде однією з найкращих.

Люди ніколи до самого кінця не можуть розуміти того, що вони мають. Але, коли вони втратять, то тоді їм зовсім вже не захочеться нічого більше. І зараз мені б дуже хотілося привітати свою кращу подругу. Ми з нею дружимо з самого дитинства, і тому завжди намагаємося не забувати про святах один одного. Ось і зараз я прийшла до тебе в гості для того, щоб допомогти тобі підготуватися до вечірки, а також привітати тебе з твоїми іменинами. Насправді Я бажаю тобі щастя і удачі. Якщо ти постараєшся, і докладеш трохи більше зусиль, то тоді ти точно зможеш домогтися всього того, що тобі так сильно хочеться мати. А зараз давай просто постараємося провести твій свято дуже добре. Щоб про нього ми завжди могли згадувати тільки з найкращої сторони. І нехай у нас сьогодні все вийде якнайкраще.

Ось і настав день, який так довго ти чекала. Якщо сказати чесно, мені пригадується, як ще в дитинстві, ти так себе вела. Тільки тоді ти бігла до дверей і чекала там, коли твої гості принесуть для тебе подарунок. І зараз мені дійсно так сильно хочеться зробити для тебе подарунок, який тобі обов’язково повинен буде сильно сподобатися. І для цього я постараюся зробити все можливе. Але ось, мені вже пора видалятися. Ось чому мені так сильно хочеться сказати тобі про те, щоб в житті ти завжди намагалася проживати кожен день так, щоб потім не було соромно. Адже це так сильно важливо. І також ніколи не проходь повз людей, які будуть потребувати допомоги твоєї. Роби для них все можливе, і тоді ти зможеш все до себе повернути. І нехай посмішка від щастя ніколи не буде тебе покидати.

Кожна людина в цьому житті повинен сам вибрати собі шлях, по якому він буде йти. І від того, як він це зробить, буде багато чого залежати. Зараз мені справді хочеться сказати тобі, моя дорога подруга про те, що ти також повинна постаратися зробити той вибір, про який потім зовсім не будеш шкодувати. І зараз мені так сильно хочеться зробити в цей день тебе щасливою. Ось чому я намагаюся зробити для тебе все можливе. Та ти не ображайся, але мені для тебе потрібно озвучити істини, які потрібно знати кожній людині. Якщо ти будеш поступати погано, то все погане колись тобі обов’язково повернеться. І тоді ти вже просто не зможеш нічого змінити. Щоб так все не відбувалося, ти завжди повинна намагатися думати наперед про те, що будеш робити. І нехай щастя, тепле сонечко і дружня підтримка завжди буде на твоєму боці.