Компліменти дівчині

Здивувати людину буває складно, але можливо якщо підібрати вірні привітання з днем народження дівчині , обирайте слова до важливої події у нас на сайті, приємне здивування гарантовано.

Твої красиві, привабливі губи змушують моє серце робити сальто.

Ти цікава, красива, чарівна, оригінальна — просто родзинка! Тебе треба цінувати і берегти!

Ми просто створені одне для одного.

Ти до неможливості красива і чарівна, чарівна і приваблива!

Завжди будь впевнена в собі, адже такої краси я не зустрічав раніше!

Мила, ніжна, добра, ти створена природою на диво. Твоя краса просто обворажівает. Я такий щасливий, що зустрів тебе, і пишаюся, що у мене найкрасивіша дівчина на світі.

Якщо зірки падали б кожен раз, коли згадую твою посмішку, тоді небо скоро б спорожніло.

Навіть якби я був сліпий, я б все одно міг бачити твою красу, бо вона в твоїй душі, і її можна побачити не тільки очима, а й серцем.

Мила! Твої незвичайні очі сяють яскравіше незбагненних далеких зірок, прекрасних і піднесених, будя сліпучу пристрасть і надихаючу ніжність. Де б я не був, їх чудовий світ веде мене до тебе, змушуючи забувати про все, крім любові!

Мені подобається в тобі все від і до. Від легкої ходи до вміння одягатися, від уміння говорити і висловлювати думки, до тактовних і сміливих ідей.

Твої губи для мене як магніт, до якого мене сильно тягне.

Загальні, В смс, Приємні, На фото, Прикольні, Своїми словами, Улюбленою дівчині, У віршах

Ти єдина в моїй голові, в моєму серці і в моєму житті, ти найчарівніша жінка у всесвіті.

Перфекціоністи повинні дивитися на твою красу, щоб отримувати натхнення.

Перед твоєю красою все меркне! Ти як свіжу квітку, створений природою в момент, коли вона була в прекрасному настрої! Ти приклад ідеальної жінки, в якої поєдналася краса і доброта - самий рідкісний коктейль.

Все б віддав, щоб бути таким красивим, як ти, не дивлячись на те, що я чоловік!

У тебе немає вад і навіть те, що ти вважаєш недоліками - гідності в очах інших людей!

Твоя зовнішність така прекрасна, що я б писав з тебе картини, якби був художником.

Кожна хвилина з тобою - як нагорода. Я без тебе, як сонце без тепла, як соловей без пісні. Ти моє життя. Я з тобою найщасливіший в цілому світі, дорога!

Я ніколи не бачив нічого красивішого, ніж твоя посмішка.

Коли я дивлюся на тебе, я думаю, що краса врятує світ.

Не може бути! Невже все до сих пір приховували в секреті свої почуття і жодного разу не говорили тобі, що ти найкрасивіша жінка на світі ?!

Я ставлюся до тебе занадто трепетно, адже ти розбудила в мені бажання оберігати і захищати.

Ти класна співрозмовниця. Коли спілкуюся з тобою, навіть не помічаю, як пролітає час.

Постійна думка про тебе зводить мене з розуму, але більше цього не буде і ти просто зобов'язана дозволити мені себе поцілувати ..

Навіть мухи до тебе клеяться!

Любов - найчистіше, найкрасивіше почуття на землі. Кохання творить дива. Я в цьому переконався, коли зустрів тебе, моя улюблена. Ти дівчина, про яку я мріяв все життя, ти моя друга половинка. Ти просто ангел у плоті. Я люблю тебе щиро, ніжно, і хочу все життя бути тільки з тобою. Я все життя буду дякувати долі, за такий королівський подарунок для мене. Ти гідна тільки восхищенья, моя найдобріша, найніжніша і найкраща дівчина у всьому Всесвіті. Нехай тобі щастить завжди в усьому, будь завжди щаслива, моя радість.

Ти питаєш, що мені подарувати? Просто твою посмішку. Тільки перев'яжи волосся бантиком, щоб створити ще більш святковий настрій.

Яка ж ти весела, просто чудова жінка! Ніколи раніше не бачив такої щирої і по-хорошому дитячої посмішки.

Всі люди походять від мавп, але тільки не ти. Ти зроблена з легких хмар і пронизана сонячними променями. Незвичайна дівчина!

Ці губи - найсексуальніша частина твого тіла!