Щирі компліменти дівчині своїми словами

Наш сайт заощадить вам час, на пошук сучасних компліментів дівчині своїми словами, у прозі, ми підготували безліч гарних варіантів.

Прости, якщо я «завис». Це не вірус, просто мене вразило твоє гарне обличчя.

Неймовірно! Як ти живеш з такою красою? Ти, напевно, найщасливіша жінка на світі!

Твій запах просто магічний і вабить. Я лечу на нього, як метелик летить до світла.

Навіть тисяча художників навряд чи зможуть створити витвір мистецтва, що перевершує всюглибину твоєї жіночної краси.

Навколо так багато блискучою біжутерії і красивих, яскравих підробок. Але мені пощастило, адже ти справжній діамант. Ти засліплює блиском своєї краси, заворожує таємничим мерехтінням жіночності, вражаючі сяйвом гострого розуму і харизми. Про тебе мріє кожен, але я щасливий, що цей дорогоцінний камінь належить мені.

Ти – людина з великої літери – це «раз», ти – еталон краси і всередині, і зовні – це «два», ти – справжній талант і автор всього прекрасного – це «три». Просто знай це.

Твоя краса не зрівняється ні з чим, я невиліковно хворий тобою.

Люблю засипати в твоїх обіймах і прокидатися поруч з тобою. Це робить мій день краще.

Моє сонечко, ти найдорожче, що у мене є. Ти даруєш мені тепло, надію і любов. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою людиною. Кожен день, проведений з тобою для мене нагорода. Ти гідна тільки восхищенья і найтепліших компліментів. Мені казково пощастило, що доля подарувала тебе. Нехай твоє життя тече, як повна ріка, не знаючи на шляху перешкод, нехай стороною обходять тебе всі печалі і тривоги. Нехай твої милі очі завжди сяють радістю, і не знають, що таке сльози.

Давним-давно жила одна принцеса. І це ти. Неважливо, що було в минулому. Але в майбутньому все буде добре: вона щаслива разом зі мною.

Будь ласка, не переставай посміхатися. Адже твоя посмішка навіть морозний день зробить теплим для мене.

Бути елегантною, вишуканою і в один час вільної від забобонів, стереотипів думок сучасної і зухвалої жінкою це твій коник, залишайся такою завжди квітучою і справжньою.

Я не можу приховати свого захоплення, коли дивлюся на тебе.

Твоя зовнішність така прекрасна, що я б писав з тебе картини, якби був художником.

Я завжди мріяв про таку дівчині, як ти, моя любов. Коли ти поруч, я просто таю від щастя. З думкою про тебе я прокидаюся і засинаю. Тобою я дихаю і живу. Доля мені подарувала просто королівський подарунок. Мила, ти гідна лише найкращих компліментів, з твоєю красотою ніхто не зрівняється. Коли ми разом – все навколо розквітає, навіть взимку. А без тебе все осоружно: і світанок, і місяць, і зірки, і навіть сонечко світить сумно і понуро. Я сумую за тобою, моя любов, повертайся скоріше.

Якщо тобі раптом стане сумно, пам’ятай завжди, що я поруч і я завжди тебе підтримаю.