Зворушливі слова побажання на весілля

Всю свою любов і без залишку ви віддали один одному у цей день. Ми вітаємо з цим урочистим одруженням, нехай посмішки і найкращі побажання буде нескінченні в цей день і завжди. Ви єдині один для одного і вже не замінні. Як пелюстками троянд була обсипана наречена, так нехай вас по життю завжди обсипають тільки найяскравіші події та спільні пригоди. Як удвох ви по пшениці йшли і ділили дружно коровай, так само і потім ділите всі прикрощі та біди на двох. Нехай всіх гостей за святковим столом для вас ніколи не розвіє час, наповнюйте свій будинок завжди веселощами, гостинністю і добром. Щоб самотність до вас в будинок не постукало і пристрасть кипіла багато років! Проживіть бурхливо молоді роки, щоб кожне спогад гріло вас у спільно проведеної старості. Щастя хай ваше буде тільки на двох і зайвих очей не буде!

Дорогі наші молодята, сьогодні день, де ви почнете писати свою книгу, це роман, це любовна історія, як ваша сповідь повинна бути чистою і прозорою. Ваше завдання писати свій кожен день в унісон, разом і в такт биття ваших сердець. Тут немає чернетки, всі ваші події будуть малюватися з кожним ніжним поцілунком, поглядом і сказаним словом. Бажаємо тонути в ніжності кожен день, щоб створити з своєї спільного життя справжній витвір мистецтва. Тут немає місця абзаців, прихованого підтексту і не повинно бути порожніх сторінок. Радійте в невгасимий щастя, нехай буде багато перспектив і можливостей досягти багато удвох. Бажаємо, щоб гори прогиналися під вас, небо схилялось і дарувало свої чарівні зірки, а веселка стелилась рівною дорогою. Тепер ваша сім’я це ваш твір, з якого діти обов’язково візьмуть приклад!

Все легке і ніжне має властивість губитися і розвіюватися. Дорогі наші молоді наречені, з сьогоднішнього дня ваша головна задача не розгубити всю трепетність і ніжність вашої любові. Часом буває жорстоко і багато забирає з собою. Бережіть своє здоров’я для виховання дітей, допомоги батькам, а ви багатства нажити завжди встигнете. Ваша сім’я повинна бути міцною, наче металевий сплав. Але цей сплав має бути не простим, а складатися з залізного терпіння чоловіка, золотий дружини, перлинних бажань і позолоченою тещі, але її повинно бути сама малість і тільки по вихідних! Саме такий союз і поєднання складу повинен не іржавіти роками, менше лийте води і живіть тільки в правді. Міцною ланцюжком щоб в’язалася ваше сімейне життя, а сьогодні кіпіте і палайте в танці, нехай наречена насолодитися своїм білосніжним чином, а наречений намилується їй!

Сьогодні день пройшов на славу щоб розписалися два люблячих серця. Вітаємо вас з довгоочікуваним днем, як ви планували це свято по пунктах, так само плануйте всі задумані цілі і виконуйте спільні бажання. Тепер тут чарівник і коваль кожен з вас. І це не змагання, а командний склад двох людей. Сьогоднішній день це ваш старт творити своє нове життя. Бажаємо, щоб все вийшло спільно, нехай життя буде прекрасною, наповнена щастя, достатком, любов’ю і вірою! Те, що зробите ви, це мистецтво зберегти свої почуття, синхронність любити і творити дива. Ви один одного впізнали крізь час і зустріли зовсім випадково. Ці випадковості зовсім не випадкові, доля подарувала шанс і можливість з’єднати і примножити любов на Землі. Ще одна пара запалила чергову зірочку на небі, рада так любов!

В останній день ви вчора були вільними людьми, але добровільно вирішили пов’язати один одного і бути залежними від своєї любові. Ні, ви не божевільні, ви просто люди, які пізнали правдиву, повну та чисту любов. Це не талан, а покликання! Талантом буде зберегти це почуття на багато років і вже великою святковою церемонією відзначити кругленький ваш ювілей! Ніжно звертайтеся один до одного, бережіть тепло ваших душ і не дозволяйте згаснути світла вашої любові. Різними можуть бути турботи, і побут без проблем ніяк не буває. Притягивайте взаємно себе магнітом, в обіймах міцних вам все ні по чому! Раніше ви жили в різних світах, а тепер ваші планети і галактики об’єдналися. Нехай кометою щастя кружляє навколо вас і нескінченно гріє вашу пристрасть. Нехай все збувається, про що мрієте, даруйте та бережіть світло вашої любові, і символ сім’ї зберігайте в серцях!

Весь світ відкрився перед вами, дорогі наші наречені! З сьогоднішнього дня у вашій всій спільного життя любов відкрила свої двері. Тепер вже разом вам судилося пізнавати життя в нових фарбах. Летите як два сокола, зберігайте вірність один одному і будьте щасливі. Це почався у вас новий етап у доросле життя, тепер ви самостійно будете самі будувати свою долю і малювати кожен день новими фарбами. Бажаємо якомога менше стикатися з труднощами, не знайте бідності і туги. Зараз у вас вирує пристрасть, а нехай мудрість приходить з роками. Любові всі віки покірні, так нехай же ваша любов з роками тільки міцніє і не старіє! Почуття, це те, що ніколи не старіти, адже любов окриляє і омолоджує душі. Нехай світ відкриє нові можливості перед вами, вам більше пригод та яскравих подій!

Вітаю дорогих молодят з днем народження нової сім’ї. Ви такий молодий і вже для вас починається нова і світла дуже довга дорога. Довжина її не вимірюється в кілометрах, вона йде довжиною в ціле життя! Нехай вас чекає на шляху тільки вдача, віра, любов, надія та успіх. Незабаром це час веселощів і безтурботності зміниться на буденність. Бажаю вам не втратити романтику, не ховати на потім любов і продовжуйте дивитися з колишньою іскоркою в газах на свою другу половинку. Бажаю ніколи не пізнати горя, розчарувань, печалі і образ. Намагайтеся щодня робити свій краще, дивіться на світ з посмішкою та надією в краще. Вам бажаю багато щастя, незгасною і нескінченної пристрасті, самих ніжних шовкових ночей і веселих днів. Заходи сонця і світанки найромантичніші і барвисті були для вас. Прийміть щирі і світлі побажання!