Вітання сестрі від сестри

Моя мила сестричка, прийми від мене найщиріші вітання в твій прекрасний особисте свято. На правах старшої сестри, я хочу побажати тобі міцного здоров’я, успіхів у всіх твої починання, виконання всіх бажань. Нехай усі життєві завдання вирішуються легко і просто. Побільше тобі позитиву, посмішок і завжди гарного настрою. Будь завжди життєрадісною, доброю і чуйною. Бажаю зустріти тобі гарну, світлу любов. Нехай доля буде завжди до тебе благосклонною.

Як добре, що у мене є сестричка. Нам так весело завжди удвох, є про що поговорити, порадитися. Ти для мене найближча рідня, моя старша сестричка. Я у всьому беру з тебе приклад. Сьогодні у тебе, рідна, день народження, прийми від молодшої сестри найкращі вітання і побажання. Бажаю тобі величезного щастя, чистої совісті, красивого кохання і всього самого найкращого. Нехай кожен твій день перетвориться на свято. Всіх благ тобі, сестричко, достатку і родинного тепла.

Мені так пощастило в житті, що у мене є сестра. Це найближча і найрідніша мені людина. Ми ділимося секретами і таємницями, я завжди беру з неї приклад і питаю ради, тому, що вона старша. Мила сестричка, прийми від своєї найменшої сестри найкращі та найщиріші побажання в твій прекрасний день народження. Нехай найяскравіша зірка завжди освітлює твій шлях, нехай удача буде вірною супутницею в житті. Бажаю тобі міцного здоров’я, радості, успіхів на роботі і в особистому житті.

Я пишаюся, що у мене є старша сестра, найближча, найрідніша і самий надійний чоловік. Сьогодні у тебе день народження, прийми від молодшої сестрички найщиріші побажання. Нехай всі твої мрії обов’язково збудуться, нехай удача назавжди пропишеться в твоєму домі. Довгих і щасливих років життя тобі, рідна, у всьому успіхів і всього самого найкращого. Нехай надія, віра і любов завжди супроводжують тебе. Всіх благ тобі, гарного настрою, благополуччя і достатку.

Нас з тобою дві сестрички, і нам так добре разом. Різниця в роках зовсім невелика, і тому ми з тобою, як дві сестрички. Сьогодні у тебе день народження, прийми найщиріші вітання від своєї старшої сестри. Бажаю тобі величезного щастя, у всі успіхів, довгої і красивого життя. Нехай особистий свято принесе вам відмінний настрій. Будь завжди такою веселою, заводний і красивою. Нехай у твоєму сердечку завжди цвіте весна. Нехай Господь оберігає тебе від усіх невдач.

Мила сестричка, як добре, що ти у мене є. Ти моя найближча рідня. Сьогодні в тебе світле свято – день народження. Прийми найщиріші вітання від старшої сестри. Нехай все, що ти задумала, обов’язково збудеться. Нехай життя твоє тече, як повна річка, а доля буде благосклонною. Всіх благ тобі, рідна, міцного здоров’я, мирного неба та сімейного благополуччя. Нехай тільки приємні новини радують тебе. Будь завжди коханою і бажаною, нехай береже тебе Господь.