Тости з народженням дитини

Дитина виросте і стане дорослим. Але навіть і тоді ви залишитеся батьками. Тому хочу привітати вашого малюка з новоспеченими мамою і татом!

Ледве встигнувши з’явитися на світ малюк уже став предметом загального обожнювання, кумиром сім’ї. Це означає, що він не буде позбавлений батьківської ласки і розвиватиметься в атмосфері добра. Побажаємо новонародженому, щоб він був так само привабливий, гарний і життєлюбний, як його мати; розумний і добрий, як його батько!

Народження дитини — це велика радість, але і велика відповідальність, велика праця. Хочу побажати вам, щоб ця радість перевершувала всі. З новонародженим вас!

Ранньої весни, коли ще лежить сніг, з-під снігу з’являється перший, самий тендітний і ніжний квітка — пролісок. Всупереч холоду, снігу він тягнеться до життя і розквітає. Ми бажаємо, щоб і ваша дочка, яка з’явилася навесні, теж росла і процвітала, як пролісок, щоб її життя була квітучою, щоб в душі завжди була весна.

Коли народжується дитя, його перший поцілунок — поцілунок матері. Коли людина помирає, його останній поцілунок — поцілунок його дітей. Нехай між першим і останнім поцілунками вашого новонародженого пройде як можна більше років!

Діти — це квіти життя. Як чудово, що на землі з’явився ще один квітка. Вітаю вас, дорогі мої садівники! Хочу побажати, щоб до старості перед вами був великий і красивий букет!

Якщо дітей знаходять у капусті, я пропоную випити за цей чудовий овоч! Якщо дітей приносить лелека, я пропоную випити за цю дивну птицю! Коротше кажучи, за першопричину нашого сьогоднішнього зібрання — за новоспечених батьків!

Вітаю зі збільшенням сім’ї! Згадавши закон переходу кількості в якість, можу стверджувати, що саме сім’я стала більшою, значить, вона стала краще! А значить, можна побажати тільки одного — щоб і ваше життя стало краще! Щастя вам і вашому малюкові!

Вітаю вас з поповненням у родині! Мені здається, це найкраще, що ви зробили в житті! Тому хочу побажати вам, щоб ваше життя, повна тепер турбот і клопотів, було радісним і безхмарним! Хоча б для нього… З новонародженим!

Одна родина вирішила переїхати в квартиру попросторнее, так як незабаром мав з’явитися друга дитина. Перший син, почувши розмову про переїзд, каже: «Нічого у вас не вийде, він все одно нас наздожене». Ми бажаємо, щоб другий дитина не змусив себе чекати і скоріше спробував наздогнати першого!

Дорогі батьки! Тепер частинка вас обох існує окремо від вас. Тепер у вас є суддя суворіше, ніж думка оточуючих. Тепер кожен з вас може сказати: «Все, що не зміг зробити я в житті може бути зроблено моєю дитиною». Вітаю вас з народженням первістка, з новою якістю життя, з новими турботами і новими радощами!