Тексти привітань на весілля молодим

Дорогі молодята, прийміть сердечні вітання з весіллям. Нехай тільки біла смуга буде протягом всього вашого життя. Нехай удача завжди супроводжує вас. Бережіть свою любов і пронесіть її через усе життя. Нехай доля буде благосклонною до вас. Ви тепер один перед одним у відповіді, тепер ви одне ціле. Нехай завжди з вами буде лебедина вірність. Хай дім буде повною чашею. Всіх вам життєвих гараздів, миру і благополуччя. Нехай надія, віра і любов будуть вашими супутниками життя.

Вітаємо молодят з днем весілля. Нехай сьогоднішнє свято, буде найголовнішою подією у вашому житті. Бажаємо вам від усієї душі величезного щастя, гарячої, красивого кохання і удачі у всьому. Нехай ваше життя тече, як повна річка серед високих, надійних берегів. Нехай ваш шлюб буде вдалим, а союз неразделим. Ідіть за щастям сміливо в гору, і беріть не одну висоту. Нехай ніколи не старіють ваші серця, і б’ються в унісон. Нехай ваша сім’я буде дружною, самою міцною, найщасливішою.

Цей радісний день вашого життя, нехай назавжди запам’ятається. Милі наречені, ви сьогодні такі гарні, так нехай і ваше життя буде такою ж красивою. Нехай ваша сім’я буде міцною і дружньою. Нехай розуміння, повагу і любов будуть на першому місці. Поступайтеся завжди один одному, і тоді все у вашій родині буде ладком. Бажаємо вам прожити без нудьги і смутку. Зберігайте ніжність і любов один до одного, цінуйте свою сім’ю. Успіхів вам і удачі у всьому, радості і благополуччя.

Усі найкращі побажання для вас, дорогі наші молодята. Нехай буде той пам’ятний день, коли вас назвуть сім’єю. Живіть у злагоді, один одного любіть, хай буде ваше життя сповнена щастям. Зберігайте ніжність і тепло сердець. Нехай ваше життя буде прожите не даремно, щоб було багато хорошого згадувати. Дай Бог, щоб золоте весілля ви відзначали величезною сім’єю. Рада вам та любов, будьте щасливі. Нехай надія, віра та любов ніколи не залишають вас. Нехай доля обожнює вас, а удача не покидає ніколи.

Дорогі наші молодята, дозвольте від щирого серця привітати вас з визначною подією, народження сім’ї. Бажаємо вам всього самого найкращого, нехай завжди збувається все те, про що ви мрієте. Нехай ваше життя буде розмальована тільки яскравими фарбами. Цінуйте кожну мить, проведений разом, дорожіть своєю любов’ю. Нехай ваш дім буде повною чашею, нехай у ньому сміються ваші діти. Бажаємо вам щастя, взаєморозуміння і благополуччя. Хай добрий ангел оберігає вас від бід.

Сьогодні самий прекрасний і найголовніше свято для вас двох – ваше весілля. Дозвольте від усієї душі привітати вас і побажати жити вам без нудьги дружною і рукою сім’єю. Нехай полум’я вашої любові з кожним роком розгорається все гарячіше. Бажаємо вам миру, сонця і світла, хай життя завжди посміхається вам. Будьте щасливі і ніжно улюблені, нехай ваш дім буде повною чашею і в гості приходять друзі. Ідіть дружно по дорозі з вірою і мрією. Нехай Господь завжди оберігає вас від бід та невдач.

Сьогодні ви відкриваєте першу сторінку вашої сімейної книги. Нехай буде багато томів прожитих разом. Нехай ваша любов буде найкрасивішою в світі. Бажаємо вам величезного щастя, багато радості і успіхів у всьому. Цей радісний день вашого життя хай запам’ятається вам назавжди. Нехай ваш нині народився союз, зігріває ваші серця протягом усього вашого життя. Бажаємо міцного здоров’я вам, радості і благополуччя. Рада вам і любов. Нехай Господь береже вас від усіх невдач.

Ось вони стоять перед нами. Такі красиві і серце не натішиться, дивлячись на них. Вони не тільки чудово виглядають, але ще й випромінюють тепло й доброту. Так, це все про нашого прекрасного нареченого і чарівну наречену. Сьогодні ці два люблячих серця зробили дещо важливе – перший фундамент у побудову нового осередку суспільства успішно закладений. Що взагалі вміщується в поняття “сім’я”? За фактом, це той самий будинок, але для ваших душ. Ви самі впливаєте на те, яка атмосфера буде панувати в цьому будинку. Якщо ви будете виявляти лінощі, злість і виконувати всі навмання, то ваша душа буде не в домі, а в сараї перебувати. Куди будуть проникати всі негаразди та незгоди. З часом така будівля не витримає натиску зовнішніх факторів. Якщо ж для побудови свого будинку ви будете вдаватися до дружби, веселощів, акуратно викладаючи кожна цеглинка, і зміцнюючи любов’ю, терпінням, турботою, взаєморозумінням, то ніякої протяг не зможе проникнути. Ні одному вітру буде не під силу знести дах вашого будинку. І, хотілося б побажати, що б ваш шлюб вибудовувався саме так! Щастя вам, дорогі наречені!