Тексти побажань на весілля

Молодятам бажаємо від щирого серця, щоб життя було веселим і завзятою, грайливою як шампанське. Искритесь і грайте, любите і творіть. Це час, де ви вже визначилися, знайшли своє місце і зріднилися душами. Згодом молода сім’я не буде як грайливий вино. Своєю витримкою і взаєморозумінням робіть його благородним напоєм. Пронесіть свою іскорку великої любові через всю довге спільне життя. Не зраджуйте один одного, не втрачайте свої почуття в буденності і будьте один для одного подарунком. Ця життя, як гірський струмок біжить спочатку дуже швидко, а в гирлі річки стає більш важливою і плавним. Так і ви робіть свою сім’ю з роками повноводною і великий. Щоб кожен день сміялося в будинку щастя, удача щоб завжди світила у вікно і посміхалася. Нехай ваше щастя і спокій ніщо не порушить, бережіть свою сім’ю багато років!

Нехай любов буде самою-самою яскравою і щирою. З цієї святкової феєрією пройдіть за руку через все життя, випромінюючи любов і щастя! Нехай союз буде міцним багато років, а кожен день почуття будуть міцніше. Живіть з повної чаші здоров’я, гармонії, натхнення, добра і миру. Нехай сонце завжди освітлює ваш шлях і будуть виконані всі задумані плани, мрії щоб не закінчували здійснитися. В шлюбі не знайте зради, зради і злиднів. Нехай завжди у вашому домі співає і кружляє весна, а вітер змін буде лише попутнім. Знаходьте красу в кожному слові, жесті і погляді один одного. Бережіть свою трепетну і все ще тендітну любов. З віком вона переросте в міцну нитку з розуміння, прощення і поваги. Ви, як дві залежні половинки не втрачайте один одного і нехай ніякі вітри не зламають вас на шляху до золотого весілля!

Дорогі наші молодята, нехай всі зірки впадуть до ніг і всі бажання будуть в повному розпорядженні. Поки струмує молодість шалена, світіть щастям, діліться своєю любов’ю з близькими і наповнюйте свій сімейний куточок сміхом, радістю і веселощами. Нехай горить ваше сімейне вогнище, не згасаючи. У всьому хай панує злагода і порозуміння, не піддавайтеся на провокації і спокуси життя. Горите один в одному і сгорайте до тла, нехай палає і димить ваше щастя. Ця весілля була серйозним кроком, романтика з’єднала ваші душі, а любов поєднала серця. Вчіться розуміти і слухайте один одного. Ви тепер єдині близькі та заміни тут бути не повинно. Менше сварок з хати виносьте, щоб заздрості і фальші сім’я ніколи не пізнала. Щастя любить тишу, як кажуть. Так бережіть його і він обов’язково нагородить вас і наповнить будинок удачею!

Живіть багато років в любові, злагоді і щасті. Сьогодні ви поєднали дві дружні родини в одну велику і збільшили кількість щасливих людей на всій планеті! Нехай біди й печалі вам будуть по плечу, не знайте горя і туги ніколи. Без приводу сварок не починайте, любіть і поважайте один одного. Дорожіть серцем другої половинки, бережіть здоров’я, щоб цього світу чудових малюків подарувати і виховати їх славними і милими. Хай лелеки кружляють над будинком щасливим. Ми щиро бажаємо поповнення вашої молодої сім’ї, і ви зобов’язані бути дружними і жити в злагоді, щоб щастя не захотіла вас покидати. Нехай водою витікають сумніву, ллються сльози лише щастя тепер, наповнена до краю нехай буде гармонією ваша обитель. Сил і терпіння, доброти і привітності, незгасною пристрасті і вічної любові бажаємо вам бути переповненими тільки хорошим!

Сьогодні цей день особливий, він наповнений чарівним святом. Дві споріднені душі зустрілися і магнітом притягло їх серця. Будьте щасливі молоді і закохані. Живіть без сумнівів і проживіть так все життя з однією загальною прізвищем до діамантового весілля. Сьогодні торжество нехай буде лише самим маленьким подією, порівняно з вашими наступними заходами. На все життя збережіть свою пристрасть і цю іскорку в очах, що світиться, коли ви дивитесь один на одного. Нехай цей чарівний день відкриє двері в нову безтурботне і щасливе життя. Хай світлою буде дорога, чарівні зірки нехай обсипають вас, а хвилі щастя вас накривають. Бажаємо, щоб бурі і грім проходили повз вас, щоб вірність берегла вашу родину, а ніч зберігала ваші найпотаємніші таємниці. Будьте щасливі і любіть один одного!

Всупереч всім тривог і сумнівів ви обрали загальну доріжку йти по життю тримаючись за руки. Сьогодні на світ народилася нова сім’я, вона закріпилася печаткою і підписом. Дорогі мої молоді, сім’я-це не тільки безтурботний торжество, привітні гості, дорогі подарунки і нестримні веселощі. На жаль, з часом залишиться буденність, трудові будні з естафетою “дім-робота”. Бажаю вам один для одного зробити свято і погоду в домі, не залежно від дати в календарі, пори року, дня тижня або погоди за вікном. Надихайте один одного, даруйте тепло і світіть своїми серцями. Ви молоді і ви відкрили душі для з’єднання, не растеряйте себе, як єдність. Вмійте надати допомогу і підтримку, не скупіться розумінням і прихильністю. Як метелики безтурботно порхайте за життя, насолоджуйтеся кожним днем т невтомно грійтесь під сонцем щастя!

Тепло посмішок та оплески присвячені тільки вам сьогодні. Молодята, наречений і наречена, сьогодні ви стали сім’єю і на повних правах набирає чинності сімейний статут і традиції ваших сімей, які тепер зіллються в єдине! Ваш будинок наповнити щастям і любов’ю, зберігати вогнище і в вірності прожити. Незабаром чекайте на гостей, батьки будуть допомагати вам з побутом, розібратися. Строго і обов’язково налаштовуйтеся продовжити рід і подарувати по онуку своїм мамі і татові! Живіть в злагоді, в теплі і усмішках тримайте один одному серця і рятуйте від зрад. А головне любов не упускайте, нехай ночі всі будуть солодкі і борги. Пропахнет ніжністю ваш будинок, і за руки так багато років йдіть ви по життю. Безтурботно з квітами виткане буде ваша сім’я, живіть у достатку. Всіх благ, рада так любов! Батьки молитимуться за вас і ви їх будинок не забувайте!