Слова привітання дочці на день народження

Моя маленька, моя кохана дівчинка, рідна донечка! Сьогодні у тебе велика радість – дата твоєї появи на світ! День Народження! Вітаємо тебе від усієї нашої родини і щиро і душевно! Твоє Народження зробило нашу сім’ю життєрадісною, щасливого і повноцінного! Кілька років тому, маленький, рожевий конвертик у батьків на руках змусив всіх нас посміхатися і радіти життю! Поява тебе в нашій родині подарувало нашій родині сенс життя! Твоя усмішка, твої грайливі очі, твої перші зубки, кроки і слова наповнювали нашу сімейне життя любов’ю і натхненням! Все життя ти радуєш нас тільки, і продовжуєш робити щасливими, по сей день! Донечко! Нехай все щастя, що ти подарувала нам, повернеться тобі в житті твоїм здоров’ям і довголіттям! Нехай над твоєю долею завжди світить веселка і розмальовує твоє життя яскравими фарбами!

Донька! Цей день врізався в батьківську пам’ять навічно! Твій День Народження! Солоденька наша дівчинонько, цукрова наша конфеточка, принцеса наша кохана, з Днем Народження тебе! Мила, дозволь сьогодні своїм батькам не стримувати емоцій і плакати від щастя не приховуючи сліз! Рідненька! Скільки ж ти подарувала нам щастя, ти навіть не уявляєш! Зрозумієш ти це тільки тоді, коли у тебе з’являться свої діти, наші онуки! І ми хочемо побажати тобі не затягувати з цим питанням, тому що діти – це і є справжнє, людське щастя! А ми хочемо, щоб ти була щаслива! Ми тебе для цього народжували, виховували, плекали, виконували для тебе всі твої бажання і вкладали в тебе найкраще! Не смій розчаровуватися і опускати руки при настанні труднощів, ми завжди будемо поруч і допоможемо в будь-який час! Все у тебе буде добре! З Днем Народження, роднулька!

Скарб нашого життя, радість наших очей, фонтан щастя батьківських очікувань, доню кохана і дорога! З Днем Народження, мила! Як же ти сьогодні гарна, чарівна, витончена, струнка і приваблива! Твоїй красі можна позаздрити, але ми бажаємо, щоб погляди заздрості обійшли тебе стороною! Нехай на твоєму шляху до жіночого щастя тобі зустрічаються тільки добрі і щирі люди! Нехай злий очей не дивиться в твою сторону, а ангел – охоронець завжди літає у тебе за спиною! Нехай батьківська любов дарує тобі впевненість у завтрашньому дні, підтримку і натхнення до життя! Бажаємо тобі не пізнати в сімейному житті розчарувань і зради, адже ми тебе ростили для того, щоб ти була щаслива і пізнала всі радощі жіночого щастя з коханим і вірною людиною! Не опирайся подарункам долі, лови удачу і приймай всі блага життя з вдячністю і задоволенням!

Дорога наша і найулюбленіша донечко на світі! Прийми наші вітання з Днем Народження від усієї величезної, батьківської душі! У ці слова ми хочемо вкласти все те, що є в нашому життєвому багажі! Бажаємо тобі в першу чергу мати добру душу! Якщо твоя душа буде відкрита і чиста, всі дороги життя для тебе будуть гладкими і рівними! Бажаємо тобі знайти жіноче щастя, зустрівши його раз і назавжди! Нехай доля не готує тобі випробувань з пошуком любові, нехай подарує тобі людини вірного, гідного і люблячого! Бажаємо тобі здоровеньких діточок, стабільного заробітку, щоб твоя сім ніколи ні в чому не потребувала! Нехай твої руки не знають важкої роботи, нехай у всьому тобі допомагає люблячий чоловік! Доню, будь весела, життєрадісна, задоволена, сповнена життєвого натхнення, любові, тепла і щастя! Бережи себе для коханих і рідних людей! Ти нам потрібна! З Днем Народження!

Дивіться також