Привітати своїми словами з весіллям

Перед нами зараз сама чарівна і неповторна пара! Подивіться на них! Ці дві людини нарешті вирушили в це прекрасне та незабутнє подорож під назвою щасливе подружнє життя. Несіть же гордо це світле почуття кохання по цій стежці, не дивлячись на дрібні негаразди та неприємності, а головне – не треба розмикати своїх рук. Адже в них ваше справжнє щастя. Доля звела вас не просто так. Вона завжди знає більше, ніж ми. Тепер вам треба тільки берегти один одного і цінувати кожну мить, який ви проводите разом. Хотілося б побажати молодій родині миру, достатку та довіри. Ну і доповнить вашу ідилію може тільки тупіт маленьких ніжок і веселий дзвінкий сміх. Ви почуєте сьогодні ще багато побажань, але прислухайтесь уважно до стуку своїх сердець і зробіть крок у нове життя з потрібної ноги. І будьте щасливі!

В першу чергу хотілося б привітати прекрасних молодих з днем народження нової сім’ї! Вашій успіху можна лише позаздрити – серед мільярдів людей у вас вийшло знайти свою долю. Важко навіть уявити, що поруч з кожним з вас міг би стояти зараз зовсім інша людина. Нехай життя вашої сім’ї проходить у дружній, веселий, грайливий атмосфері, а почуття краси і гармонії завжди знаходилося в цілості. Кожному з вас окремо хотілося б побажати величезного здоров’я, більше удачі, залізного терпіння і мудрості. Направте свій любовний човен так, щоб вона взяла курс на захоплюючий і цікавий шлях. І нехай він триває вічно. Не забувайте цінувати один одного. Ви навіть не уявляєте наскільки багаті – адже поруч з вами людина, яка готова розділити все: і хороше, і погане. Займайтеся спільним ростом і розвитком своєї осередку суспільства. І залишайтеся такими ж щасливими, як і у цей день!

Зважитися з’єднати свою долю з іншою людиною – справа відповідальна. У вас вистачило рішучості зробити крок назустріч новій і прекрасної спільного життя. Виявляйте також повагу один до одного в будь-який день, адже це є запорука збереження любові. Проявляйте більше мудрості, турботи і терпіння. Це те, чого не вистачає сучасним і недосвідченим парам. Хотілося б побажати вам всього доброго. Зокрема, добра, щоб у вашому домі лунав тільки сміх, за життя супроводжувала удача, ваші дітки завжди радували вас своїми посмішками, а в сім’ї панували тепло й затишок. Будьте надійною опорою для свого обранця. Адже людині цього деколи так цього не вистачає на шляху до нових відкриттям і звершень. Любіть один одного, як брат любить сестру, як мати любить батька, як один любить подругу. Подаруйте вірність своїй другій половинці, дійдіть разом, рука об руку, до позначки золоте весілля.

Зібралися ми тут сьогодні не просто так. Привід є – треба привітати молодят. У першу чергу, бажаємо вам любові і глибокої пошани. По-друге, хотілося б зазначити, що без сварок і непорозумінь у будь-якому випадку не обійтися. У ваших силах зробити так, щоб ці дрібні непорозуміння зробили вас тільки ближче один до одного. Так, ви можете розбивати посуд, але тільки по святах і тільки голосно сміючись при цьому. Все може почати тріщати по швах, але нехай тільки ваші гаманці рвуться від кількості грошових коштів. Для побудови затишного гніздечка і створення щасливої родини вам треба всього-то не відпускати руку свого партнера і дивитися в одну сторону. Так що вам говорити про це? Ви і так це знаєте і все це у вас є! Результатом ваших праць стануть маленькі карапузи. І не змушуйте нас всіх чекати цього моменту!

Хороші мої! Від усієї душі хочу подарувати вам свої вітання з нагоди цього важливого заходу. І список побажань немаленький. В основному все зводиться до того, щоб ви максимально дбайливо берегли ті почуття, які зараз є у вас. Бережіть їх і цінуєте, підживлюйте з допомогою уваги і ласки. Нехай всі жодна проблема не зможе зіпсувати вам життя. Залишайтеся романтиками, подорожуйте, даруйте один одному емоції. Якою б не була переробка, не переставайте бути опорою і помічником. Хотілося б побажати, щоб у вашому домі переважала гармонія. Всім серцем бажаю, щоб фортуна обдаровувала вас тільки везучими митями, а на всій протяжності вашої життєвої ріки вам траплялися тільки продуктивні і рясні берега. Нехай у вашому домі з часом тільки все процвітає і грає новими фарбами.

Ось настала і моя черга обдаровувати молодих побажаннями в такий чудовий день. Ви тепер не просто пара. Ви самі справжні чоловік і дружина. Нехай ваш шлюбний союз буде справжнім символом любові. Вже немає сил терпіти, щоб побажати вам нескінченної пристрасті. Тоді ваша сімейна човен точно, не при яких обставинах, не розіб’ється ні про які побутові проблеми. Любіть і ні про що не шкодуйте. Бережіть свої емоції. Не дозволяйте заздрості, злості і невірності проникнути до вашого домашнього вогнища. І не забувайте про те, що основною прикрасою вашого гніздечка будуть ваші маленькі птенчики. Не забувайте цей ясний день і не втрачайте тих емоцій, які переповнюють вас через край. Зберігайте ці спогади і доповнюйте їх новими, не менш яскравими. Дозвольте собі бути щасливими ще довгий час!

Рідні наші наречені, ось і настав кінець того періоду, коли ви були окремими половинками. Сьогодні ви злилися воєдино і вже зробили спільний крок назустріч майбутньому, наповненим новими яскравими фарбами. Прийміть наші щирі вітання – блага вам, внутрішнього тепла і більше незабутніх днів. Оберігайте свою сімейну гармонію, що б життя було комфортним і благополучною. Висадіть цілий сад дерев і виховайте, як можна більше діточок, які стануть вашою гордістю. Кожен з вас є надією для іншого – не забувайте про це. Від себе ж вам обом бажаємо доброго здоров’я, більше веселощів і незгасною пристрасті. Нехай спокій і мир вашої родини оберігають ангели. Вашим майбутнім діткам заочно хотілося б побажати всього найкращого! Загалом, довіряйте один одному, проводите разом час і не забувайте про те, що вас об’єднує любов.