Привітати своїми словами сестру від сестри

Щоранку потрібно зустрічати з посмішкою на обличчі. Адже тільки таким чином ми зможемо провести свій день з посмішкою на обличчі. І зараз мені потрібно сказати вам про те, щоб ви сильно старалися справлятися зовсім, щоб не траплялося. І нехай це і не буде сильно виходити, але іншого виходу просто не залишається. А зараз, коли стільки гостей зібралося у нас вдома, ми просто зобов’язані зробити все для того, щоб разом з ними насправді провести гарне свято. І не забувай про те, що для цього тобі потрібно буде постаратися взяти все в свої руки. І наостанок, коли вже залишиться зовсім мало часу, мені треба буде сказати тобі про те, що ти для мене дуже рідний і важлива людина в житті. І нехай ми іноді і не можемо знайти з тобою розуміння, в цьому немає нічого страшного. Так що ти не бійся цього. Давай і далі будемо з тобою намагатися проживати день за днем, сподіваючись на те, що колись для нас настане щасливе майбутнє.

Багато людей в цьому житті зовсім не вміють цінувати все те, що їм дається. Ось чому люди так часто не можуть зрозуміти, для чого ж вони з’явилися в цьому житті. І зараз мені хочеться зробити все для того, щоб моя сестра все-таки змогла зрозуміти безліч моменти в житті. Нехай їй буде не завжди так легко, але ж іншого виходу просто не залишається. І зараз, коли гості поступово починають збиратися, я прийшла до тебе для того, щоб сказати те, що для тебе може виявитися важливим. Ти завжди повинна цілеспрямовано йти по життю, дивлячись тільки вперед. І коли ти це зможеш зробити, ти побачиш, як перед тобою будуть відкриватися багато дверей. І нехай ти ніколи не будеш плакати, і сумувати через дрібниці. Живи щасливо завжди. Адже для кожного жителя цієї планети це так сильно важливо. І нехай все і завжди у тебе буде виходити робити.

Дні і ночі так швидко змінюють один одного, що іноді просто здається, що все життя пролітає в якомусь пориві. І тому ми повинні замислитися над тим, що ж ми робимо. Адже встигнути все важливе ми просто зобов’язані зробити. І зараз мені треба буде сказати своїй любій сестрі, з днем народження! Дивлячись зараз на тебе, я все більше і більше розумію те, як ти сильно подорослішала. І мені навіть трохи незвично за цим всім спостерігати. Ось чому я прошу тебе бути такою красивою не тільки своєю зовнішністю, але й внутрішнім станом душі. Адже тільки у разі красивої душі, до тебе з кожним разом все більше і більше будуть тягнутися люди. І щоб не траплялося, просто завжди переборюй всі свої страхи, і йди назустріч мечам і своїм бажанням. І тоді ти зможеш з кожним разом відкривати частці прекрасного незвіданого світу.