Привітання з першою зарплатою

Сьогодні особливий день – такий буває тільки раз в житті! Адже нарешті ти вступив на трудовий шлях, і ось сьогодні ми святкуємо справедливу винагороду – твою першу зарплату! Бажаю, щоб з кожним місяцем твоя зарплата все росла і росла, і щоб керівництво по достоїнству оцінювало твій труд!

Цілий місяць ти чекав цього прекрасного моменту. І ось в руках кровно зароблені грошики. В руках у тебе пляшка шампанського і торт. Що ж прекрасний привід для свята! Я вітаю тебе з першою зарплатою. Нехай вона збільшується щоквартально. Нехай ці хрусткі папірці поліпшать твій добробут. Я бажаю тобі великого щастя, здоров’я, теплих, спокійних світанків, побільше сонячних днів в твоєму житті. Нехай удача завжди супроводжує тебе! Нехай робота приносить тобі велику радість.

Сьогодні у тебе перша зарплата. Хіба це не свято? Так починається твій трудовий стаж. Дай Бог, щоб він тривав довго-довго. Я бажаю тобі великої удачі на трудовій ниві. Нехай гроші, які ти заробляєш, обов’язково знайдуть правильне русло. Бажаю тобі швидко підніматися по кар’єрних сходах, бути оптимістом і завжди доводити розпочату справу до кінця. Нехай колектив буде для тебе другою сім’єю. Бажаю тобі міцного здоров’я, великого щастя, удачі, везіння, достатку і добра.

Сьогодні грандіозна подія – у тебе перша зарплата. Я вітаю тебе з цим святом. Будь здоровий, щасливий. Нехай робота буде для тебе радість, хай твоя праця буде завжди помічений і оплачений по заслугах. Я бажаю тобі удачі, домашнього затишку, веселих сонячних днів більше. Нехай як у житті, так і на роботі, тобі все вдається легко. Бажаю тобі дружного колективу, щастя, взаємного кохання. Нехай успіх тобі супроводжує в усьому. Нехай всі твої бажання співпадають з твоїми можливостями.

Я піднімаю цей келих вина за першу твою зарплату. Її обов’язково потрібно обмити, щоб вона збільшувалася з кожним років у кілька разів. Тобі хочу побажати великого щастя, миру, успіхів. Нехай тебе цінують, люблять і поважають колеги. Удачі тобі у всьому, взаємної, міцної любові. Дуже хочеться, щоб робота приносила тобі тільки радість, тільки втіха. Бажаю тобі швидко піднятися кар’єрними сходами, адже ти цього заслуговуєш і впевнений доб’єшся. Адже, як говорить народне прислів’я: «Без праці не витягнеш і рибку зі ставка.

Твій трудовий місяць підійшов до кінця. І ось довгоочікувана зарплата. Перша в твоєму житті. Нехай же ця зарплата буде початком твоїх трудових перемог. Бажаю тобі величезного щастя, чистого, безхмарного неба над головою, миру і затишку в домашньому гніздечку. Нехай збувається твоя заповітна мрія, нехай в твій дім завжди стукає везіння і удача. Дай Бог, щоб у тебе склалися хороші стосунки з керівництвом і колективом. Нехай робота приносить тобі тільки радість. Здоров’я тобі міцного, великий взаємної любові, всього самого найкращого.

Не біда, що сьогодні ти тримаєш у руках не так вже й багато грошей. Так, їх не вистачить на те, щоб купити собі шикарну машину, заміську віллу або особистий літак. Але ці гроші – твоя перша зарплата, і тобі є чим пишатися! Адже це перший крок твоєї самостійності!

Ти тримаєш у руках свою першу зарплату – гроші, які заробив САМ своїм умінням, працьовитістю, талантом, здібностями і бажанням. Нехай гроші йдуть до грошей і перший заробіток покладе початок твоєму фінансового благополуччя!

Ось і в житті твоєї настав день отримання першої зарплати – і сьогодні твій кишеню гріють чесно зароблені гроші. Перша зарплата – це знак самостійності, твоїх досягнень у праці. Так нехай же з кожним місяцем кількість зароблених грошей в твоєму гаманці лише додається!

Ти довго йшов до цього чудового події! У прекрасний день першої зарплати бажаю тобі відзначити її з кращими друзями, і щоб кожна наступна зарплата приносила таку ж радість, як і перша! Бажаю, щоб твоя новонароджена зарплата з часом перетворилася у могутнього богатиря!

Сьогодні ми вітаємо тебе з першими купюрами, заробленими тобою. Гроші велике зло, але на них можна дуже багато добра купити! Бажаємо тобі бути добрим з добрейших, наймудрішим марнотратником, і найщедрішим іншому!

Як же все-таки приємно усвідомлювати, що нарешті-то зработал свої перші гроші! Адже перша зарплата – перший крок до самостійного життя! Нехай же її ніщо не затьмарює! А наступні зарплати тільки збільшуються!