Привітання своїми словами на 1 травня

Сьогодні – Перше травня. Що це за свято – привид радянської епохи? Це – день усіх трудящих, тому я бажаю тобі працювати, працювати і ще раз працювати. Заробляти, заробляти, і ще раз заробляти. Але щоб все це давалося тобі легко і з задоволенням!

Подруга, я знаю тебе вже не перший день, і можу сказати про тебе тільки хороше. Нехай травневі свята подарують тобі те, чого не вистачає в житті, нехай здійсняться найзаповітніші бажання і поруч завжди будуть вірні друзі, які підтримають тебе в будь-якій ситуації в житті.

Жити нелегко, але як буває нудна життя, якщо немає в ній улюбленої роботи, колег, звершень, перемог і творчості — всього, що дає працю. Нехай у кожного з нас завжди буде улюблена справа, робота, яку подобається робити, повага колег, задоволення від відмінних результатів.

У день символізує солідарність і дружбу людей хочеться побажати весняного тепла, ентузіазму, побільше яскравих ідей і творчих успіхів у всіх починаннях. Нехай ці дні пройдуть в бадьорому, веселому настрої, яскраві події, в колі близьких і рідних. Здоров’я, щастя, любові.

Немає нічого дорожче дружби! Один, з першим травня! Залишайся душею компанії, завжди намагайся досягти більшого і ніколи не зупиняйся, адже лише рух вперед говорить про успіх і розвиток. Будь щасливий, і нехай твоє життя скрасить справжнє взаємне почуття любові.

Перше травня – прекрасне свято, який залишився у нас з радянських часів. Так нехай же в любові не буде дефіциту! Бажаю стояти першим у черзі за щастям! Нехай в кишені буде талон на удачу, а в гаманці хрумтять купони нового зразка! І завжди отримувати 13ю зарплату!

Нехай будь-яку справу, за яке ти візьмешся, вдається легко і бездоганно. Нехай будь-яка людина, яка тобі небайдужа, відповідає тобі взаємністю. Нехай будь-які гроші, які водяться в твоєму гаманці, тільки примножуються. Здоров’я і щастя! З першим травня!

Нехай сьогодні все, що віддають час блага країни, ті, хто щодня трудиться часом в складних умовах, радіють вихідним, яскравому травневого сонця. Бажаю, щоб будь-яка праця приносила тільки радість і задоволення, щоб колеги були друзями, а атмосфера на роботі, як вдома.

Від душі вітаю тебе з 1 травня, бажаю здоров’я, бадьорості вічної, серцевої доброти, щастя заповітного, незліченного багатства!

Вітаю тебе з 1 травня днем солідарності трудящих по всьому світу! Це свято весни і єдності тих, хто знає ціну справжньому праці, пишається його результатами і вміє відпочивати! Я бажаю тобі ніколи не лінуватися і впевнено йти до своєї мети!

Сьогодні бажаю всім радості від того, що у нас є сили, бажання, воля на те, щоб працювати. Адже в наш нелегкий час, хороша робота — мрія багатьох людей, ознака стабільності і добробуту. Тому саме її я і бажаю всім гарної вам, перспективної роботи.

Вітаю тебе з Першим травня, днем весни і праці! Нехай разом з теплими днями прийдуть нові сили та ідеї, а праця буде тільки в радість! Я бажаю тобі, щоб робота завжди приносила тобі тільки задоволення, а начальство цінувало твій внесок у загальну справу!