Привітання старшій сестрі з днем народження

Старша сестра. Це слово я вимовляю з гордістю та великою повагою. Це слово для мене – святе. Як багато в ній добра, розуміння, турботи, допомоги, ради, любові! Вона ж вся світиться зсередини, вона обігріває своїм теплом усіх тих, хто їй дорогий! Мене ще на світі не було, а вона вже чекала моєї появи з нетерпінням! Звідки в ній стільки мудрості? У неї в руках завжди був прапор переможця, пальма першості, вона завжди подавала приклад і йшла на крок попереду своїх ровесників. Вона завжди була першим номером у всіх своїх досягненнях. Вона – старша, і тому – найкраща! Сестричка! Мої тобі вітання! З Днем Народження! Спасибі, що ти є в моєму житті! За твою турботу і підтримку, за твоє досконалість – спасибі! Я трошки ревную тебе до людей, які тебе теж люблять, але я точно знаю одне – моєю сестрою, ти залишишся назавжди! Зі святом!

Ти мені завжди говорила, що я коли – небудь виросту і стану схожою на тебе. Так і сталося! Сестричка! Ти моя старшенька і Любименькая! Ти вклала в мене всю свою мудрість і досвід, турботу і тепло, любов і доброту! Ти несла за мене відповідальність, ти відповідала за мою поведінку, ти захищала мене! Ти зліпила з мене гідного людини і моєму захопленню немає меж! І хоч у тебе давно вже налагоджене особисте життя, є своя сім’я, ти все одно продовжуєш брати участь, причому активно, в моїй долі. Тобі треба ставити пам’ятник за життя за твою відповідальність, за твоє терпіння і справедливе ставлення! Ти – ідеал старшої сестри! Я відчуваю, що за мене, ти могла б віддати життя! І сьогодні я хочу подякувати тобі за твоє ставлення і привітати тебе з настанням нового етапу твоєму житті. З Днем Народження, роднуся!

Сестричко моя рідненька, старшенька, любимушка моя! Як же я щаслива, що ти зі мною поруч, що ти існуєш, що ти – моя сестра! Ти дала мені, насправді, дуже багато! Ти подарувала мені щасливе дитинство! Ти ввібрала в мене все те, що може зробити маленького чоловічка щасливим! Ти ніколи не скаржилася на те, що тобі доводилося жертвувати своєю дружбою з подружками, бо тобі треба було возитися за мною доглядати. Забирати з садка, читати казки, співати колискову пісню. У тебе це все йшло від душі, і ти була щаслива робити це для мене! Тебе не обтяжувала роль няньки, а навпаки, приносило море емоцій і захоплень! Спасибі тобі за все, сестра! Прекрасно усвідомлювати, що я тобі була не байдужа, більш того, ти ставила мене на перше місце, а вже потім думала про себе! Я все пам’ятаю! І сьогодні дарую тобі низький уклін і вітаю з Днем Народження!

Сестричка моя, старшенька! Роки поспішають, біжать, додаючи нам з року в житті, а ти не міняєшся, моя хороша! Всім нам доводиться дорослішати, але тільки не тобі! Ти хоч і старша, але завжди будеш для мене самою молодою, красивою і витонченою! Ти приклад для наслідування для багатьох жінок! Захоплююся тобою! Пишаюся і хочу у всьому бути на тебе схожа! На все життя ти подарувала мені почуття, велике і могутнє! Я ніколи не зможу відчути себе самотньою! Завдяки тобі, я точно знаю, що ти завжди стоїш у мене за спиною, що ти завжди протягнеш руку допомоги і даси пораду! За тобою, я як за кам’яною скелею! Спасибі тобі, сестро, за таке виховання! Так, саме виховання! Тому, що все, що я знаю, прищепила мені ти! І в твій День Народження я хочу тобі сказати, щоб ти завжди розраховувала на мене! Щоб ти знала, я твій вірний друг, помічник і незмінний супутник долі!

Сестричка старша моя! Підійшов твій День Народження і мені вже не терпиться тебе побачити, привітати і обійняти! Вдихнути запах твого волосся, який я пам’ятаю з дитинства! Відчути стук твого серця, під який я маленький засипав! Доторкнутися до твоїм ніжним рукам, турботу яких я ніколи не забуду! Заглянути в твої добрі очі і змахнути слезку, яка ненароком виступить від виникли почуттів! Обійняти твої тендітні плечі, які ти завжди була підставити у важку годину! Поговорити з тобою про те, як ти захищала мене від дворової шпани, яка мене ображала! Подякувати тобі за ту увагу, яку ти мені приділяла, і навіть жертвувала іграми з ляльками заради мене! Рідна моя! Я тобі бажаю вічного здоров’я, нескінченної молодості! Нехай роки не візьмуть над тобою владу, а час нехай зупинить свій хід і не сміє тебе підганяти! Люблю тебе!

Ну що, сестричко, дочекалася святом свого? Вітаю! Ми всією сім’єю теж з величезним нетерпінням чекали твій День Народження, щоб всім разом його відсвяткувати! Приймай вітання та побажання в новому році своєї молодості стати ще успішнішим, ще красивіше, ще стрункіша, і ще молодше! Нехай тобі це вдається легко та просто! Адже тебе все в житті дається вільно і без зусиль! А все тому що ти, щасливиця долі! Ти заслужила ці привілеї своїм ставленням до рідних людей, своїм добром, турботою і розумінням! Тепер отримуй винагороду! Знімай вершки, як кажуть! І без заперечень! Умій гідно не тільки віддавати, але і брати! А то все думаєш тільки про інших, а про себе іноді забуваєш! Ми тобі нагадаємо! Ти зобов’язана бути щасливою! На радість своєї сім’ї і себе також! Осчастливь, будь ласка, своїм щастям свою сім’ю, сестра!

Іноді, коли тебе немає поруч, я з сумом згадую наше з тобою дитинство, сестра, і мені дуже його не вистачає. Хочеться повернутися в нього, відчути твої обійми і припасти до твоїх грудей. Де б’ється серце, найдорожчої людини на землі. Моєї старшої сестри. Мені так сумно, що час відносить такі моменти з життя назавжди, залишаючи лише розмиті спогади. Твої ласкаві руки, твої ніжні дотики, твій чарівний розповідь про маленьку дівчинку, яка виросте і буде в усьому схожою на свою старшу сестру. І ось знову час додало тобі ще один рік. Нещадне, біжить в нікуди час. Нехай воно зупиниться для того, щоб ти могла жити вічно сестра! Нехай стрілки годинника назавжди поламаються і більше не мають над тобою владу. З Днем народження, рідна! Я безмежно кохаю тебе і хочу бути з тобою завжди поруч!