Привітання молодшій сестрі з днем народження

Сестричка моя молодша, вітаю тебе з днем народження і щастя бажаю тобі величезного. Всього найкращого, чистого, вірного, місцями можливо і скромного, але ти управитель свій колісниці, тобі в праві вирішувати що впаде з твоєї вії: сльоза або радості бризок. Я знаю тобі не з чуток, кому як не тобі радіє весь світ, маленької, дурненьку дівчинку. Ти завжди гарна й будеш такою навіки, що не говорили злі язики, не в силах тебе осквернити думки погані. Здоров’я тобі, любові я бажаю як і удачі. Хай щастя тебе оточує, посмішка і жага до прагнення, до нових висот. І не забувай – світ не посміхається старшим, а тим, хто не тримає на серці тривоги, образ і зла каменів. А ти сильніший, ти їх сміливіше.

Мої Слова нехай не з гучною ноти, але знаю, сестра, у тебе свої в житті турботи. Бракує труднощів на всіх, але нехай сьогодні всі вони тебе залишать і лише добро і теплота душі направить на істинність, на прямоту, відкритість і втіху. Нехай місця темряві не буде і майбутнє тебе не забуде допомогти відповіді в житті, якщо вони є, знайти. Адже ти назавжди будеш для мене молодшої, але повага до тебе виявлену, має і зробило тебе відважніше, яскравою і чудовою. Здоровим будь, будь щасливою, веселою і не забувай про днями рівних. Життя смугаста, але це ж не привід. Відкинувши холод, отримуєш жар вогню грудей, додавши щастя, вибухне зсередини вулкан пристрастей і чудодійних етюдів, в яких просто розчиниться, а світ тим часом допоможе звідусіль.

Я вітаю тебе і не хочу, щоб такий чудовий день, повний прекрасного, високого і блакитного, дозволив хоч на секунду тобі відпочивати від моря посмішок, від океану пристрастей, від свіжості життя і її солодощів. Хай несе тебе вітер сломя голову, туди, де не знають рахунку днів календаря, де тільки радість є, любов слуга і розваг темрява, дозволяє приймати належні у житті рішення. Будь щаслива, здорова і кохана, як і не забувай і серця кресала діставати і радувати своєю силою. І будь завжди такою ж милою і красивою. А за другу половину занепокоєння ти отбросать, з таким приданим, що природа дарувала доля несла сюрприз тобі, про який ти навряд чи й мріяли, передбачала.

Щастя тобі бажаю сестра, нехай же його в твоєму житті прибуде, та стільки, щоб горіла не тільки твої очі, але і серце билося в двійні, у стократ сильнішою від болю, якою нагороджено закохані. Не дивись назад з образою, там вже давно порожнечі, зроби крок у перед, зроби крок до нових горизонтів і видами, і я мрію, щоб вітер змін тебе туди відніс, відкривши очі на світ, на світ повний багатства, якого не злічити. Будь сміливою і здоровою, будь чистою і завжди свіжою, новою. Живи в обіймах любові і тільки так, і не інакше будуть горіти очей твої вогні. Прагнучи до добра, ти відкриваєш щастя нові дороги, де головною станеш в той же час.