Проза молодим на весілля – красива, прикольна

Людські долі незбагненні. Ніколи точно не можеш знати, що ж станеться з людиною. Ось чому завжди потрібно намагатися робити все можливе для того, щоб потім не спізнитися. Адже коли вже буде пізно, то тоді розібратися зовсім вже просто не вийде. І навіть зараз, перебуваючи на весіллі, я продовжую вам говорити, будьте завжди щасливими людьми, у яких буде якомога менше проблем. У будь-якому випадку постарайтеся підтримувати один одного, і тоді ви будете менше спотикатися, йдучи по життю. Також завжди пам’ятайте про те, що саме від вас залежить життєве щастя. Тільки ви будете у всьому винні. А зараз, я просто побажаю вам успіху у вашому житті, яка вам зовсім не завадить.

Багато люди зовсім не розуміють, що потрібно робити для того, щоб домогтися сімейного щастя. Вони щоразу намагаються випробувати безліч способів, але кожен раз у них все змінюється. І тому вони і залишаються ні з чим. Але насправді для цього всього існує спосіб, який буде обов’язково гарним. І полягає він в тому, щоб просто з’єднати своє життя з людиною, яка буде вас зовсім байдужим. Ось так і вчинили ви. Ви одружилися, і дали обіцянку завжди бути разом. Дивлячись на вас, я просто не можу не посміхатися. І мені так сильно хочеться, щоб ця обіцянка була з вами назавжди. Але так, як мені вже пора йти, я просто хочу сказати вам, що все і завжди у ваших стосунках буде залежати від вас. Намагайтеся, і тоді ви зможете домогтися сімейного щастя. І пам’ятайте завжди про те, що ще є ті люди, які буду з радістю вам допомагати і підтримувати в хвилину нещастя.

Людське життя не вічне і короткочасна, що іноді просто боїшся за те, що можеш зовсім не встигнути зробити головні речі, які так часто бувають потрібно. Але, перебуваючи сьогодні на весільній церемонії, я все більше переконуюся в тому, що ви все ж встигли все зробити правильно і так, як і потрібно було. Ви змогли пройти через всі перешкоди, які були перед вами. Ви поєднали свої серця разом. Дивлячись на ваші щасливі посмішки, хочеться без кінця радіти за вас. Я дійсно сподіваюся, що ви і будете йти з такою гарною посмішкою по життю. Щоб з вами не сталося, завжди намагайтеся бути кращими. Тому що тільки тоді ви зможете досягти всього того, що вам так сильно потрібно. А зараз мені просто так сильно треба сказати вам про те, що завжди все буде залежати тільки від вас. А це насправді має велике значення.

Людина, яка здатна гідно цінувати те, що у нього є, буде в кінцевому підсумку обов’язково щасливим. А все тому, що це так важливо насолоджуватися кожною миттю. І зараз мені так сильно хочеться привітати молодих, які в своєму житті змогли пройти через всі труднощі і стати щасливими. Зараз ви вже одружилися. Обмінявшись обручками, ви дали обіцянку в тому, що ваші дії завжди будуть тепер спільними. І я, дивлячись на вас, просто не можу не посміхатися. І тому я постараюся завжди допомагати вам у всьому, щоб ви не хотіли. І нехай всі і завжди буде дуже нелегко, але ви в будь-якому випадку повинні намагатися зовсім справлятися, адже без цього ніяк. Пам’ятайте про те, що завжди все буде залежати тільки від ваших вчинків дій.