Проза молодим на весілля – красива, прикольна

Людські долі незбагненні. Ніколи точно не можеш знати, що ж станеться з людиною. Ось чому завжди потрібно намагатися робити все можливе для того, щоб потім не спізнитися. Адже коли вже буде пізно, то тоді розібратися зовсім вже просто не вийде. І навіть зараз, перебуваючи на весіллі, я продовжую вам говорити, будьте завжди щасливими людьми, у яких буде якомога менше проблем. У будь-якому випадку постарайтеся підтримувати один одного, і тоді ви будете менше спотикатися, йдучи по життю. Також завжди пам’ятайте про те, що саме від вас залежить життєве щастя. Тільки ви будете у всьому винні. А зараз, я просто побажаю вам успіху у вашому житті, яка вам зовсім не завадить.

Багато люди зовсім не розуміють, що потрібно робити для того, щоб домогтися сімейного щастя. Вони щоразу намагаються випробувати безліч способів, але кожен раз у них все змінюється. І тому вони і залишаються ні з чим. Але насправді для цього всього існує спосіб, який буде обов’язково гарним. І полягає він в тому, щоб просто з’єднати своє життя з людиною, яка буде вас зовсім байдужим. Ось так і вчинили ви. Ви одружилися, і дали обіцянку завжди бути разом. Дивлячись на вас, я просто не можу не посміхатися. І мені так сильно хочеться, щоб ця обіцянка була з вами назавжди. Але так, як мені вже пора йти, я просто хочу сказати вам, що все і завжди у ваших стосунках буде залежати від вас. Намагайтеся, і тоді ви зможете домогтися сімейного щастя. І пам’ятайте завжди про те, що ще є ті люди, які буду з радістю вам допомагати і підтримувати в хвилину нещастя.

Людське життя не вічне і короткочасна, що іноді просто боїшся за те, що можеш зовсім не встигнути зробити головні речі, які так часто бувають потрібно. Але, перебуваючи сьогодні на весільній церемонії, я все більше переконуюся в тому, що ви все ж встигли все зробити правильно і так, як і потрібно було. Ви змогли пройти через всі перешкоди, які були перед вами. Ви поєднали свої серця разом. Дивлячись на ваші щасливі посмішки, хочеться без кінця радіти за вас. Я дійсно сподіваюся, що ви і будете йти з такою гарною посмішкою по життю. Щоб з вами не сталося, завжди намагайтеся бути кращими. Тому що тільки тоді ви зможете досягти всього того, що вам так сильно потрібно. А зараз мені просто так сильно треба сказати вам про те, що завжди все буде залежати тільки від вас. А це насправді має велике значення.

Людина, яка здатна гідно цінувати те, що у нього є, буде в кінцевому підсумку обов’язково щасливим. А все тому, що це так важливо насолоджуватися кожною миттю. І зараз мені так сильно хочеться привітати молодих, які в своєму житті змогли пройти через всі труднощі і стати щасливими. Зараз ви вже одружилися. Обмінявшись обручками, ви дали обіцянку в тому, що ваші дії завжди будуть тепер спільними. І я, дивлячись на вас, просто не можу не посміхатися. І тому я постараюся завжди допомагати вам у всьому, щоб ви не хотіли. І нехай всі і завжди буде дуже нелегко, але ви в будь-якому випадку повинні намагатися зовсім справлятися, адже без цього ніяк. Пам’ятайте про те, що завжди все буде залежати тільки від ваших вчинків дій.

Багато людей в цьому житті так нещасні. А трапляється це все тому, що в свій час вони просто не захотіли з’єднувати свої життя разом. І тому зараз ви стоїте перед один одним такі щасливі. Насправді мені доставляє великого задоволення дивитися на те, як ви щасливі разом. Якщо так буде відбуватися завжди, то тоді насправді все буде по-іншому. І зараз, коли мені вже треба йти, я просто скажу вам про те, що скоро на вас обрушитися безліч труднощів, які вам доведеться з гідністю долати. А зробити це потрібно буде тому, що іншого виходу просто не залишиться. І зараз, мені так сильно треба сказати вам про те, що любите один одного, і тоді у вашому житті ніколи не буде стільки труднощів і проблем. А все тому, що ви будете долати всі разом. І нехай ваші мрії будуть збуватися. Адже це так важливо.

Люди в цьому житті досить часто просто не можуть зрозуміти того, що потрібно цінувати. Але, коли вони це розуміють, тоді вже змінювати щось пізно. Ось чому в цей важливий для вас день мені так сильно хочеться побажати вам всього. Сьогодні все ніби відчувало, що в вас весілля. І на вулиці тепер така хороша погода. Але, ми трохи не про це. Пам’ятайте завжди про те, що щоб з вами не траплялося, ви все одно повинні постаратися залишатися людьми, які будуть думати не тільки про себе, але і про інших. І зараз мені так сильно хочеться побачити те, як ви будете посміхатися. Я, щоправда, впевнена в тому, що саме ваші посмішки освітлюють все довкола. І тепер, коли минуло багато часу, мені просто потрібно віддалитися. Я справді сподіваюся, що з часом ви зможете зрозуміти все те, що вам говорили. А зараз просто піду додому. Живіть в любові, і тоді ніякі перешкоди не зможуть нам перешкодити.

Люди так часто бувають байдужі, що легко можуть пропустити те найголовніше, що їх оточує. І тільки коли вони втратять, тоді їм насправді все стане зрозуміло, але тоді вже міняти що-то буде пізно. І зараз мені так сильно хочеться побажати вам щастя. Ви змогли, не дивлячись ні на що пройти через всі перешкоди, і подолати труднощі. І як би вам не було важко, ви все одно зовсім впоралися. Зараз ви стоїте один перед одним. У вас такі щасливі обличчя. Вони ніби звірятися. І тому мені так сильно хочеться, щоб ви коли-небудь відчували які-небудь труднощі. Але, в будь-якому випадку все буде йти саме так, як і має йти. Свого часу ви також зможете випробувати проблеми, які будуть робити вас тільки сильніше. Але, не варто переживати з цього приводу. Адже тільки тоді ви зможете досягти всіх благ.