Побажання на весілля – слова Гірко

Дорогі молоді! Від усього серця вітаю Вас зі вступом у законний шлюб і утворенням сім’ї! Дружба і кохання – найпрекрасніші почуття в людському житті. Нехай Ваша любов буде такою ж довгою, як Ваше життя! Живіть у любові, щастя і радості, нехай у Вас будуть здорові і життєрадісні діти, і будьте вірною опорою Вашим батькам і матерям. В добрий час, дорогі! Гірко!

Хто знає, що таке щастя? Для всіх воно різне, але є одне мудрий вислів: «Щастя – це знайти половинку своєї душі і тримати її міцно, але ніжно і дбайливо, як гарну сніжинку, милуючись красою і боячись розтопити». Від усієї душі бажаю молодятам з такою ж ніжністю і трепетом зберігати і оберігати своє сімейне щастя! Гірко молодим!

Що таке самотній чоловік? Інвалід без ноги. Що таке самотня жінка? Інвалід без ноги. Якщо ж такий чоловік і така жінка об’єднуються то виходить щось міцніше на ногах. І це ціле у багато разів перевершує кожну з безногого половинок. І ось ми бачимо, як двоє симпатичних людей об’єднали свої життя у взаємній любові. Вип’ємо за них і побажаємо їм тривалого подружнього щастя. Хай живуть молодята! Гірко!

З’єднати свої життя – велике благо в будь-якому віці. Тепер є з ким порадіти, кого пиляти, з ким словом перекинутися і за ким позалицятися. Ми радіємо за ваше щастя. Сім’я – оазис в байдужій пустелі життя. Келихи осушимо за довге і щасливе життя окільцьовані, за їх здоров’я і щастя! Хай береже вас Бог! І гірко!

Дорогі молодята! Від усієї душі хочу привітати вас із першим серйозним вчинком у житті – з законним шлюбом! Завдяки вам сьогодні на одну щасливу сім’ю стало більше! Найпрекрасніше в нашому житті – справжня дружба і любов, які завжди йдуть поруч. Створюючи сім’ю, ви берете на себе велику відповідальність не тільки один перед одним, але і перед близькими вам людьми, перед світом, який вас оточує! Ви повинні жити в любові, мирі та злагоді, стати надійною опорою один для одного, виховати здорових і щасливих дітей. І нехай ці келихи своїм дзвоном вторять моїм щирим побажанням. Гірко!

Бажаємо вам, щоб на весілля вам надарували стільки потрібних і приємних подарунків, і щоб найголовнішим подарунком стала ваша справжня і щира любов! Приймайте і ще один маленький подарунок, сьогодні він буде гірким! Гірко!З днем одруження вас, молодята!

Приймайте наші найніжніші побажання! Нехай і через 50 років наречена залишиться такою ж красунею, а наречений все також буде закоханий в неї без пам’яті. Ну а ми вас підтримаємо, обіцяємо 50 років поспіль кричати тільки одне! «Гірко!»

Уявіть собі величезне, безмежне море і по ньому пливе в човні чоловік. Іноді світить сонце, і море спокійно – людина може відпочити, але чаші море хвилюється, круті небезпечні хвилі набігають, морські чудовиська пропливають поруч, і людині так хочеться в тиху гавань, де і світло, і тепло від турботи і участі близьких. Так вип’ємо за знову утворилася сім’ю і побажаємо їм довгого і вдалого плавання по хвилях житейського моря! Гірко!