Короткі смс побажання для подруги

Подруга, будь завжди кохана! Поспішаю привітати з святом тебе. З днем народження, нехай ще один рік не позначиться на твоїй жіночності і привабливості. Продовжуй так само зводити чоловіків з розуму, хай всі дні будуть найкращими. Ти гідна самих світлих побажань, удачі і краси тобі у всьому!

Ти все також юна, адже інакше бути не може. Подруга, з днем народження тебе! Залишайся такою ж дівчиськом, нехай час на тобі не позначиться, залиш свій вік для паспорта! Нехай буде тобі стільки років, на скільки відчуваєш себе! Щоб все у тебе виходило, щоб успіх ніколи не залишав. Любові і щастя тобі неземного!

З днем народження, моя подруга! Бажаю не дізнатися, що означають зморшки, хвороби дієти, щоб співала душа! Нехай вік тобі буде ні почому, тобі до лиця сьогодні це свято. Ти хороша, прекрасна, молода і немає причин шкодувати про те, що було! Не зупиняйся, завжди йди вперед, ще чимало буде пригод у тебе!

Як вогник, щоб ніколи не прогоріла. Ти іскорка, надія і втіха. Я вітаю з днем народження твоїм, хай буде в тебе все сповна. Подружка, веселись, сьогодні ти повинна одягти на себе щастя, щоб шаль з удачі слідувала в такт. Бажаю своєю красою не переставати радувати і дивувати світ!

Залишайся такою ж унікальною, як кожна росинка на квітці, щастя і удачу не втрачай і нехай тобі супроводжує успіх. Я щиро дорожу нашою дружбою, а твій день народження хай буде ще одним приводом зібратися! Завжди будь задоволена собою, ти завжди чудова і прекрасна. Залишайся такою ж ніжною і коханій!

Я захоплююся, що ти є така. Вогонь і воду ми з тобою пройшли. Подруга, я бажаю тільки щастя, сімейного благополуччя та неземної любові. Щоб робота була твоя родючої, шанованою і будь щасливою в житті. З днем народження і побажання прийми жити хоча б до ста і всіх дивувати. Неба ясного тобі і тепла на віки!

Подруга вірна моя, ми пережили багато бід. Бажаю з цього моменту печаль, і горе не знати. Починаючи з цього дня народження, стає щасливою, нехай любов в родині буде невичерпною, мрій і отримуй подарунки долі. Успіхи на роботі, наповнений сміхом рідний дім, і щоб здоров’я вистачало на багато таких свят!

В цей день народження хочу подрузі побажати світитися щастям не перестаючи, жити безтурботно, і дозволяти собі самі розкішні вбрання! Нехай гаманець твої буде бездонним, картка вічно безлімітна, а можливості чоловіка, щоб відповідали твоїм бажанням! Здоров’я тобі і процвітання в будь-якому аспекті твоєму житті!

Міцного здоров’я і довгих років щасливого життя, тобі подруга я завжди бажаю. Щоб цей день народження для тебе був найвеселішим і кращим, а через рік знову будемо радіти. Ти не бійся низки цих років, нехай мудрість і досвід зростає, а твоя чудова фігура не змінюється з роками. Краси і вічної молодості тобі!

Нехай ці роки тобі в тягар не будуть. Ти ще молода, як іскра гориш! Бажаю, подруга тобі в день народження не перегорати в любові й ласці. Бути коханою і завжди любити. Творчих успіхів, натхнення. Вічної молодості серця твого. Нехай оптимізм з роками не згасне, нам нашу дружбу ще багато років нести!

Життя хай твоя буде складеною. Моя іменинниця, подруга довгих моїх років. Бажаю пізнавати лише щастя, і нехай буде наповнений світом будинок. Сім’я щоб міцна, надія і опора – чоловік. Нехай буде повага і на роботі. Творчих успіхів завжди і скрізь. І щоб час не грав проти нас. Щиро бажаю довгих років!

Як джерело грає дзвінко при променях, так і ти сьогодні веселися. Побажаю в цей день народження самого успішного всього. Подруга, ти мені більше ніж сестра, нехай душа твоя завжди сяє щастям, як квітка залишся ніжною, тендітною, ніжною. Щоб весна завжди в тобі жила! Вітаю і бажаю всього і сповна!

Як багато доброти тобі й розуміння. Всі ці роки поруч ти завжди. Подруга, в день твого народження бажаю, щоб доля приготувала найбільш яскраві і важливі події в твоєму житті. Нехай тільки яскравими фарбами буде прикрашений життєвий шлях і ніяких чорно-білих смуг. Нехай низка твоїх успіхів не зміниться на сірість і печаль!

Бажаю вражень веселий хоровод, хай в день народження приймає естафету творчий успіх. Тобі, як самої чудової подрузі бажаю мати мішок здоров’я, повний скриня удачі і жменьку сліз, але щоб плакати від щастя. Залишайся завжди такою вишуканою, неповторною і шикарною жінкою!