Гарні побажання на весілля

Миру, Добра, Любові, Благополуччя бажаю молодій сім’ї. Всього самого доброго і чудового нехай буде у вашому сімейному житті. Виконання всіх бажань і гармонії. Ще недавно наречена мріяла про весілля в гарній сукні, а наречений про завоювання серця однієї єдиною. І ось сьогодні ви вже сім’я! У цьому швидкоплинному житті менше вирів і бур. Хай щастя, як повінь огорне ваш будинок, гармонія буде плисти корабликом у променях віри і надії. Нехай ваш будинок відвідують друзі з чистим серцем і добрими намірами. Нехай не буде заздрості і брехні, недомовленості і таємниць. Живіть без компромісів, але в згоді. Намагайтеся і будьте працьовиті на благо своєї родини, проживіть у згоді довгі і щасливі роки. Залишаючи батьківський дім, не забувайте туди повертатися, вже в статусі дружини і чоловіка, а своїм мамі і татові подаруйте нову посаду з появою своїх дітей.

Хочемо привітати молодих з такою важливою подією у їх житті. Стрімко нехай ростуть ваші почуття, нехай несе пристрасть на неймовірну висоту і окриляють мрії. Весілля-це свято, створена від надлишку почуттів і переповнення емоцій. Хочеться танцювати і співати, кричати про своє щастя на весь світ і робити інших людей так само щасливими. Нехай ейфорія цього свята не охолоне, підтримуйте полум’я своїх почуттів, бережіть свою сім’ю і обов’язково буде підтримка від батьків. Ви пройшли довгий шлях від першого дня знайомства до весільного вальсу. Пам’ятаєте цей важкий і тернистий шлях і ціну цього дня. Саме подолання труднощів закладає міцний фундамент і турботу про те, що маєте. Продовжуйте вдосконалювати свої відносини. Нагородою буде справжнє щастя, злагода, гармонія та родинне благополуччя!

На порядку денному у нас ось така сенсація. Народилася ще одна сім’я в цьому світі. Це свято без уваги ми не залишимо і поспішаємо швидше вітати молодят. Ми дружно від душі від душі бажаємо щастя безмежного, успіхів у всіх починаннях. Піклуйтеся про себе і бережіть те, що ви створили. Не озирайтеся назад і ні про що не шкодуйте. Не просто так ви обмінялися обручками і сіли в лімузин. Це свято не вийшов одним рухом руки чарівника. Ви самі склали його з неосяжних почуттів, пошили тонкою ниточкою любові і сплели взаємності і розуміння. Весілля це серйозний початок, нехай родина ваша буде дружною та міцною. Хай дні щастя й захвату ніколи не закінчуються. Ви гідні найкращих компліментів, захоплених поглядів і щирих побажань! Довголіття вашої сім’ї, будьте здорові і щасливі. Любові вам на все життя!

Шановний наш друг! В цей доленосний день хотілося б презентувати для тебе і твоєї супутниці по життю повість про тварин! Мова піде про жабу, у якої життя складалося дуже добре. Одним словом, вона була щаслива. Але в один прекрасний момент захотілося їй змін і вирішила вона в мандрівниці податися і відправитися на пошуки своєї долі по світу. Пострибала вона. Але на шляху до мрії стали у неї рейки. Варто було жабі тільки перестрибнути, як звідки не візьмись поїзд з’явився. Залишилася наша героїня без попки. Ну, пострибала вона далі з думками про те, що ж їй красивою і розумною тепер без попки робити. Туга напала на жабу і вона вирішила повернутися за своєю втраченою частиною тіла. Добралася знову до рейок і, поки попку підбирала, знову поїзд проїхав. На цей раз голова під роздачу потрапила. Так в чому ж сенс? Наречений, не варто з-за красивою п’ятої точки втрачати голови!

Є один дієвий спосіб, який допоможе вашому шлюбу стати самим міцним і щасливим. Чоловікові і дружині треба взяти за окремим аркушем паперу і заповнити їх. Ліва сторона листа призначена для всього хорошого, що є у вашій другій половинці. А на правій необхідно написати все те, що вас не влаштовує. Тепер чоловікові і дружині треба праву частину відірвати, акуратно склеїти свої половинки і викинути! А ось ліву необхідно зберегти і кожному вивчити, щоб щодня повторювати. Немає жодної особистості, про яку не можна було що-небудь написати на лівій частині сторінки. Тим більше, коли перед нами така прекрасна пара! Так давайте ж піднімемо наші наповнені келихи, як можна вище і опустошим їм за все те прекрасне, що є в наших новоспечених подружжя. За ваше щастя і благополуччя! Любіть один одного!

Українська мова багата на різні слова, але є в ньому лише три особливих слова. Навіть звучать вони по-іншому, по-особливому як-то, з ніжністю. Мова йде про жіночності, любові і самопожертви. І всі ці три поняття з’єднуються в інших трьох словах – нареченої, дружини і матері. Ви тільки подивіться на цю чарівну дівчину! Юна панночка в білосніжно чистому сукню. Буквально кілька годин тому вона була в статусі нареченої, а тепер вже гордо може сказати, що вона дружина. Зверніть увагу, як горять від щастя її очі, як вона сяє, з якою любов’ю дивиться в бік свого коханого чоловіка. Якщо б у нас була можливість подивитися, що коїться у неї в душі, то змогли б розглянути повну чашу, наповнену щастям і любов’ю. Але навіть в російській мові не знайдеться слів, щоб описати всю цю гаму емоцій і почуттів. Давайте вип’ємо за те, щоб кінця цього щастя не було!

З усією щирістю хотілося б побажати молодятам миру, щастя, удачі і благополуччя. Нехай на протязі всього життєвого шляху вас супроводжує вірність, якій позаздрили б самі лебеді. З цього дня ви законні дружини. І хай цей момент залишиться у вашій пам’яті на все життя. Дай Бог, щоб у вас було багато діточок, а домашнє вогнище завжди перебував в порядку. Всі негаразди і удачі ділите і множте тепер тільки на два, ви ж стали однією цілою половинкою. Нехай ваш життєвий шлях буде подібний річці, яка тече безперешкодно. Нехай вашу любов оберігає сузір’я любові і взаєморозуміння. Проживіть своє спільне життя на славу, даруйте любов один одному не тільки по святах. А ми можемо тільки наповнити і підняти ці прекрасні келихи за ваше щастя, щоб ваш союз був ще міцніше і щасливішим.