Гарні компліменти хлопцю у прозі, до сліз

Наш сайт заощадить вам час, на пошук самих красивих компліментів хлопцю своїми словами, до сліз, ми підготували безліч гарних варіантів.

Цей колір тобі дуже йде. Він підкреслює твою чоловічу красу.

Коли ти поруч, я відчуваю себе справжньою королевою.

Хлопці не люблять компліменти, тому я і не буду тебе хвалити, а просто скажу, який ти насправді. Ти – сміливий і цілеспрямований, безстрашний і наполегливий, розумний і розважливий, красивий і чарівний, цікавий і різносторонній, щирий і добрий, сильний і хоробрий – справжній чоловік, справжній приклад героя сучасності.

Мені добре лише тоді, коли я знаю, що ти щасливий.

кожен твійвчинок – вчинок справжнього чоловіка.

З кожним днем ​​я закохуюся в тебе все сильніше, мій найкращий хлопець на землі. Ти гідний найкращих компліментів. Про таке хлопця, як ти варто тільки мріяти: уважний, чарівний, гарний, добрий, ніжний. Поруч з тобою, я відчуваю себе найщасливішою дівчиною. Так у тебе просто ангельський характер. Я іноді заздрю ​​сама собі, що мені так пощастило в житті, зустрівши тебе. Я хочу бути завжди тільки з тобою, мій найголовніша людина на землі. Нехай наша любов буде найяснішої, найкрасивішою, найчистішою.

Не важливо в яких умовах ми будемо жити, в багатстві чи в бідності, найголовніше, щоб ти був поруч, тоді я буду щаслива.

У тебе настільки мужній впевнений голос, що навіть коли загрожує небезпека, поруч з тобою відчуваєш спокій.

Якщо ти хочеш розбити моє серце – просто піди на роботу на цілий день. Перевірено – це працює.

Мені подобаються твої хороші манери аристократа, які в наш час стали рідкістю. З тобою я відчуваю себе не просто дівчиною, а дамою з вищого світу.

Як боялася я помилитися … не вистачало духу повірити, що цей пильний погляд – не моя фантазія … стільки думок промайнуло в моїй голові: немає, така як я … навіщо йому, йому потрібна зовсім інша, немає не я … Я повинна забути, не думати … А як же той погляд? Ні, мені здалося … Ти – чоловік, про якого я мріяла, мріяла … Невже це можливо?

Ти будиш в мені стільки яскравих почуттів, що я не знаю, як жити без цієї підзарядки!

Деякі чоловіки, в тому числі і ти, як хороше вино: з роками стають дедалі краще

Я пишаюся, що вийшла заміж за справжнього чоловіка, завжди чітко знає, чого він хоче від життя. Це породжує в мені почуття спокою, довіри до тебе.

Любити тебе складно, але знав би ти, як це приємно!

Твоя душа чистіша води в джерелі, а посмішка прекрасніше веселки після дощу!

Ти для мене – опора і надія, ти зробив дуже багато, і впевнена – зробиш ще більше. Не тільки я, але і всі, хто знаходиться поруч з тобою, знаю тебе як справжнього чоловіка.

У тебе просто ідеально поєднуються всі позитивні якості.