Запрошення на весілля – шаблони

Поспішаємо поділитися з Вами радістю — ми одружуємося! Ми віримо і сподіваємося, що цей день стане гарним початком довгого і щасливого життя. І ми не уявляємо це свято без Вас, близьких і дорогих нам людей. Розділіть з нами нашу радість, подаруйте свою підтримку і добрі побажання на початку нашого великого спільного шляху, а ми з радістю подаруємо вам частинку нашого щастя. Чекаємо на Вас ______ 20__ року в кафе _____, за адресою _______.

Дорогі ___________! _______ відбудеться урочиста і знаменна подія — день нашого весілля. Ми хочемо поєднати наші долі і наші серця, і було б дуже приємно, якби ви стали свідками цієї події і розділили нашу радість. Торжество відбудеться за адресою: ________________. Чекаємо вас до ___ годинах.

Дорогі (імена)! Дозвольте запросити Вас на Найголовніше Свято всього нашого життя. Ми хочемо поєднати наші долі і наші серця ________ (дата), і нам було б дуже приємно, якби Ви стали свідками цієї події і розділили з нами нашу радість. Свято буде проходити за адресою ________, _ _ _ _ _ годин.

Поспішаємо поділитися з Вами радістю — ми одружуємося! Збережіть цей ніжний конверт на пам’ять про цю важливу для нас подію, а ми збережемо Ваші теплі слова і побажання в нашому серці. Чекаємо на Вас _______ 20___ р. за адресою: _____________________. Одруження відбудеться в ____ годин.

Шановні (улюблені мої, мої рідні)!… (дата) в нашому житті відбудеться урочиста і знаменна подія — день нашого весілля. Серед тих, хто повинен прийти на це важливе для нас свято, неповторне і незабутнє, і розділити з нами нашу радість, ми хотіли б бачити і вас. (Ми раді будемо бачити вас в якості дорогих гостей на весіллі тощо). Свято буде проходити… Переконливо просимо вас прийти до….. (вказати час).

Дивіться також:  Слова привітання на день весілля

Дорогі ___________________________! Ми будемо дуже раді бачити Вас на довгоочікуваному святі, присвяченому нашому вступу у сімейний союз, що відбудеться за адресою: ________________________________. З щирою повагою ___________________________.

Ваша присутність на нашому весільному торжестві стане для нас прекрасним подарунком у цей знаменний день! Ми будемо дуже раді бачити Вас ______ _____ р. в _____ в ресторані ______.

Ми будемо раді розділити з Вами радість цього незабутнього дня і запрошуємо Вас на свято, що влаштовується для Вас у нашу честь! Час зустрічі: ___ 20_ року. Місце зустрічі: ________. Ми будемо дуже раді Вас бачити!

Нам приємно поділитися з Вами великою радістю! ______ 20___ року відбудеться найяскравіша подія цього року — наше весілля! Ми з величезним задоволенням запрошуємо Вас розділити незабутні хвилини щастя в цей чудовий день! Ваша присутність прикрасить наше свято! Церемонія одруження відбудеться в Загсі ______ району _____. На святковий банкет ми чекаємо Вас в ресторані ______ у ____.

Дорогі ____________________________. ! Ми раді повідомити Вам про те, що _______________ (дата, час) відбудеться урочисте свято, присвячене нашому одруженню. Ми від усього серця бажаємо і просимо Вас провести цей незабутній в нашому житті день разом з нами. Одруження відбудеться за адресою: _____________ (адреса)