Вітання колезі жінці 40 років

Моя дорога колего, я хочу привітати вас з Днем Народження. Сьогодні у вас Ювілей, вам виповнюється 40 років, а це вже особлива дата. Незважаючи на те, що за паспортом вам сьогодні виповнюється саме 40 років, ви все одно не виглядаєте на цей вік. Я можу навіть сказати, що і в душі вам не більше 20 років. Ви, звичайно, дуже відповідальний працівник, цінний співробітник, який виконує всі вчасно, але ви вмієте відпочивати і веселитися, вмієте насолоджуватися кожною миттю життя. Ви черпаєте натхнення кожного дня, ви виносите щось корисне для себе з кожної ситуації. Коли нам роблять догану на роботі, то ви відразу ж исправляетесь, при цьому допомагаєте і іншим людям виправлятися. Я бажаю вам подальших успіхів, удачі і всього того, що вам необхідно для роботи. А сьогодні ви можете перекласти частину своєї роботи на нас в честь свята.

Сьогодні свято у моєї колеги по роботі, яка завжди прибігає до мене і каже, що починається перевірка. Зазвичай на роботі між співробітниками панує атмосфера конкуренції, але тільки не у нас. Саме завдяки тобі ми навчилися дружити, навчилися допомагати один одному, а це дуже важливо для того, щоб на роботі все йшло добре. Я хочу побажати тобі в день твого Ювілею якомога більше щастя, здоров’я і успіхів. Ти вже довгі роки працюєш в цій компанії, ти встигла удосконалити свої навички, але при цьому я навіть не сумніваюся, що попереду тебе чекають нові успішні проекти і справи, які допоможуть тобі стати ще більшим професіоналом. Я хочу побажати тобі терпіння, тому що знаю, що на роботі не завжди буває легко і просто. Але ти вмієш справлятися з труднощами, так що нічого не бійся і просто прагни до кращих результатів.

Дивіться також:  Привітання своїми словами колезі жінці 40 років

Сьогодні День Народження у одного з найцінніших співробітників нашої компанії, у неймовірно талановитого і цілеспрямованої людини. Моя дорога колего, я хочу привітати тебе з твоїм Ювілеєм і побажати тобі прожити ще стільки ж років і навіть більше. Тобі виповнюється 40 років, але ти вже встигла досягти таких успіхів, яких не домагаються і до 60 років. Ти можеш пишатися собою, але при цьому навіть не думай зупинятися на досягнутому. Наш начальник цінує твою роботу, говорить про твій професіоналізм, тому не здумай підводити його. До того ж, якщо ти підеш, то мені буде дуже сумно без тебе. От наш начальник навіть не підозрює, що ти неймовірно весела, адже йому слід було б дізнатися про це. Я хочу побажати тобі завжди виглядати так само молоде і прекрасне. Ніхто і не повірить в те, що тобі виповнюється 40 років. Завжди будь такою ж веселою і позитивною.

Сьогодні День Народження у одного з найбільш позитивних людей в нашому офісі. Моя дорога колего, от дивлюся я на тебе й думаю про те, що людині для щастя потрібно почуття гумору. Коли комусь погано, то ти просто починаєш підбадьорювати його, жартувати веселити, саме тому у нас ніколи не буває нудно і сумно. Я хочу привітати тебе з Ювілеєм і побажати тобі завжди залишатися ось такий, яка ти є зараз. Сьогодні тобі виповнюється 40 років, але при цьому ти у нас не просто неймовірно молодо виглядаєш, але і дивуєш всіх своєю енергією. Я так думаю, що в нашому колективі немає більш енергійного людини, більш позитивного і веселого. Якщо ти раптом надумаєш змінити роботу, то ми тебе просто не відпустимо. Ми бажаємо тобі просування по кар’єрних сходах, успіхів та удачі у всьому. Зі святом тебе! Залишайся завжди такою ж милою, доброю і красивою жінкою.

Дивіться також:  Поздоровлення чоловікові на 40 років

Я хочу нашу прекрасну і дуже щиру колегу з Днем Народження. Сьогодні у тебе справжній Ювілей, тому що тобі виповнюється 40 років. Але ми не будемо звертати уваги на слово «ювілей», на вік, тому що саме головне те, що саме в цей день народився такий позитивний чоловік. Ти постійно радуєш нас своїми жартами, своїм гарним настроєм, ти весь час вигадуєш щось, щоб ми не втомлювалися, щоб нам було весело на роботі. Ти є дуже цінним співробітником, який виконує всі вчасно, ти ніколи не підводиш начальство, тому тобою так дорожать. Але при цьому ти повинна знати, що не тільки начальство до тебе так ставиться, ми теж дуже любимо тебе, ми пишаємося тобою і твоїми успіхами. Ми всі бажаємо тобі процвітання, професійного зростання, успіхів і терпіння. Нехай все у тебе буде так, як ти того хочеш.

В першу чергу я хочу сказати, що з такою колегою по роботі ніколи не буває нудно. Ти дуже веселий і позитивний чоловік, який вміє розряджати обстановку. Але крім цього, ти вмієш давати поради, підтримувати і просто вмієш слухати. Я хочу привітати тебе з Ювілеєм і побажати тобі всього найкращого. У тебе є прекрасна родина, яка заряджає тебе енергією і силами, у тебе є хороша робота, є друзі і рідні. Для щастя тобі не вистачає тільки здоров’я, тому що його не вистачає багатьом, хто багато працює. Ми хочемо побажати тобі завжди залишатися такою, яка ти є. Не намагайся ставати такою, як всі. Це тобі точно не піде. Я хочу, щоб ти завжди так виглядала молодо і свіжо, адже по тобі неможливо визначити, що тобі виповнилося 40 років. Бажаю тобі величезного щастя, яке ніколи не буде залишати твій дім.

Дивіться також:  Вітання колезі чоловікові на 40 років

Жінок у нашому колективі менше, ніж чоловіків, але при цьому кожна з нас унікальна в своєму роді. Ось наша колега-іменинниця, наприклад, неймовірно весела і позитивна жінка, яка може підняти настрій будь-якій людині. Я хочу привітати тебе, моя дорога колега, і побажати тобі всього самого прекрасного. Ти вже давно працюєш разом з нами, але ми досі щодня дізнаємося щось нове про тебе. Я хочу побажати тобі подальших успіхів у роботі. Мені хочеться, щоб ти розвивала свої здібності, щоб ти просувалася по кар’єрних сходах. Ми будемо дуже раді, коли дізнаємося про твоє підвищення. На мій погляд, ти цього заслужила. Мені хочеться, щоб ти завжди залишалася такою ж прекрасною, як і зараз. У тебе сьогодні Ювілей, тому ти маєш право не працювати до пізньої години. Ми візьмемо всі справи на себе. А ти повинна відзначати свій новий вік – 40 років.