Вітання колегам на 23 лютого

Дорогі колеги! Хочу сьогодні від імені керівництва привітати вас зі святом чоловіків, з Днем Захисника Вітчизни! І нехай наші дорогі дами будуть не в образі сьогодні на мене, але в цей день ми будемо вітати виключно сильну половину людства. Здрастуйте, шановні наші чоловіки. Бажаємо вам розуміння з боку ваших дружин, щоб вони відпускали вас і на футбол, і на хокей, і на рибалку, і навіть без вудок! І чекали з посмішкою під ранок своїх справжніх чоловіків! З святом нас з вами, панове!

Дорогі наші чоловіки, наші захисники, наша підтримка і опора. Який був би нудний наш колектив без чоловіків, таких сильних, надійних і галантних. Ми від усієї душі вітаємо Вас із самим що не є чоловічим святом – Днем захисника Вітчизни. Можна сказати просто, з Днем захисника. Не тільки вітчизни – але й сім’ї, дітей, друзів і нашого колективу. Ми раді, що у нас є такі чоловіки, як Ви. Бажаємо Вам залишатися завжди шляхетними лицарями, добрими наставниками і вірними захисниками. Зі святом вас, дорогі чоловіки!

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з чудовим святом – Днем Захисника Вітчизни! Сьогодні кожен з нас, виконуючи свою роботу сумлінно, відповідально і чесно, може внести свій внесок у добробут і процвітання нашої країни. Щиро бажаю Вам доброго здоров’я, удачі, успіхів в усіх справах і починаннях, миру, злагоди в кожній родині.

Дорогих і коханих наших колег, наших чоловіків вітаємо з Днем Захисника Вітчизни! Від усієї душі бажаємо вам здоров’я, сімейного благополуччя, щоб любов, надія і віра в краще ніколи не залишали вас. Дорогі наші чоловіки! Хто б називав нас ніжними словами і оберігав нас, якби не ви? Як добре, чоловіки, що ви є!

Дивіться також:  Привітання з приколами своїми словами на 23 лютого

Вітаємо Вас з Днем захисника Вітчизни! Ми раді, що образ захисника асоціюється з кожним чоловіком, який працює в нашому колективі. Багато хто з вас пройшли строкову військову службу, деякі є офіцерами запасу, і всі без винятку, сьогодні, вірно служать спільній справі, захищають і примножують професійні досягнення, важливі для розвитку компанії і країни в цілому. Щиро бажаємо вам і вашим близьким благополуччя, великих успіхів у всіх починаннях, здоров’я і радості.

Наші дорогі лицарі і захисники. Хочу побажати вам великої сили. Адже для захисту вона вам буде потрібна. Ми завжди будемо щасливі і спокійні, коли будемо знати, що наше майбутнє-у ваших надійних руках. Зі святом вас!

Дорогі наші чоловіки! Вітаємо вас з Днем Захисника Вітчизни! Це свято справжніх чоловіків: тих, хто будує наше майбутнє не тільки на полі бою, але і в звичайному, повсякденному житті; тих, хто дарує нам впевненість у завтрашньому дні; тих, хто бере на себе вирішення проблем, дозволяючи нам залишатися жінками! Нехай ваше життя буде наповнене яскравими подіями, успіхами та досягненнями, а серце зігріте увагою, любов’ю і турботою рідних і близьких!

Шановні колеги! Це свято має особливе значення. Він нагадує кожному з нас про громадянський обов’язок і високому людське призначення. Наш святий обов’язок – зберегти мир і злагоду в суспільстві і на землі. Важливо, щоб наш колектив працював стабільно і впевнено, адже це запорука не тільки нашого майбутнього, але і майбутнього наших дітей! Бажаю всім Вам міцного здоров’я, величезного щастя, творчої праці та успіхів у всіх починаннях!

Колеги, дорогі наші, любі чоловіки! Сьогодні у вас справжнє чоловіче свято. І ми з самого ранку готові виконувати всі ваші примхи і побажання! Приносити каву на робоче місце, хвалити весь день, пестити і леліяти! А вдома вас напевно рідні зустрінуть смачною вечерею! Адже у нас ви такі сильні, такі добрі, уважні і дбайливі! Найкращі – чоловіки! З Днем Захисника Вітчизни!

Дивіться також:  Офіційні привітання своїми словами на 23 лютого

День захисника Вітчизни – це символ мужності та патріотизму. Це день, коли ми вітаємо наших чоловіків – діяльних, сильних, відповідальних. Чоловіків, які захищають від труднощів і негараздів свої сім’ї, несуть відповідальність за сьогодення і роблять все можливе, щоб майбутнє було щасливим. Бажаємо здоров’я, щастя і благополуччя Вам і Вашим сім’ям!

Дорогі колеги! Прийміть найщиріші вітання з Днем Захисника Вітчизни! У це державне свято, ми віддаємо данину поваги і вдячності всім воїнам нашої армії! Міцного вам здоров’я, щастя, досягнення поставлених цілей, побажання успіхів у професійній та громадській діяльності, гарного настрою, невичерпної енергії і любові!