Вітання дівчині з днем святого Валентина

Я довго думав, що краще зізнатися тобі в любові рано пізно пізно ввечері або рано вранці? І зупинився на першому. Тому зараз я відправляю тобі валентинку! Я люблю тебе! Люблю і рано пізно ввечері, і рано пізно вранці! Зі святом, кохана

Дорога, ти не уявляєш як я зараз щасливий тому, що зустрів тебе і отримав взаємну любов. Наші серця б’ються в унісон, наші бажання збігаються, наші очі палають пристрастю і взаєморозумінням, наші душі знаходяться в блаженному стані. Я знаю одне, що ми створені одне для одного, і готовий повторювати кожну хвилину, що дуже сильно люблю тебе. Кохана, з Днем святого Валентина!

Я не знаю, чи вдалося математикам відкрити число, більше моєї любові до тебе.Я не знаю, чи вдалося фізикам відкрити константи постояннее моєї любові до тебе.Я не знаю, чи вдалося знавців геометрії відкрити фігуру, чиї лінії досконаліше, ніж твої.Я не знаю, чи вдалося хімікам відкрити речовина, запах якого приємніше чудового аромату твого тіла.Я не знаю, чи вдалося астрономам відкрити зірку, блиск якої здатний затьмарити блиск твоїх очей. Зате одне я знаю точно: жоден лінгвіст не зможе підібрати слова, здатні виразити всі мої почуття до тебе — таких слів немає в жодній мові. З Днем святого Валентина, кохана!

У це свято я хотів послати тобі листа і вкласти в конверт всю свою любов, але вона не помістилася в конверт. Тоді я вирішив послати її бандероллю — але і для бандеролі вона виявилася занадто великою.Тоді я попросив дати мені найбільший ящик, щоб відправити любов посилкою — але моя любов виявилося занадто великий для посилки, і навіть для контейнера. Тому я приніс свою любов сам. Забирай, улюблена, вона вся твоя. Зі святом! Я люблю тебе!

Дивіться також:  Поздоровлення у віршах не хлопцеві на 14 лютого

Проходять місяці і роки, сльози змінюються посмішкою, а зима — влітку… лише ти завжди залишаєшся моєю справжньою і єдиною любов’ю. З святом всіх закоханих! Я дуже тебе люблю!

Раніше я думав, що я дуже бідний.Я відкрив гаманець — і він виявився порожнім.Я порився в кишенях і знайшов пару дрібних монеток і минулорічний трамвайний квиток.Тоді я здогадався заглянути у своє серце — і виявив там тебе.Тільки в цю секунду я зрозумів, наскільки я багатий — у мене є справжня любов, яку не купиш за гроші.Зі святом, кохана!

Дорога, мила, кохана моя! Вітаю тебе з Днем усіх закоханих — нашим днем. У мене на цьому світі немає нікого і нічого дорожче, ніж ти. Ти ніби сонячне світло, без тебе я впадаю в депресію. Ти немов повітря — без тебе я просто задихаюсь. Я дуже-дуже люблю тебе — чистою, щирою і безмежною любов’ю. У цей день я хочу побажати тобі щастя, адже найголовніше — щоб ТИ була щаслива. І дуже сподіваюся, що твоє щастя — це бути поруч зі мною. З Днем святого Валентина, кохана!

На нашій планеті живуть 6 000 000 000 чоловік. Чомусь з усіх них мені хочеться привітати з Днем святого Валентина саме тебе. Чому? Навіть і не знаю. Напевно, тому, що решта 5 999 999 999 людина ніколи не зможуть замінити мені тебе, найдорожчої людини на Землі. Я дуже тебе люблю!