Весільні вітання сестрі

Моя дорога сестричка! Від усього серця хочу привітати тебе з днем весілля! Нехай у твоїй пам’яті він назавжди залишиться чудовим святом! Я рада, що в цьому метушливому світі тобі пощастило знайти свою половинку! Дбайливо зберігайте і множте це щастя удвох з чоловіком! Довгої і радісною Вам сімейного життя!

Мила моя сестричка і (ім’я нареченого)! Як чудово, що сьогодні ви зробили перший спільний відповідальний крок – стали законними дружинами! Я рада привітати вас і побажати любові і щастя! Тільки щира любов здатна пробудити в душі людини найвищі почуття, лише вона змушує душу співати і сміятися! Нехай незмінними супутниками вашої родини стануть взаєморозуміння і довіра, повага і підтримка один одного. Пам’ятайте, що тільки від вас залежить щастя вашій сім’ї! Бережіть свою любов, як безцінний скарб! Я піднімаю свій келих за вашу міцну сім’ю і щасливе майбутнє!

Дорогі молодята! Бажаю вам йти по життю поруч, спільно долаючи життєві труднощі та негаразди. Нехай чоловік не забуває, що дружині завжди потрібно допомагати, щоб не зів’яла на її ніжних вустах щаслива усмішка, щоб важка робота не зігнула її гнучкого стану, щоб не пропав радісний блиск її очей. Нехай і дружина не забуває, що саме від неї залежить створення в будинку атмосфери тепла, любові і взаєморозуміння, щоб чоловік завжди поспішав додому, знаючи, що там його чекає смачний обід і ласкаве слово. Нехай ваше сімейне життя завжди буде щасливою!

Я думаю, що це дивовижне на світі – завжди перебувати поруч зі своїм коханим! З ним, ненаглядним і бажаним, хочеться зустрічати захід сонця і світанки, прокидатися в його обіймах і засинати з посмішкою на вустах! Тільки справжня любов здатна зв’язати воєдино два життя, дві різні долі. В цей день ти, моя люба сестричка, зі своїм чоловіком починаєте писати книгу сімейного життя. Я хочу від душі побажати вам, щоб всі сторінки цієї чудової книги були наповнені тільки радісними подіями!

Дивіться також:  Весільні привітання у притчі

Щасливим подружжям у день весілля я хочу побажати, звичайно ж, любові і щастя! Нехай ваш союз взаємної любові буде світити вам ясним сонечком, нехай він стане дороговказною зіркою і допоможе знайти щастя для вашої молодої сім’ї! Не знайте сварок і смутку, але частіше посміхайтеся, і признався один одному в любові, наповнюйте теплом і затишком свій будинок!

Сьогодні, в день весілля я вітаю молодих і варто зізнатися, що їх щастя передалося і мені хочеться посміхатися, вірити в добро і мріяти про щось світле! Я вітаю вас і хочу побажати завжди бути такими ж прекрасними, як в цей день, а ще краще – ставати щасливішими кожним днем і радіти життю!

В цей день, в день весілля, я хочу від усього серця побажати молодий, закоханій парі безмежного, безмежного щастя! Нехай в житті все складається згідно з їх мріями, нехай між ними завжди буде лише любов, ніжність, вірність, взаєморозуміння і знову кохання!

У народі справедливо кажуть: щоб шлюбний союз був щасливим, потрібно не тільки знайти гідного людини, але і самому бути його гідним. Я абсолютно впевнена в тому, що моя сестра – незвичайний, чудовий і гідний чоловік. Тому щастя вашого шлюбу залежить виключно від тебе, дорогий наречений! Да буде ваш союз непорушний, світлий і радісний!

Дорогі молодята! Я вітаю вас з тим, що ви наважились скріпити вашу любов шлюбними узами, і хочу додати, що саме про таку любов як ваша, можна сміливо складати красиві поеми і вірші! Так будьте щасливі, мрійте і втілюйте свою мрії в реальність!

Сьогодні – день вашого весілля, ви немов герої казки в її щасливому фіналі, але для вас все тільки починається! Я бажаю вам щастя і довгих років! Міцної сім’ї, в якій кожен день – найкращий, в якій панують мир і спокій, але немає місця смутку!

Дивіться також:  Весільні вітання від бабусі

В день весілля ми не втомлюємося обсипати молодих привітаннями та вимагати їх прояви любові – поцілунків під крики «гірко!». Нехай цей день стане початком вашої нової щасливого життя! Нехай букет нареченої летить високо і впаде в руки найдостойнішою, а наречений нехай назавжди забуде дорогу до табору шалених холостяків!

Ваше подружнє щастя тільки починається сьогодні, в день вашого весілля, на очах багатьох гостей… Воно вже зараз прекрасно, як ніжна квітка, тільки-тільки підняв стеблинка над землею! Так нехай ваша любов допоможе йому вирости сильним і розквітнути, на диво яскравим і медово-ароматним!