Весільні привітання від гостей

Сьогодні прекрасне почуття, любов, тріумфує у союз двох люблячих сердець! Обидва ви – дорослі люди, але одного разу у ваше життя прийшла казка і ось ми гуляємо на вашому весіллі, бажаємо вам щастя! Я вітаю вас із початком нового життя і бажаю вам зберігати свою любов в серцях багато років, щедро даруючи один одному!

З днем весілля, молода пара! Кожен з вас – вище всяких похвал, так нехай ваше життя буде привільному і втішною, а любов такою міцною, гарячої і чистою, щоб через багато років, ми всі могли також гарно погуляти на вашій золотого весілля!

Побажаємо молодятам, щоб всі труднощі їм були по плечу, щоб їх плечі були сильні й широкі і справлялися з усіма труднощами, які б на них не лягли! Щоб молоді йшли пліч-о-пліч і прожили разом довге життя, сповнене радощів і досягнень!

Хто запрошував нас на весілля? Наречений і наречена! А кого ми вітаємо зараз? Чоловіка і дружину! Тепер вони стали нашою знайомою сімейною парою і в день їхнього весілля я бажаю їм щастя так багато, щоб вистачило на все життя їм і їх дітям! Нехай в вікно будинку завжди світить сонце, у вогнищі – горить вогонь, і найголовніше – нехай любов міцно з’єднує ваші серця кожна мить!

Сердечно вітаємо вас зі вступом у законний шлюб і з утворенням сім’ї. Рада вам і любов! Найпрекрасніше в житті — велика людська дружба і любов. Нехай ваша любов буде такою ж довгою, як ваше життя! Створюючи сім’ю, ви несете відповідальність не тільки один перед одним, але і перед суспільством, і ваш обов’язок перед ним — жити в любові і щастя, ростити здорових і життєрадісних дітей і бути надійною опорою вашим батькам і матерям. В добрий час, дорогі молодята, на довгі роки!

Дивіться також:  Прикольні тексти поздоровлення з весіллям

Дорогі молодята, сьогодні ви поклялися перед Богом в любові і вірності один одному. Ми вітаємо вас з цим серйозним і світлим вчинком і впевнені, що ваша сім’я з кожним роком буде тільки міцніше! Нехай ваша відданість і ніжність одне до одного зігріває вашу родину у важкі хвилини.

Від усього серця вітаємо вас з цим чудовим, чудовим днем у вашому житті – днем одруження. Цей день вніс у ваше життя велику відповідальність, тепер ви повинні завжди підтримувати один одного і в радості, і в печалі, піклуватися один про одного, ростити ваших майбутніх дітей здоровими і щасливими, бути опорою і підтримкою вашим батькам. Рада вам та любов!

Ви вирішили поєднати свої життя, щоб йти далі разом. Шлях цей буде тернистий і складний. Ви повинні бути готові до того, що вам може зустрітися чимало перешкод, прикрощів і розчарування. Щоб вистояти, щоб все пережити і не збитися з дороги, зберігати свої почуття, треба завжди пам’ятати, що ви — сім’я. Треба разом ділити всі печалі і тривоги, довіряти один одному, піклуватися один про одного. Будьте щасливі і здорові! Нехай у вас будуть розумні і здорові діти! Нехай цей день стане головним у вашому спільному житті!

Милі (Ім’я подружжя)! У вас сьогодні особливий, урочистий день! Сьогодні ви станете чоловіком і дружиною. Сьогодні ви зробите серйозний, важливий крок у нове життя. Нам хочеться побажати вам добра і тепла, багато радісних днів. Побудуйте свій будинок, щоб вам жилося щасливо в ньому, посадіть свій сад – найкращий, виростите своїх дітей, щоб вони були вашою гордістю. Пам’ятайте: міцна сім’я – запорука вашого успіху в житті. Бережіть і цінуйте один одного, будьте один одному надією і опорою.

Дивіться також:  Зворушливі слова побажання на весілля

Дорогі наші друзі! В цей радісний день ви залишаєте ряди молоді, не з’єднаної шлюбним союзом, і вступаєте в нову, дуже важливу, пору вашого життя. Ви зробили цей відповідальний крок, ступивши одночасно на килимок в Загсі. Сьогодні вас оточують голуби, а завтра закрутять над вами білі лелеки! Щастя вам, любові і благополуччя!

В день весілля ми вітаємо молоду пару, вона дивна, адже нареченого можна порівняти зі сміливим левом, а наречену – з трепетною ланню! Так хто з них приручив іншого? Неважливо! Вони створені одне для одного, нехай завжди будуть щасливі!

Милі (імена подружжя)! Від усього серця хочеться побажати вам щасливого подружнього життя! Свейте своє сімейне гніздечко затишним і теплим. Нехай це гніздечко частіше відвідують лелеки, хай ваша родина росте не по днях, а по годинах! Живіть – як два лебедя: лебединою любові, лебединої вірності, лебединої пісні вам через сто тисяч років.

Красуні-нареченої, молодцю-нареченого в день весілля, в цей чарівний свято ми бажаємо щастя і довгих років в любові і згоді! Нехай у домі завжди панують мир і достаток! Хай лелеки принесуть цієї прекрасної парі побільше дітей, хлопців та дівчат, схожих на маму і тата!