Слова вітань з днем краси

Дорогі наші мешканці світу! Сьогодні в цей чудовий день, ми хочемо вас привітати всіх з всесвітнім святом краси. Цей день дарує людям багато сонячного тепла і ласки. Адже погодьтеся, що без краси цей світ би не міг бути таким прекрасним, яким є зараз. Для багатьох людей краса полягає в різних речах. Для деяких достатньо лише поглянути на природу, на красиві квіти, і послухати веселе щебетання пташок, і краси їм буде досить на довго. Для інших ж, краса, це коду жінка має гарну фігуру і обличчя. Як би те ні було, краса існує саме для того, щоб підвищувати людям настрій, щоб робити їх щасливішими. Коли серце людини заповнює захоплення красою, воно і дає йому можливість насолоджуватися. І в цей день, хотілося, щоб всі люди дивилися і цінували не тільки зовнішню красу, але і внутрішню. Удачі вам всім!

Доброго часу доби всі люди землі. Сьогодні, кожен з нас відзначає цей прекрасний день, всесвітній день краси. Для когось цей день-свято, а для кого-то немає. Як би те ні було, свято краси по-справжньому прекрасний. Погодьтеся, що немає жодної людини, який не оточив себе красою. Наприклад, художники малюють прекрасні портрети і пейзажі, насолоджуючись тим, що бачать, і тим, що роблять. А ось музиканти виконують і складають музику, насолоджуючись незвичайними поєднаннями звуків. Ось бачите, мистецтво – це теж краса. Є ще і плотська краса. Наприклад, краса чоловіка, або жінки. Погодьтеся, є багато людей, краса яких просто надзвичайно. Дивлячись на таких людей, хочеться робити дивні вчинки. І в цей день хотілося б побажати вам удачі і тепла в душі!

Дивіться також:  Привітання з днем краси

Доброго дня всі жителі цієї чудової планети. Сьогодні, коли весь світ так радіє, коли співають пташки і світить яскраве сонечко, на землі святкується всесвітній день краси. Для багатьох цей день не представляє нічого важливого. Адже багато людей вважають, що їх зовсім не оточує краса. Але вони глибоко помиляються. Адже варто тільки озирнутися по сторонах, і тоді відразу стане ясно, що біля кожної людини є те, що можна назвати красою. Такими речами може бути і природа, тому що її краса воістину прекрасна, або ж краса дівчини і хлопця. Для багатьох людей краса полягає в мистецтві. Художники малюють незвичайні картини, насолоджуючись кожним мазком пензля, а музиканти творять музику, вслухаючись у кожну ноту. В такий чудовий день всім хочеться побажати удачі, і краси в душі!

Доброго часу доби всі жителі цієї чудової планети. Сьогодні воістину незвичайний, але прекрасний день. Ви ще не здогадалися? Сьогодні всі святкують день краси. Подивіться тільки у вікно. Світить яскраве сонечко, весело співають пташки, і все навколо радіє життю. Ось це і є справжня краса. Дивлячись на такі картини, серце радіє. Ви хіба не згодні? Для кожної людини поняття краси і представники її різні. Для кого-то краса – це краса чоловіка і жінки. Для інших ж краса, це звуки музики, або намальовані картини. У всякому разі, краса приносить людині душевну насолоду. У цей день хочеться побажати всім удачі і щастя. Щоб у вашому серці завжди була присутня краса. Це найголовніше, а решта додасться потім. Але, намагайтеся не забувати піклуватися і про свою зовнішність. Удачі вам у всьому!

Доброго часу доби мої прекрасні дами та панове, сьогодні, в цей прекрасний сонячний день я хочу привітати всіх вас із всесвітнім святом краси. Від щирого серця вітаю всіх вас, і щиро бажаю вам всього самого найкращого. Щоб не дивляться ні на що, у вас в житті складалося добре. І головне, завжди пам’ятайте, що людська краса не завжди виражається на обличчі і в фігурі. Краса може проявитися і в душі людини, в її поведінці та вчинках. Якщо ви думаєте, що це дурниця, то ви глибоко помиляєтеся. Найчастіше, моральна краса краще зовнішньої краси. Так що робіть все для того, щоб у вас була і одна краса, і інша. Тоді ви будете просто ідеальні. І хоча ідеальних людей не існує, ви все одно повинні прагнути до цього. А зараз ідіть святкувати такий хороший свято. Удачі вам у всьому!

Дивіться також:  Тексти привітань з всесвітнім днем краси

Доброго дня всі жителі цієї землі. Сьогодні, коли на вулиці стоїть воістину прекрасна тепла погода, хочу привітати всіх вас із всесвітнім днем краси. Для багатьох людей, на жаль, це свято не є святом, і це дуже погано. Якщо ви вважаєте, що в цей день святкують лише справжні красені і красуні, тво ви помиляєтеся. Адже існує не тільки краса зовнішності, але і краса душі. А ось для музиканта, наприклад, краса полягає у вилучені звуках з інструменту. А художник, що дивиться на рух своєї кисті по полотну, і думає, що його мистецтво – це сама що ні є краса. Для кожної людини краса полягає в чомусь своєму, в милій усмішці своєї коханої людини, у квітці, що розквітає лише один раз у році, у заході сонця. Але, що б то ні було, краса робить людину кращою. Удачі вам в цей чудовий день!

Доброго часу доби наші дорогі жителі планети. Подивіться, який сьогодні чудовий день. Сонце світить дуже яскраво, даючи всім людям насолодитися останніми теплими днями, навколо співають пташки і все радіє життю. Ось і настав, нарешті, цей день. Якщо ви не знаєте який, то ми вам скажемо. Сьогодні всесвітній день краси. Це свято дуже хороший, тому що на кожну людину на землі оточує краса. І зовсім не важливо, у чому вона проявляється. Для деяких людей, краса виявляється в природі, в новому расцветшем квітці. А ось для інших краса полягає у зовнішній зовнішності. Якщо риси обличчя правильні, а фігура досить худа, то ви будете вважатися красивими. А ось люди мистецтва вважають, що краса полягає в їх творіння. Музиканти насолоджуються своєю музикою, а художники своїми картинами. І наостанок хочеться побажати, щоб вас завжди оточувала краса. Удачі вам!

Дивіться також:  Тексти привітань з всесвітнім днем краси