Привітати своїми словами з Новим роком

Незважаючи на те, що на вулиці суворий мороз і мете заметіль, це свято нам погода скасувати не в силах! Запалюються різнокольорові вогники на ялинці, збирається народ, готуються частування, і ніщо не може зіпсувати нам нашого настрою! Новий Рік, друзі! Ура! Салют! Вітаємо всіх з приходом нових подій у наше життя, з яскравими враженнями та добрими змінами! Бажаємо ввічливо провести рік в далеку дорогу без права на повернення і з задоволенням зустріти Новий Рік! Повний радісних звісток, щасливих моментів, цікавих новин, дорогих придбань і нового повороту в долі! Настає новий час, нові можливості, перспективи, здобутки та перемоги! Новий Рік готує нас до великого кроку назустріч досконалої життя, де немає сліз, образ, розчарувань і смутку! Тільки радість, тільки позитив, тільки тверда впевненість у собі! Ви тільки вірте в себе і почніть жити так, як ви завжди хотіли цього! З Новим Роком!

Будьте впевнені, все, що ви побажаєте і загадали на Новий Рік, обов’язково станеться! Ніколи не сумнівайтеся в тому, що диво існує, особливо в цей величний свято переходу часу! Новий Рік! Спустився до нас з небес разом з пухнастими сніжинками і в компанії діда Мороза і Снігуроньки! Вже в такому складі, повірте, свято буде просто чудовим і принесе нам з вами море захоплення і радості! Новий Рік переведе стрілки годинників з минулого в сьогодення і з боєм курантів у вас почнуться збуватися мрії! Дід Мороз почне діставати зі свого величезного і важкого мішка подарунки і вгадувати ваші бажання! Снігуронька розвеселить вас запальним танцем і заспіває новорічну пісеньку для всіх гостей! Гості будуть дарувати вам щирі вітання і ділитися святковим настроєм! Чим не диво? Справжнє диво! Ви тільки подивіться, скільки навколо щасливих і задоволених облич! Це і є щастя!

Дивіться також:  Тексти привітань з Новим роком

Поспішає і поспішає до нас Новий Рік, і ми всі дуже раді такому чудовому і світлого свята зими! Стільки радості він нам несе, як жодне свято в році! Незважаючи на мороз і заметіль на душі стає радісно і тепло від того, скільки хороших новин і чудових подій нас чекає попереду! Цілий рік ми чекали цього чарівного свята, і цілий рік ми будемо купатися в щастя! Бажаємо всім, щоб щасливий кругообіг радісних подій вашого життя ніколи не закінчувався! Одна щаслива подія змінювалося б наступним, і так хай триває нескінченно! Нехай Новий Рік подарує вам впевненість у завтрашньому дні, натхнення до життя, міцне здоров’я, взаємну любов і все, що вам потрібно для щастя! Нехай холод не зачепить вашу душу, нехай сніг не замете ваші надії і мрії! Нехай свято триває вічно для вас і ваших близьких людей! З Новим Роком, панове!

Разом із зоряною, зимовій і тихо падаючими сніжинками вночі до нас спускається Новий Рік! Але тільки не так тихо і плавно, а з гуркотом салюту і боєм курантів! Вітаємо вас з Новим Роком! Всіх! Кожного! Бажаємо зустріти це свято з посмішкою, надією, радістю, натхненням, позитивом і у відмінному настрої! Нехай ваші надії виправдаються в цю казкову ніч, і диво станеться в першу хвилину настання Нового Року! Хай щастя увірветься до вас в життя не питаючи дозволу і не попереджаючи! Сюрпризом! Щоб ваші захоплення від отриманих подарунків і привітань залишили яскраві враження на все життя! Щоб ви згадували цей Новий Рік, як найкращий рік у житті! Щоб він мав щасливе продовження і не мав кінця і краю! Безмежного вам задоволення від свята, від життя, і від кожної хвилини минулого часу! Впечатляйтесь і насолоджуйтеся! Розважайтеся і веселіться!

Дивіться також:  Самі прикольні новорічні привітання

Кожний раз, з року в рік ми завжди чекаємо від цього свята чогось незвичайного, чарівного і прекрасного! І в цьому році, давайте не будемо порушувати традиції і приготуємося зустрічати диво! З Новим Роком, народ! З Новим часом чергових змін і щасливих подій в нашому житті! Вітаємо! Ура! Позитиву вам, радості, веселощів, щастя, хороших новин, здоров’я вам і вашим родинам! Нехай цей Новий Рік стане для кожного з вас особливим, доленосним, фатальним! Бажаємо вам досягти досконалості людського щастя і знаходитися на висоті успіху цілий рік! Хай вам щасливо живеться на вершині щастя, і ви ніколи звідти не спускаєтеся! Насолоджуйтесь, отримуйте задоволення, розважайтеся, даруйте один одному подарунки, приємні слова і робіть добрі вчинки! Розчиніться в атмосфері щастя і ніколи не пускайте у свою свідомість негатив! Нехай ваш Новий Рік буде різнобарвним, як веселка!

Разом з настанням Нового Року до нас всій швидкості мчить радість і веселощі! Вітаємо всіх зі святом зими і бажаємо, щоб у кожного з вас у серці не згасав вогник оптимізму! Нехай навіть після закінчення цього чарівного свята у вашій душі ніколи не настануть похмурі дні! Нехай вас грію теплі спогади минулого, і радують світлі дні цього часу! Бажаємо вам не забувати щасливих моментів життя і впевнено знати, що кожен наступний день буде кращим, ніж попередній! Мотивуйте себе, прагнете до досягнення заповітної мрії, ставте перед собою цілі, заповніть своє життя грандіозними планами на майбутнє! Новий Рік вам в цьому допоможе! Він любить впевнених і сміливих людей, які не озираються на невдачі минулого року, а з посмішкою зустрічають Новий Рік! Удачі вам в ваших починаннях, успішних рішень життєвих завдань і виправдання ваших сподівань!

Дивіться також:  Новий Рік - привітання своїми словами

Сьогодні, чари святкового дня увійде до вас в будинок з боєм курантів! Заздалегідь приготуйте вітальну промову для своєї дружньої компанії і вкладете в ці слова свою душу і щирі почуття! В цю ніч кожен чоловік чекає дива, навіть ті, хто не дуже в нього вірить, сьогодні з цікавістю чекати подарунків, привітань та радісних новин! Новий Рік вступає у свої права, а разом з ним і нові зміни! Пора нових подій, нових пригод, нових інтересів, нових захоплень, нових поворотів! Новий Рік приходить тільки зі свіжими новинами та сприятливими прогнозами! І цього моменту цілий рік чекають і дорослі і діти! І Новий Рік ніколи не підводить, він на те й Новий, щоб дивувати нас з вами приємними сюрпризами, подарунками, зворушливими словами від рідних та близьких людей! Свято, яке має силу чаклунства і діє завжди напевно! З Новим Роком!