Привітати своїми словами дівчину з днем святого Валентина

У День святого Валентина від щирого серця хочу побажати неймовірно світлою і щирої любові, добрих емоцій і душевного тепла, бажаю коханих і дорогих людей поруч, надзвичайної радості душі і безсумнівного відчуття щастя.

У День закоханих я вітаю свого зайченя, свою кохану, і відчуваю себе закоханим хлопчиськом, адже разом з тобою в моєму серці оселилась вічна весна! Я хочу побажати тобі самій прекрасній і чарівній долі, якої варта лише справжня принцеса!

Іноді життя підносить стільки причин, щоб почати ненавидіти її, але в цей момент я зупиняюся і починаю думати про тебе: як я можу ненавидіти цю життя, якщо ти — частина її! З Днем святого Валентина, кохана!

Сонечко моє, зі святом! В День Святого Валентина, від усього серця, що належить найпрекраснішою дівчиною на світі, бажаю тобі безмежного яскравого щастя, прекрасною удачі і ніжної любові! Нехай збуваються твої мрії, нехай життя буде легким і яскравим, немов у крихти-колібрі!

У день закоханих бажаю, щоб у серці завжди горів вогник. Щоб коханий був поруч і оточував ніжність, турботою, теплом! Нехай в житті любов не залишається осторонь, і всі почуття будуть щирими.

Дорога, ти не уявляєш як я зараз щасливий тому, що зустрів тебе і отримав взаємну любов. Наші серця б’ються в унісон, наші бажання збігаються, наші очі палають пристрастю і взаєморозумінням, наші душі знаходяться в блаженному стані. Я знаю одне, що ми створені одне для одного, і готовий повторювати кожну хвилину, що дуже сильно люблю тебе. Кохана, з Днем святого Валентина!

У День святого Валентина хочу побажати ніколи не зраджувати свою мрію і вірити в свою світлу любов, проявляти ніжність і турботу про рідних і близьких, літати в хмарах щастя і ловити натхнення, здійснювати гарні вчинки і добрі справи.

Дивіться також:  Привітання на 14 лютого

З Днем всіх закоханих, моє миле сонечко! З першого дня нашої зустрічі я закохався без оглядки, і з кожним днем моє почуття тільки зростає! Кохана, ти перевернула світ навколо мене і показала мені дорогу до щасливого життя! Хто ти я знаю, але я ніколи не припускав, ким я можу стати поруч з тобою! Спасибі тобі за все!

В День Святого Валентина я приношу тобі цукерки і валентинку, квіти і свої зізнання… Я вітаю тебе від щирого серця, палаючого до тебе ніжною пристрастю, і щиро бажаю, щоб градус нашої любові підвищувався день воно дня, щоб для тебе завжди яскраво світило сонечко і посміхалася удача!

З Днем всіх закоханих! Ти у мене світла, як сонечко, солодка, як карамель, і ніжна, як лань! Так як же мені не любити тебе, не любити всім серцем? Сьогодні я знову кажу тобі про це без угаву і хочу говорити так все життя! А ще я дарую тобі квіти, які маліють поруч з твоєю красою, і гарячий поцілунок!