Привітання з захистом диплома

Ось і прийшов цей день, дорогий друже, коли тобі доведеться розлучитися з прекрасним званням студента. Воно супроводжувало тебе так довго, що ти вже звик до нього як до другої прізвища. Воно прикривало всі твої витівки і промахи – студент, говорили все, що з нього взяти? Воно виправдовувало твою тягу до розваг, відчайдушність і молодецтво – який студент без цього! А тепер все… Цей документ, видобутий тобою стараннями, зубрінням, а часом з допомогою елементарних удачі і везіння, сьогодні назавжди зачиняє за тобою двері студентського життя. Попереду – життя зовсім інша. Повір, вона не менш цікава, хоча більш серйозна і відповідальна. У добрий шлях, дорогий!

Від усієї душі вітаємо тебе з отриманням диплому! П’ять років тому цей момент здавався страшенно далеким і практично недосяжним, проте ось він, довгоочікуваний документ, у тебе в руках! Диплом про вищу освіту – це чергова сходинка твоїх успіхів у житті. Нехай їх поки не так багато, але і твоя життєва дорога тільки починається. Ми щиро бажаємо тобі знайти хорошу роботу, зустріти достойних колег, виправдати довіру керівництва і, звичайно ж, досягти певного добробуту. Повір, дуже багато тут залежить від тебе. Не втрачай віри у свої сили – саме вона була твоєю супутницею всі ці роки на шляху до диплома. Тримай вище голову, крокуй по життю сміливо, удачі тобі!

Сьогодні, тримаючи в руках свій чесно зароблений диплом, згадай довгу дорогу до нього… Шкільний випускний, прощання з однокласниками і вчителями, хвилювання перед надходженням… Перший курс, нові зустрічі, все цікаво і незвично, жадібно ловиш кожне слово викладача…. Курс другий – можна і прогуляти, а потім сесія, нічні зубріння… Третій промчав непомітно, зате четвертий, з курсовими та виходом на практику, тягнувся довго-довго. І ось п’ятий, найбільш довгоочікуване, знову хвилювання – чим все закінчиться і що попереду? Сьогодні ми вітаємо тебе і бажаємо ніколи не забувати тих, хто був з тобою поруч у ці важкі й веселі роки. Всього тобі найкращого!

Дивіться також:  Привітання з першою зарплатою

Наш дорогий синку! Вітаємо тебе з отриманням звання дипломованого фахівця! Милий наш хлопчик, ми добре пам’ятаємо той день, коли ти з’явився на світ. Коли вперше посміхнувся цього світу, зробив перший крок, сказав свої перші слова. І перший шкільний дзвінок, перший учитель, перша п’ятірка… Останній дзвінок став першим кроком у доросле життя, і перший її етап – студентство – ти пройшов з честю, успішно вивчившись і отримавши разом з дипломом хорошу спеціальність. Нехай у твоєму житті багато ще буде вперше – перше місце роботи, перша зарплата, перший відпустку. Та ти не бійся ніколи бути першим – ми всім бажаємо тобі успіхів!

Вітаю тебе з отриманням абсолютно заслуженого диплома! Безсумнівно, університет, який ти закінчив, і твоя родина, яка підтримувала тебе всі роки навчання, обов’язково будуть пишатися тобою. Ти зробив перший крок на шляху до дорослого, самостійного і гідного життя, перший і дуже важливий. Тепер у тебе є хороший багаж у вигляді отриманих знань, і твоє головне завдання – не розтратити його даремно, а вкласти в справу. Бажаю тобі знайти хорошу, цікаву для тебе і прибуткову роботу. Яка дозволить тобі забезпечувати сім’ю, жити радісно, а ще приносити користь людям. Якщо все це складається, то людина відчуває себе щасливим. Щастя тобі!

Ура, ура, ура! Сьогодні один із самих радісних днів в твоєму житті – день отримання диплома про вищу освіту! І не тільки для тебе радісний і хвилюючий – ми теж дуже щасливі за свого друга! Ми підтримували тебе стільки років, намагалися часто не відволікати від навчання на вечірки і розваги – хіба що раз-два в тиждень. Завжди поділяли з тобою радість отримання стипендії, так і саму стипендію теж. Після кожного іспиту та заліку дзвонили тобі дізнатися, як все пройшло, пропонуючи не морочитися так з навчанням, раз у тебе вже багато хороших оцінок в заліковці. І сьогодні ми знову з тобою: твій новенький диплом жадає бути обмытым, тому пора святкувати!

Дивіться також:  Привітання своїми словами на шкільний випускний

Дорогий наш товариш! Сьогодні для всіх нас сумний і трагічний день. Товариство неуків, вічних студентів і бездипломників понесло трагічну втрату: з наших рядів вибув наш вірний друг і товариш. Тепер він став справжнім дипломованим фахівцем і може назавжди забути про заліковці, сесіях, викладачів і парах. Щиро співчуваємо тобі з приводу початку дорослого трудового життя. Тепер тобі не треба тягнути рублі від стипендії до стипендії і просити батьків підкинути грошенят. Так, багато радості бездипломника тепер тобі будуть недоступні. Ми бажаємо тобі не забувати про це і як можна швидше подумати про отримання другої вищої освіти, щоб знову відчути себе студентом!

Диплом отриманий, вітаю, все позаду і безсонні ночі і тривоги під час здачі сесії. Ти тримаєш у руках цей новенький диплом, твоя мрія збулася. Попереду у тебе новий життєвий етап, коли треба буде втілити отримані знання на практиці. Удачі тобі.

(ім’я)! У тебе сьогодні був важливий день! Ти успішно захистив диплом! Твоя довга робота над цим дипломом була оцінена на відмінно! Бажаю подальших успіхів, влаштуватися на добре оплачувану роботу і підніматися вгору по кар’єрних сходах! А також вдало і щасливо влаштувати особисте життя!