Привітання з успішним вступом

Хотілося б привітати з успішним вступом. Ось особисто я вважаю, що це важлива подія в житті, нехай не як весілля, але все ж. До цього за нас все вирішували батьки, спочатку в садок, потім в школу. А ось зробити подальший вибір належало самому. І головне не зробити його. А настояти на ньому і довести, що саме ти створений для цього. Ура!

Сьогодні ми зібралися з приводу дуже радісного. Наш син вступив до ВУЗУ. Щастю нашому немає межі. Цілий рік старанно займався і твої старання не пройшли дарма. Ми пишаємося тобою, ти вмієш домагатися поставленої мети. Дуже цікава студентське життя, і ми бажаємо, щоб вона завжди була успішною. Гризи граніт науки, осягай нове і вбирай у себе в себе. Адже в подальшому воно тобі дуже знадобиться. Бажаємо тобі міцного здоров’я, удачі. Бажаємо зустріти свою любов. Будь оптимістом, хай везіння завжди супроводжує тобі.

Ти так обрадував нас, синуля, своїм звісткою про вступ до ВУЗУ. Ти так мріяв про це. І ось, нарешті упіймав удачу за хвіст. Нехай це надходження буде для тебе щасливим виграшним квитком. Позаду іспити, хвилювання, а попереду у тебе широка дорога до знань. Іди по ній сміливо, адже вона приведе тебе до улюбленої професії. Будь чесним, як до однокурсників, так і до себе. Будь справедливим, уважним, чуйним, ніколи не пререкайся з педагогами. Сумлінно відвідуй пари. Удачі тобі у всьому. Ще раз від душі вітаю.

Пролітає швидкоплинно час. Ще зовсім недавно ти була безтурботною школяркою, а сьогодні ти стала студенткою Вузу. Ми так раді за тебе, і від щирого серця вітаємо. Нехай роки навчання будуть для тебе радість. Ти осягнеш багато нового, корисного і цікавого для себе. Студентське життя насичене, весела і вже доросла. Бажаємо тобі удачі у всьому, нехай тебе завжди супроводжує везіння. Міцного здоров’я тобі, величезного щастя, благополуччя. Бажаємо зустріти взаємну, красиву любов. Нехай роки навчання залишать у твоєму серці добрий і теплий слід. Нехай ангел-охоронець оберігає тебе завжди.

Дивіться також:  Привітання своїми словами з проводами в армію

Мила подруга! Від душі вітаю тебе з вступом до ВУЗУ. Ти так давно мріяла про це. Я була впевнена, що досягнеш своєї мети. Тому що такий старанною, старанною, старанної учениці ще треба було пошукати. Вступ змінило тебе в кращу сторону. Ти ніби вмить подорослішала. Бажаю тобі успішного навчання, хороших однокурсників і не суворих викладачів. Нехай навчання для тебе буде легкою, хоча ти звикла перемагати труднощі. Я так рада, що моя подруга тепер студентка. Міцного здоров’я тобі, великого особистого щастя, добробуту і затишку у студентській сім’ї. Хай тобі у всьому супроводжує удача та успіх.

Один! Ти я на сьомому небі від радості, і я від усієї душі вітаю тебе з цією подією. Ти став студентом Вузу. Цю справу потрібно обов’язково відзначити. Розливай шампанське! Хай скільки бульбашок буде в келиху, стільки щастя буде у тебе в студентському житті. Бажаю тобі бути хорошим орачем на ниві знання. Нехай тобі легко дається навчання, нехай тільки перемоги будуть у тебе, хоч маленькі, але зате твої. Нехай з’являться нові друзі-однокурсники. Не зазнавайся, і старих друзів не забувай. Запам’ятай прислів’я: «Старий друг – краще нових двох». Але це жарт! Я бажаю тобі великих успіхів, везіння і удачі! ©

Колись Михайло Ломоносов, для того, щоб отримати освіту, пішов пішки з свого села в Москву. Ми не будемо сперечатися, чи довелося тобі зробити більше, або менше, ніж великому російському вченому. Головне, щоб освіта була для тебе радість, як і для нього.

Ось настав знаменний день у твоєму житті! Адже сьогодні ти стоїш на порозі нового і незнайомого шляху – шляху до вищої освіти! Так нехай же дорога, яку ти вибрав, приносить тобі тільки радість! Нехай під час навчання тобі зустрінуться хороші люди, з якими можна пережити будь-які негаразди!

Дивіться також:  Привітання з першою зарплатою

З сьогоднішнього дня в тебе починається сама чудова пора в житті – студентська пора! Це купа нових знайомих, тусовок, свят, а вже отримання першої стипендії це ні з чим незрівняне відчуття! Бажаю тобі кожну хвилину студентського життя прожити яскраво, але при цьому не забути про навчання!