Привітання з отриманням паспорта

Дорогий мій дитина! Дивно, але ти вже тепер – справжній громадянин нашої країни, а не просто мій зайчик, котик і ведмежа. Чотирнадцять років – це зовсім небагато, я чудово пам’ятаю день твоєї появи на світ, як я вперше побачила тебе, зворушливу і безпорадну дитину. Як минали дні й роки, роблячи тобі більше, розумніші, самостійніше. І ось прийшов день, який зробив тебе майже дорослим. Так, до повноліття тобі ще треба підрости, але отримання паспорта – це особлива відповідальність і серйозність. Я вірю, що ти вже вартий такої довіри, що ти справжній громадянин своєї Батьківщини, що ім’я і прізвище в твоєму паспорті завжди будуть для мене і для інших тільки предметом гордості!

Вітаємо нашого друга з отриманням паспорта! Ось і ти наздогнав нас всіх, тепер ти теж став громадянином! Це означає, що у тебе з’явилися нові права. І це дуже навіть класно. Наприклад, влітку на канікулах ти можеш піти попрацювати, отримати гроші і купити те, про що мріяв. Класно? Не треба просити у батьків. Та й взагалі мати паспорт – це круто! Тільки не забудь, що його треба берегти, без паспорта тепер нікуди. Поклади в надійне місце і, головне, не забудь куди поклав. А тепер про найголовніше: отримання паспорта треба відзначити! Але оскільки алкоголь навіть з паспортом тобі не продадуть, бо ще рано, бігом за лимонадом і солодощами! Це треба відсвяткувати!

Ой, ви тільки подивіться, що за особистість на цьому фото! Лупаті очі, рот відкритий, на лобі прищики, волосся скуйовджене! Невже це ти? А, так, адже це фотографія у паспорті, найперша в твоєму житті офіційна фотка для документа! А ти думав, що будеш там чоловіком-красенем? Ні, постривай, ти і в житті ще до чоловіка не доріс. Але не переживай, не це головне. Головне – ти його отримав, свій паспорт. А фотографію зміниш зовсім-зовсім скоро, через кілька років. Адже не фотка в паспорті прикрашає людину. А людина своїми справами і вчинками підтверджує, що не дарма отримав це свідчення своєї дорослості. Так що вперед, до подвигів, з новим паспортом!

Дивіться також:  Привітання з захистом диплома

Рік тому тобі виповнилося тринадцять, а тепер чотирнадцять. Здавалося б, яка різниця? Ну, зростанню додалося кілька сантиметрів, ну розмір ноги став на один більше. А ще? Зачіска змінилася, та й не один раз за цей час. Книжки дві прочитані. Або одна, якщо чесно? Від іншої музичної групи тепер фанатеешь. А в іншому… Той же мамин торт, ті ж смс-ки з привітаннями, та ж грошенята від люблячої бабусі… Проте є й відмінність: в чотирнадцять пора отримувати паспорт! Від душі вітаємо тебе зі званням повноправного громадянина країни і члена суспільства! Не підведи! Гордо носи ці звання. З отриманням паспорта тебе!

Ти зробив перший крок у доросле життя! Точніше, ти ще нічого не зробив, тобі просто виповнилося чотирнадцять, а це значить, що настав час отримати паспорт. Чи Не рано? Чи потрібно? Ти достойний цього? Відповіді на всі питання залежать тільки від тебе. Бажаємо тобі крокувати по життю впевнено, пишатися своїм прізвищем, записаної в паспорті, нехай ніколи твоїм близьким не буде за тебе соромно. І нехай з роками з’являються в паспорті нові і тільки хороші записи: про створення сім’ї, появу дітей, службі в армії, на новому місці проживання. Так в цій маленькій книжечці з допомогою печаток і коротких записів пишеться літопис нашого життя. Нехай у тебе вона буде сповнена тільки добрих і потрібних подій. Вітаємо!

Паспорт – документ, що засвідчує особу. Нехай з отриманням паспорта до тебе прийде розуміння власного офіційного дорослішання, усвідомлення себе як самодостатньої особистості, впевненість у власних силах і твоєму майбутньому.

А ось і настав той день, коли тобі вручають паспорт. Перший офіційний документ. Напевно ніякий інший документ так не важливий у житті, як паспорт. Це не тільки посвідчення особи, але і документ, в якому можна сказати, записана вся наша життя. Де живеш, скільки років, з ким одружений\заміжня, діти, армія. Тому варто берегти його і пишатися ним. Вітаю!

Дивіться також:  Привітання своїми словами з проводами в армію

Сьогодні дуже важлива подія в твоєму житті. Сьогодні не тільки ми, але і наша держава засвідчує, що в твоєму житті почався новий відповідальний етап дорослого життя. Ми хочемо, щоб ти був талановитим і стійким в цьому житті.Нехай тобі підкоряються успіхи і рекорди в житті. І завжди поруч з тобою по життю йдуть надія, любов і щастя.

Ось і прийшла пора дорослішання, ти отримуєш перший головний документ у своєму житті – паспорт. Тепер, як у кожної дорослої людини, у тебе з’являться нові права, ну і, звичайно, нові обов’язки. З честю неси горде звання «ГРОМАДЯНИН»! Перед тобою відкриваються тисячі різних шляхів, вибери найкращий і йди, не звертаючи. Удачі тобі!