Привітання з днем вихователя від дітей

Дорогі вихователі, ви так самовіддано дбаєте про нас. Кожен день ви опиняєтеся поруч для того, щоб ми не нудьгували, поки батьки перебувають на роботі. Велике спасибі за тепло і турботу, які ви даруєте нам. Ми обов’язково будемо намагатися все більше, адже ми розуміємо, наскільки важливу роль відіграє виховання для подальшого життя. Ви даруєте безтурботне і щасливе, але в той же час корисне дитинство. Насправді такий подарунок від вас є основою нашого подальшого просування. Ми завжди пам’ятатимемо про те, як ви старалися для нашого виховання. Прийміть щирі вітання з професійним святом. Ви – найкращі вихователі і, звичайно, всесвіт подбала про те, щоб ми один одного знайшли. Як би хотілося бачити вас щасливими і умиротвореними, знають, що майбутнє неодмінно буде яскравим, світлим.

Як же добре, що ви у нас є, дорогі вихователі. Не знаємо, що ми б робили без вас. Дорогі наші, така щира турбота про дітей, які мають зрости щасливими і творчими, кмітливими людьми, викликає подяку з трепетом. Велике спасибі за те, що ви допомагаєте нам використовувати кожен день тільки з користю для себе, сприяєте формуванню правильного графіка. Будь ласка, не турбуйтеся, коли ми капризничаем, адже насправді ці дії робляться не зі зла, а легке дитинство керує нами. Ми цінуємо вашу працю, розуміючи, наскільки значущим він виявляється. Хочемо побажати гарного настрою на кожен день і внутрішньої гармонії, яка може порадувати по-справжньому. Нехай на роботі і вдома все буде складатися успішно, радісно, а смутку ніколи не завітають. Ми хочемо знати, що ви щасливі по-справжньому.

Ми зустріли найкращих вихователів, які знають, що і як потрібно робити для своїх дорогих дітей. Ми знаємо, що ви докладете максимум зусиль для того, щоб допомогти нам знайти гідні знання, які дозволять адаптуватися в школі швидко. Ваша турбота, щирі миті переживань – це найкраще відображення воістину доброго серця. Велике спасибі за все, що ви робите для нас. Хочемо побажати успіхів та впевненості в тому, що все обов’язково буде позитивно та яскраво. Нехай Господь охороняє вас від життєвих випробувань, а віра зберігається, як можна довше, адже насправді потрібно володіти гідною основою для просування. Дорогі вихователі, ми бажаємо вам особистого щастя, адже настільки важливу роль відіграє сім’я. Сподіваємося, що у вас все обов’язково буде добре і радісно в житті. Ми завжди будемо пам’ятати, а поки що вітаємо з професійним святом.

Дивіться також:  Тексти і слова вітань з днем вихователя

Дорогі вихователі, ми щиро вам дякуємо за увагу та турботу, трепетне ставлення. Знаєте, все, що ви робите для нас, володіє справжньою цінністю. Велике спасибі за таку допомогу в отриманні цінностей, які обов’язково приведуть до справжнього успіху в житті, допоможуть стати гідними особистостями, добрими людьми. Обіцяємо, що ми будемо намагатися вести себе слухняно, але, будь ласка, не лайте сильно, адже дитинство все-таки у нас грає. Пам’ятайте про те, що ми спеціально не можемо витворяти пустощі, а під впливом юного віку. Дорогі наші вихователі, ми дуже сильно любимо вас. Як же цікаво в дитячому саду, коли колектив виявляється справжнім і згуртованим. Вітаємо вас з Днем вихователя, професійним, але воістину значущим і хвилюючим святом. Щиро сподіваємося, що привітання від вихованців зігріло душу, серце.

Дорогі вихователі, ми хочемо вас привітати з професійним святом. Сьогодні ми відчуваємо особливе єднання, адже подяку за сумлінну і щиру працю посилюється у багато разів. Знаєте, наскільки багато ви робите для того, щоб ми були щасливими людьми, зуміли поступити в школу і почати відразу ж гідно навчатися. Як віддячити вам за такі дивовижні старання? Дорогі співробітники дитячого саду, пам’ятайте про те, що своїм вихованцям ви зуміли стати справжніми друзями. Ми бажаємо вам безмежного щастя і успіху в житті, віри у світле майбутнє і можливості зрозуміти, що ж являє собою щастя насправді. Ми постараємося бути дружними, щоб все було успішно і легко в нашому великому колективі. Приймайте наші щирі вітання, адже, незважаючи на те, що ми діти, за слова несемо відповідальність.

Дорогі вихователі, приймайте щирі вітання від своїх милих вихованців. За час, проведений з вами, ми багато чому навчилися, дуже важливе зуміли зрозуміти. Велике спасибі за те, що надається така щира турбота. Ви настільки терпляче до нас ставитесь, розумієте, як важливо дитинство. Як же добре, що не завжди ви нас лаєте після того, як ми посварилися. Бажаємо вам залишатися такими ж чудовими людьми, як зараз. Пам’ятайте про те, що вас насправді дуже люблять і поважають діти, яким ви даєте справді значущі речі. Знаєте, ми неодмінно будемо старатися для того, щоб все складалося тільки так, як хотілося б. Хочемо побажати вам міцного здоров’я і ідеального імунітету, сильних нервів. Нехай кожен день обов’язково буде справді щасливим. Дивіться в майбутнє тільки з упевненістю.

Дивіться також:  Прикольні привітання з днем вихователя

Вихователі, ви – прекрасні люди. Як багато у вас доброти і бажання піклуватися про своїх вихованців, про нас. Велике спасибі за те, що саме ви з’явилися в нашому житті і зуміли взяти долі малюків у свої руки. Хочу привітати вас з професійним святом, яке насправді є воістину значущим. Пам’ятайте про те, що ми щиро переживаємо про наших дорогих вихователів, які повинні бути щасливими і задоволеними людьми. Дорогі наші, будь ласка, зберігайте ідеальне здоров’я і намагайтеся вести активний спосіб життя, адже тільки в цьому випадку ми будемо радіти. Нехай кожен робочий день приносить тільки справжній позитив і натхнення, адже трудова діяльність часто поєднується з серйозними переживаннями. Ми безмірно вдячні вам за все, що ви робите для нас. Дорогі вихователі, вітаємо вас і зізнаємося в найсвітліших почуттях.

← Попередня Наступна →

Привітання вихователю: Загальні | Від дітейЗавідуючою | Від батьків | SMS

Голосові поздоровлення для вихователя