Привітання з днем стоматолога

Шановні наші стоматологи, нехай сьогодні воістину білосніжні посмішки квітнуть на обличчях мільйонів ваших вдячних пацієнтів. Ви гідні усіляких теплих слів, адже ви завжди з розумінням ставитеся до нас, які крутяться в кріслі і нашим дітям, коли ті відмовляються відкривати рот. Зі святом!

Ми відчуваємо себе більш впевненими і привабливими, ми з гордістю демонструємо свою посмішку. І все це завдяки Вам, стоматологам. Прийміть вітання з Вашим професійним святом. Ми бажаємо миру, добра, благополуччя, радості, успіхів. Здоров’я Вам та Вашим близьким.

Від посмішки стане всім світліше! Від посмішки в небі веселка прокинеться! Спасибі стоматологам за цю чудову пісеньку. Ваша тонка робота робить наші посмішки красивими і сліпучими. Ми вітаємо вас з професійним святом і бажаємо щастя, радості та успіхів. Нехай пацієнти вас не бояться, а йдуть до вас як на свято.

Вітаю тебе з днем стоматолога — твоїм професійним святом! Я бажаю, щоб всі твої пацієнти широко посміхалися і щиро тебе дякували! Я рада, що мій друг дарує людям здоров’я і красу! Нехай в роботі тебе чекає тільки успіх і визнання!

Кожен з нас в дитинстві, а хтось і в дорослому стані намагався довше не потрапляти до вас на прийом. Але ніхто не сміється над вами в анекдотах. А це говорить про величезній повазі, яке ми відчуваємо до тих, хто кожен день без тремтіння в колінах слухає звук бор-машини. Успіхів вам, поваги пацієнтом і особистого щастя.

Вітаю тебе з твоїм професійним святом — міжнародним днем стоматолога! Спасибі за те, що ти і твої колеги даруєте нам сліпучі і здорові посмішки! Я бажаю, щоб ти щодня чув слова вдячності від своїх пацієнтів!

Дивіться також:  Привітання своїми словами з днем стоматолога