Привітання з Днем Перемоги

Вітаю тебе з Днем великої Перемоги! Нехай цей день буде нагадуванням про те, що наш народ зміг об’єднатися перед лицем спільного ворога, вистояти в нелегкій боротьбі і позбавити світ від фашизму! Я бажаю тобі, твоїй родині і всім нам ніколи не випробувати тягот війни!

У великий день пам’яті — день перемоги хочеться привітати всіх і особливо головних винуватців свята — ветеранів. Сказати їм спасибі за їх подвиги, за життя, віддані в ім’я порятунку країни. Побажати вам здоров’я, процвітання, матеріального благополуччя, довгих років. Мирного всім неба над головою.

Я від щирого серця вітаю вас з Днем Великої перемоги, який подарував нам свободу і мир. У цей день ми висловлюємо глибоку повагу до всіх героям, які наближали цей день як могли. Хочеться побажати Вам міцного здоров’я, благополуччя і щастя. Зі святом!

Нехай не забудеться повік, що зробив в дні війни звичайна людина. Солдат, селянин, юнак і хлопчик. Вони настільки сильно вірили в успіх, у країну, в себе і точно знали — Росію нікому б не віддали. Нехай у цей день злітає увись салют, нехай сьогодні пісні тих далеких років співають. З Днем Перемоги!

Нехай голосніше салюту на весь світ летять слова вічної вдячності мільйонам людей, тим, хто зберіг це чисте, блакитне небо, зелені поля і виблискуючі річки для нас. Для Росії! Бажаємо вам бачити це повагу в очах оточуючих. Здоров’я вам та вашим близьким. З Днем Перемоги!

Я з радістю вітаю тебе з днем Перемоги! Вже багато десятиліть у цей весняний день вся наша країна радіє свободі, незалежності і світу, що наш народ зміг відстояти ціною неймовірних зусиль! Я бажаю, щоб не одному поколінню в майбутньому не довелося випробувати тягот війни!

Дивіться також:  Слова спасибі ветеранам на 9 травня

Вітаю всіх, хто вклав навіть саму маленьку часточку у справу Перемоги, адже саме з цих частинок склалося потужне і велике добробут нашої держави. Бажаю вам постійно відчувати тепло мільйонів людей, які пам’ятають і ще довго буде пам’ятати про ваш великий подвиг.

Прийміть мої вітання з Днем Великої перемоги над фашизмом. Це свято надбання цілої країни, це мужність, доблесть, честь і відвага. Завдяки нашим героям ми маємо мирне небо над головою, ми не забудемо їх подвигу ніколи. Хочеться побажати Вам міцного здоров’я і благополуччя. З святом

Я від усього серця вітаю Вас з 9 травня. Це свято має величезне значення для кожного жителя нашої країни. Ми з болем у серці згадуємо всі жахи війни, гіркоту втрат наших прадідів. Але ця перемога – символ честі, мужності, відваги і звитяги всіх героїв. Зі святом!

Сьогодні – велике свято, в яке хочеться сказати вам багато слів, але я від усього серця скажу тільки одне – «Спасибі»! Спасибі за те, що зараз ми живемо в світі, і все завдяки вашій мужності і сміливості. Здоров’я вам, любові і довгих років життя

Вітаю тебе з Днем Перемоги! Вдень, коли наша країна і всі, хто боровся з фашизмом по всьому світу, здобули таку довгоочікувану перемогу! Наші діди і прадіди воювали за щасливе майбутнє всього вільного світу! І ми повинні довести, що гідні цієї перемоги!

Від усієї душі вітаю тебе з головним святом нашої держави — днем Перемоги над фашизмом! Цього дня і всім, хто ціною власного життя наближав його наступ, ми завдячуємо усім, що маємо. Без їх самовідданості і стійкості світ сьогодні був би зовсім іншим!

Дивіться також:  Тексти привітань ветеранів з Днем Перемоги

Вітаю Вас з Днем Великої перемоги, зі святом, яке подарував нам мир, щастя і благополуччя. У цей день ми висловлюємо глибоку вдячність і повагу всім героям, ми не забудемо їх подвигу ніколи. Хочеться побажати Вам здоров’я, щастя і добра. Зі святом!