Привітання ветеранів з Днем Перемоги

День Перемоги – це свято, яке наповнює наші серця гордістю і вдячністю. Це свято мужності, героїзму, відваги і доброти. Це свято, що подарував майбутнє нам, нашим дітям і онукам! Від усієї душі бажаю доброго здоров’я, щастя, мирного неба над головою Вам і Вашій родині!

День Перемоги – це день полеглих на полі бою солдатів і не щадили себе в тилу матерів, дружин і дітей! Це День, коли ми славимо мужність, героїзм і відвагу. Від усієї душі бажаємо Вам, Вашим близьким і колегам доброго здоров’я, успіхів у праці, благополуччя, миру і щастя.

Страшне слово – війна, і прекрасне слово – Перемога! Так важко усвідомлювати, що з кожним роком їх стає все менше! Наші ветерани… Вони вистояли, не зламалися і не здалися! Вони не бачили багатою і ситого життя і вміли задовольнятися малим, але вони були щасливі, коли 9 травня дізналися про Велику Перемогу над фашизмом! Низький уклін Вам, дорогі ветерани і добра пам’ять всіх героїв, хто не дожив до цього світлого дня! Міцного Вам здоров’я і довгих днів життя

Це свято – особливий для кожної людини в нашій країні. Велич Перемоги і гіркоту втрат в нашій країні торкнулися кожної сім’ї. Бойові червоні прапори, георгіївські стрічки і гвоздики стали незмінними символами Дня Перемоги. Але це не просто символи, це данина поваги тим, кого з нами немає, але тих, хто залишається в пам’яті народу і в серці кожного, кому небайдужа історія і доля Батьківщини. Щиро бажаю Вам великої радості, доброго здоров’я, щастя, любові та успіхів у всіх Ваших починаннях!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Великої Перемоги! День Перемоги – це символ героїзму, мужності й відваги людей, які захистили свою Батьківщину. Це заклик наполегливо боротися за примноження слави наших предків, за велику Росію, за мир без війни! Бажаю Вам здоров’я, благополуччя, щастя Вашим рідним і близьким, впевненості в завтрашньому дні і світлих надій на майбутнє, бадьорості духу, творчого натхнення і невичерпної енергії!

Дивіться також:  Слова спасибі ветеранам на 9 травня

Сердечно вітаю Вас з Днем Перемоги! Воістину – це велике свято! Це День, коли слово Перемога мала величезне значення не тільки для нашого народу, але і для всього світу для мільйонів людей, які вимовляли це слово зі сльозами на очах. Це були сльози радості і щастя. Простого людського щастя, права кожної людини на спокійне, мирне життя! Бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, сімейного благополуччя і всього самого найкращого!

Цей воістину всенародне свято об’єднує всіх людей незалежно від їх національності та віросповідання, віку, політичних переконань, бо, святкуючи День Перемоги, ми згадуємо незламну силу духу, мужність і великі жертви нашого народу. З Великим святом.

У цей день хочеться привітати не тільки тих, хто віддав життя в боротьбі за справу миру, в боротьбі з фашизмом, не тільки тих, хто пройшов всю війну та виніс перемогу на своїх плечах, не тільки тих, хто трудився в тилу, не покладаючи рук, працював на перемогу. Хочеться привітати всіх. Всіх без винятку. Ця перемога загальна, вона одна на всіх, як один на всіх цей крихкий мир, як один на всіх у нас будинок – наша блакитна планета. Зі святом всіх нас! Хай буде мир у всьому світі!

Дорогі наші ветерани. Щирої вдячності і подяки гідні трудівники тилу. На заводах і фабриках, на колгоспних полях вони робили все, щоб наблизити мить довгоочікуваної Перемоги. Завдяки самовідданій праці старшого покоління наша Батьківщина стала однією з провідних держав світу.

Вітати зі святом настання миру на всій планеті легко і приємно. В цьому святі стільки добра і світлого, чистого почуття, що висловлювати його – справжня радість. Вітаємо зі святом перемоги у Великій Вітчизняній війні, війні, що забрала життя столькоих мільйонів чоловік, у війні, яка залишила свій чорний слід, взявши людську жертву, майже в кожній родині. Нехай святковий салют трясучи і расцвечивая небо яскравими фарбами назавжди навчить дітей не боятися вибухів, нехай для наших дітей вибухи будуть тільки святковим салютом!

Дивіться також:  Тексти привітань ветеранів з Днем Перемоги

Дорогі друзі! Сьогодні ми з вами відзначаємо важливу дату для нашої країни – День перемоги! Напевно, не такої родини, якої б не торкнулася Велика вітчизняна війни. Наші діди і прадіди, не шкодуючи себе боролися за майбутнє. Майбутнє без насильства і фашистського ярма! Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю усіх фронтовиків і трудівників тилу, яких вже немає з нами! Світла їм пам’ять! Бажаємо Вам та Вашим родинам ніколи не знати війни, а жити в світі, щастя і благополуччя!