Привітання своїми словами з старим Новим роком

Мабуть Дід Мороз заблукав і знову постукав до нас у двері. Я бажаю тобі швидше відкрити і отримати масу позитиву, хороших емоцій і захвату. Нехай світ навколо тебе буде нагадувати чарівну казку. Нехай добро робить тебе щасливим, а все погане буде проходити повз тебе. Зі Старим Новим роком тебе! Бажаю тобі розбагатіти і цвісти від такого щастя в новому році!

Нехай Старий Новий рік тебе відвідає бажання терміново позбутися від непотрібних речей і обридлих відносин, які зовсім не будуть поєднуватися з гарним настроєм та щирими людьми. Бажаю не втрачати віри в казки і дива, адже для них завжди знайдеться затишне містечко в нашої прекрасної життя!

Старий Новий рік – дивовижне свято, що дає нам можливість ще раз під ялинкою загадати своє заповітне бажання, порадувати рідних і близьких подарунками і випити шампанського, весело іскристого від безлічі новорічних вогнів. Це трохи казковий день, коли хочеться вірити в чудо і відчувати себе трохи дітьми. Нехай у нашому житті буде побільше чарівництва, і тоді світ стане добрішим, а всі наші бажання обов’язково здійсняться!

Проводжаючи рік, що минає, хочеться побажати всім, хто досяг у ньому своїх цілей і придбав щось цінне для себе, зберіг це все і дбайливо переніс у наступний рік. Нехай всі перемоги, радісні зустрічі, щасливі хвилини, які сталися в цьому році, залишаться в пам’яті і примножуються в новому році. Зі старим новим роком!

Вітаю тебе зі старим Новим роком! Я хочу побажати тобі багато щастя, удачі, здоров’я, а ще – любові, але тільки за взаємною! Не забувай про те, що життя у нас лише одна, тож проживи його так, щоб радіти! Нехай краще за що-то буде соромно, ніж нудно! Нехай буде, що згадати!

Дивіться також:  Привітання з старим Новим роком

Прекрасне свято – Старий Новий рік. Це чудовий шанс втілити в життя те, що не вдалося виконати 1 січня. Я хочу тобі побажати забрати всі хороші звички в новий рік. Нехай всі комфортне буде з тобою в новому, а всі заподіює незручності залишиться в старому році. Тому швидко роздумуй і випий за наступаючий вже остаточно Новий рік. Вітаю тебе!

Гуляти так, щоб пам’ятати весь рік – це по-нашому! Тим більше запас енергії залишився, так що будемо святкувати, прийміть іскристе, як шампанське, привітання зі Старим Новим роком! Зустрічайте нове щастя, будьте вперті у виконанні своїх бажань, тримайтеся плеча рідних і друзів і обмінюйтеся з усім світом посмішками!

Вітаю тебе зі Старим Новим роком! Сьогодні бажаю тобі зібратися з найкращими друзями, весело відсвяткувати! Хай у твоєму домі завжди буде тепло від добрих слів і сімейних обіймів, нехай близькі друзі будуть частими гостями, рідні люди ніколи не підводять і не розчаровують! Хочу просто побажати щастя і величезного успіху!

До цієї ночі з 13-го на 14-е січня всі новорічні побажання знаходилися як би в карантині. Коли ж їм виконуватися, коли не у всіх Новий рік остаточно настав!? Тепер же все відмінно, з цього дня чекай виконання своїх новорічний бажань! Зі святом!