Привітання своїми словами з днем студента

Напевно, найвеселіші і діяльні часи в житті людини, це студентські роки, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе щось нове, незвичайне, свіже сприйняття. І не біда, навіть якщо вже і не студент зовсім, головне всередині не втратити ту нитку, що пов’язує в єдине студентське братство. Вітаю всіх студентів: колишніх, теперішніх і майбутніх, і бажаю провести цей день так, щоб було про що згадувати цілий рік, а краще – все життя!

Є в житті особливе шалений і цікавий час, пора студентства, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства. Нехай кожен з вас повною ложкою сьорбне захват халявного іспиту і веселощі студентських вечірок. З днем студента, дорогі підкорювачі вершин науки!

День студента – відмінний свято, коли кожен своє «студентство» може відчути на всі сто! Бажаю тобі, щоб спогади про студентські роки завжди були яскравими і барвистими, навчання давалося легко, дружба зі студентської лави була самою вірною і міцною, а перша студентська любов – чистою і красивою

Вітаю з днем студента! Нехай сесії здаються, в зачетках буде все в порядку і переходи з курсу на курс будуть безболісними! Але не тільки це головне в студентському житті! Нехай сьогоднішня відчайдушність, сміливість і молодість будуть з тобою на все життя, як і друзі, з якими ти відзначиш своє професійне свято!

Бажаю, щоб наука йшла без «напрягу», іспити проходили як на одному диханні, друзі цінували, викладачі поважали, щоб студентські роки запам’яталися як найкращі в житті. Бажаю удачі у всіх починаннях, легкого навчання, щирої любові, справжнього щастя і міцного-міцного здоров’я, щоб все це витримати.

Прокидайся! Годі спати! Не пропусти єдиний у році день, коли ти головний, а не викладач. Закинь підручники в дальній кут і розслабся! Що кажеш? Вони там і лежали? Ну, брат, тоді тим більше відірвися сьогодні по повній! А завтра струсіть пил науки з важких фоліантів і в добрий шлях! З Днем студента тебе!

Дивіться також:  Привітання на день студента

Нехай збудуться всі мрії студента в цей день! Скасують усі сесії і заклики в армію, залікова книжка наповнена чудовими оцінками, а пари скоротять в 3 рази і введуть вільне відвідування! Нехай всі ми станемо відмінними фахівцями і знайдемо хорошу роботу! А ще — ніколи не забудемо цього дня, коли відзначаємо своє свято — День Студента!

Сьогодні день студента! Це свято відзначали багато поколінь, осягають науку. Нехай свято юності буяє в цей день, не стримуючи почуттів і волі. Пам’ятай, що всі сесії завжди здаються, і коли виявляться милим спогадом. Божевілля молодості, планів і найсміливіших сподівань – це найгарніших період життя, так що сміливо на свято. Ура!

Зі святом, з Днем студента! Ти заслужив це свято! Насолоджуйтесь ж їм сповна, адже вона так швидкоплинна – студентська юність. Але насолоджуючись, не забувай: завтра знову в бій за новими знаннями. І в цьому бою ти повинен стати переможцем! Бажаю тобі сили, бадьорості, вічної молодості в серці і здорового глузду в голові. З Днем студента!

Як часто ми сміємося над анекдотами про студентів: часто бідних і голодних, іноді п’яних і прогуливающих, але завжди кмітливих, розумних і веселих. Бажаю вам, винахідливо відповідати на каверзні питання викладачів, з розумом пропускати заняття і весело відзначити сьогоднішнє свято.

Привіт, студент, з святом! Поляну вже накрили? Адже День студента привід для посиденьок знайдеться обов’язково. Якщо здав сесію – добре, треба обмити. Якщо немає – погано, можна випити з горя. Головне, не йти у себе, а прогуляти цей найкращий день у році з друзями і подружками. З Днем студента, студент! І заліковку приготуй! Прийду-перевірю!

Дивіться також:  Привітання на день студента

Ну що, студент, з святом! Приймай вітання і побажання легкої навчання і безтурботної юності. Нехай тобі все дається легко, з задоволенням, нехай радує тебе кожен день, а не тільки День студента! Нехай у твоєму житті всі дні будуть сонячними, наповнені радістю і успіхами. Бажаю вірних друзів, взаємної любові та здоров’я!