Привітання своїми словами на шкільний випускний

Сьогодні, ти стоїш на межі між дитинством і юністю! Сьогодні той самий день настав, якого так з нетерпінням чекають усі школярі, а коли він приходить, то на душі чомусь, то сумно і прикро! Випускний вечір…в цій фразі криється багато емоцій та радісних і сумних одночасно! Адже саме сьогодні, ти усвідомлюєш, що вже скінчилася дитяча безтурботна пора! І ті з ким ти сидів за однією партою, як птахи розлетяться в різні кінці країни! Нехай цей вечір, залишиться у твоїй пам’яті на завжди. Та яскраві фото, холодними вечорами де ти з тими, хто дорогий тобі, зігрівають тебе. З святом тебе випускник.

Ошатні дівчата в яскравих сукнях, чоловіки в смокінгах, квіти в руках, сльози на очах…Прийшов випускний. І як би не важко зараз повірити в те, що твоє дитинство вже закрилися двері. Час, як вода, і ось приплив той час, якого ти так чекав! Прийшла пора прощатися зі школою, адже більше ти не посидиш за своєю улюбленою партою, не постоїш біля дошки з тремтінням у колінах і не отримаєш оцінку в щоденник! Тобі більше не доведеться стояти на шкільних зборах і дуріти на перервах. Тепер ти вже випускник, і школа в минулому. Щастя тобі попереду і яскравого майбутнього!

Сьогодні, як ти принцеса, стоїш в шикарній сукні, освітлюючи все навколо посмішкою. Хоч і на душі шкребуть кішки, адже ти думала, що це буде радісно і весело? Прощатися зі школою, а як прийшла пора, то вже, чомусь і не весело, не радісно. Прийшло усвідомлення того, що прийшов кінець школі. Все закінчилося так швидко, запізнення на урок, звук дзвінка, зошити, форма, банти, однокласники, суворі й мудрі вчителі. І хоч ти так довго чекала цього дня, тобі вже не весело. Попереду у тебе доросле життя, інститут, пари, лекції, семінари. Удачі тобі в подальшому. Нехай цей вечір залишиться в твоєму серці назавжди.

Дивіться також:  Привітання своїми словами на 1 травня

Випускник, звучить так гордо! Шкода лише, що сьогодні, тобі доведеться відпустити дитинство, залишити позаду всі шкільні радості та неприємності. Бажаю, забрати з собою весь досвід який передавали тобі твої мудрі вчителі. Бажаю ніколи не забувати шкільних товаришів! Сумно адже, усвідомлювати те, що зі школою сьогодні доведеться прощатися. І тепер, коли б ти повернувся б з радістю туди, але, на жаль, назад дороги немає. Для інших тепер залишилися парти, дзвінок, зошити та щоденники. Пам’ятай про школу, адже вона дала тобі квиток у життя. З святом тебе випускник!

Сьогодні сумно не лише випускникам, вчителі теж сумують. Їм шкода прощатися з вами, адже ви їм як діти, кожного вони запам’ятають, і будуть згадувати з посмішкою ваші ребяческие жарти, несміливі відповіді біля дошки, і прохання поставити оцінку вище! Немає сьогодні сумно всім! І ти стоїш зі сльозами на очах, адже точно знаєш, що після цього прощального вальсу, з однокласником який коли-то смикав тебе за кіски, все закінчитися. Дитинство відступить назавжди. Не буде більше першого дзвоника, зараз ти почуєш свій останній, прощальний дзвінок, який проведе тебе в доросле життя! Нехай цей вечір залишиться в пам’яті і в серці! Нехай попереду у тебе, світла дорога в майбутнє! Зі святом, хоч і таким сумним! З випускним!

Вітаємо з закінченням школи і бажаємо, що б дорога у доросле життя йшла по квітучому саду, щоб карета життя легко і щасливо віз тебе по життєвих дорогах, долаючи всі перешкоди і труднощі, щоб поруч були всі, в кого ти потребуєш. Удачі тобі і благополуччя!

Нехай сьогодні особливо яскраво світять зірки, осяваючи таємничим світлом дорогу, на яку ви тільки починаєте. Нехай буде вона рівною і гладкою, як стрічки випускників, що зараз на вас. Хай буде ваше життя настільки ж кипучої, як шампанське у вашому келиху, і такою ж красивою, як перша шкільна любов.

Дивіться також:  Привітання з отриманням паспорта