Привітання своїми словами на 55 років

Наш дорогий ювіляр, ми всі хочемо з великою радістю привітати вас з вашим святом. Сьогодні виповнюється п’ятдесят п’ять років, а це вже значна дата. Але це не означає, що життя закінчується, тому що все тільки починається. Ось всі ці п’ятдесят п’ять років або навчались, або працювали. А зараз вже настав час, щоб насолодитися всім тим, що ви заробили. І мова йде не тільки про щось матеріальне. Я хочу побажати вам подальших успіхів у всіх справах. Ви ніколи не зможете сидіти без роботи, тому я впевнена, що ви і далі будете працювати. Але постарайтеся приділяти роботі не так багато часу, як раніше. Краще проводите час зі своїми домочадцями, які, напевно, встигли скучити за вас. Я бажаю вам міцного здоров’я, море позитиву і всього того, про що ви самі мрієте. Ми бажаємо вам прожити ще, як мінімум, стільки ж років.

Я хочу привітати нашого дорогого ювіляра з його святом! Ви сьогодні відзначаєте свій п’ятдесят п’ятий День Народження! Так, це значна дата, але вона не грає ніякої ролі зараз. Взагалі, не варто забувати, що вік – це всього лише цифра. Вік у паспорті він не такий важливий, як вік в душі. А в душі ви у нас зовсім молодий чоловік, який готовий кинутися в пригоди, якщо йому запропонувати. Я хочу привітати вас з вашим Ювілеєм і побажати тільки всього того, про що ви самі мрієте. Вам видніше, чого ви потребуєте у свої п’ятдесят п’ять років. Я так думаю, що вам не вистачає енергії, тому побажаю вам саме цього. Не варто так багато працювати, тому що ви вже і так все на світі заробили, пора б трохи і відпочити. Я бажаю вам виїхати на якийсь острів, щоб гарненько виспатися. Щасливого і радісного свята вам!

Дивіться також:  Привітання з ювілеєм на 55 років

Сьогоднішній день присвячений нашому прекрасному ювіляру, якому виповнюється вже п’ятдесят п’ять років. Я хочу зауважити, що ви не просто виглядати молодше своїх років, але і душею теж є зовсім молодою людиною. Але це дійсно привід для радості, тому що виглядати настільки молодо у п’ятдесят п’ять років – це справжнє щастя. Найголовніше, що за ці роки ви встигли досягти всіх поставлених завдань, так що тепер залишається тільки відпочивати і насолоджуватися своїми заробленими і побудованими благами. Я хочу побажати вам відпочити на повну сьогодні на цьому прекрасному святі, а також отримати масу приємних побажань. Постарайтеся відчути частинку кожної людини, який буде вам побажання говорити. Ми дійсно вкладаємо душу в будь-привітання. Щасливого вам свята, наш дорогий ювіляр!

Я хочу привітати вас з вашим Ювілеєм! Для будь-якої людини кругла дата 55 років означає щось особливе. Навіть у двадцять років ми починаємо відчувати ще більше відповідальності, ніж раніше, а вже в п’ятдесят п’ять років і поготів. Я хочу привітати і сказати, що ви ніколи не повинні звертати уваги на вік, адже це всього лише цифри в паспорті. Насправді, вік людини той, який ми самі відчуваємо. Я хочу побажати вам, щоб ви в душі завжди відчували себе молодим і повним сил. У вас попереду ще ціле життя, яка буде яскравим і насиченим, так що цінуйте кожну мить. Я бажаю вам навчитися відпочивати. Ви вмієте працювати, і ми в цьому змогли переконатися, але ж не тільки в цьому полягає життя. Ви повинні знаходити час і для себе теж. Я бажаю вам виконання всіх бажань, радості та щастя. Нехай ніякі труднощі навіть не лякають вас.

Дивіться також:  Слова привітання з ювілеєм-55 років

Я хочу від усієї душі привітати вас з вашим Ювілеєм! Для мене дуже важливо те, що ви відчуваєте себе щасливою людиною, що ви не звертаєте уваги на вік і на всякі такі непотрібні моменти. В першу чергу ви прислухаєтеся до себе і до свого серця. В душі ви зовсім молодий чоловік, який навіть готовий стрибнути з парашутом, але я думаю, що якщо ви дуже захочете, то навіть і не будете думати, а відразу поїдете стрибати. Нам всім подобається у вас саме те, що ви робите все так, як хочете. Звичайно, межі ніхто не переходить, але при цьому ви насолоджуєтеся життям, ви берете від кожного дня все, ви отримуєте користь з кожної ситуації. Я бажаю вам продовжувати і далі жити саме таким чином. Вітаю вас та дуже хочу завжди бачити посмішку на вашому обличчі. Щастя вам, любові і багато приводів для радості! Нехай свято пройде круто і весело, щоб потім було що згадати.

Я хочу привітати вас з Ювілеєм, з такою важливою датою у вашому житті. Протягом цих п’ятдесяти п’яти років, ви зуміли досягти багато чого, але при цьому багато часу витрачали саме на роботу. Я думаю, що прийшов час, який ви можете присвятити своїй родині. Ваші домочадці, напевно, зараз радіють з того, що ви будете багато часу тепер проводити з ними. Я хочу побажати вам міцного здоров’я і багато енергії. Не сумніваюся, що ви ще повні сил, але при цьому хочу, щоб ви думали про своє самопочуття. Намагайтеся більше подорожувати, проводити час з друзями і близькими, а от працювати в такому шаленому режимі не потрібно. Я хочу, щоб ви навчилися відпочивати, а то для вас це є чимось ненормальним. До речі, можете почати вже з сьогоднішнього дня, адже сьогодні у вас свято. Відпочивайте і запам’ятовуйте кожну мить.

Дивіться також:  Привітання з ювілеєм на 55 років

Я хочу привітати вас з Ювілеєм 55 і сказати, що ще ніколи не бачила, щоб іменинниця так витанцьовувала на своєму святі. Жінки зазвичай воліють приховувати свій вік, а вже після тридцяти років взагалі навіть не хочуть самі згадувати, скільки їм років. Але я хочу зауважити, що ви усім говорите про те, що вам виповнюється п’ятдесят п’ять років, що вже заслуговує поваги. Я хочу привітати вас і сказати, що ви просто чудово виглядаєте. Мені хочеться постійно милуватися вами. Дуже сподіваюся, що коли я буду в вашому віці, то буду виглядати приголомшливо. Хочу побажати вам здоров’я, гарного самопочуття, радості і енергії. А нам всім бажаю стати хоч трохи схожими на вас. Залишайтеся такою ж позитивною, веселою і крутий жінкою, яка нічого не боїться. Щасливого вам свята і море позитивних побажань.