Привітання своїми словами на 23 лютого

Дорогий друже! Ми з тобою знайомі з першого класу, і за час, проведений нами разом, ти проявив себе справжнім чоловіком, справжнім захисником вітчизни. Тому це свято по праву можна назвати твоїм! Щастя тобі, а буде щастя, буде і здоров’я, і все інше! І головне, не втрачай нас, твоїх друзів!

Лютий – найсуворіший місяць року! Може бути, саме тому найбільший і суворий чоловічий свято з’явився в лютому?! Охороняючи нашу Батьківщину, ви охороняєте нас – усіх тих, хто потребує вашої силі і підтримки. Вітаємо вас солдати нашого щастя і безпеки! Ми любимо вас!

Вітаю тебе з святом усіх чоловіків, які не бояться стати на захист своїх близьких і своєї країни! Від імені всіх жінок я кажу спасибі тобі і таким чоловікам, як ти! Поруч із вами ми не боїмося відчувати себе ніжними й тендітними!

Дорогий мій чоловік, я вітаю тебе з днем захисників Вітчизни! Я бажаю, щоб ти ніколи не боявся стати на захист своїх близьких і своєї країни! Я пишаюся твоєю силою, мужністю, витривалістю, мужністю та стійкістю!

Без чоловіка навіть у хоромах жити самотньо. Один-єдиний представник сильної половини людства коштує дорожче мільйона доларів. У свою чергу жінки теж потрібні чоловікам: щоб їм було кого захищати. Так нехай же кожен чоловік знайде жінку, якій він буде миліше всіх благ цього світу.

Кажуть, що на 23 лютого потрібно тільки вітати тих, хто служить або вже відслужив в армії. Фігня! Головне, щоб твоя дівчина вважала тебе справжнім чоловіком, який зможе в разі чого захистити, підставити сильне плече у важких ситуаціях. І це все про тебе. Так що, зі святом, друже!

Дивіться також:  Привітання на 23 лютого

Вітаю тебе з днем захисників Вітчизни! Будь сміливим, стійким, мужнім і готовим захистити своїх близьких від будь-якої біди! Я пишаюся, що поруч зі мною знаходиться справжній чоловік, на якого я завжди можу покластися!

Сьогодні, в цей єдиний день у році, коли жінки реально вірять в уміння чоловіків захищати, спробуй скористатися нагодою і кого-небудь захистити!

Червона Армія народилася взимку. Саме тому вона переможно завершила всі свої битви. А у нас тепер є чудовий, недоторканний, священний привід. Ура!

Вітаю, милий! Захищай не тільки Вітчизну, але і мене! І не забудь, що рівно через два тижні настає твоя черга. І тільки спробуй звільнитися смскою!

Неправду кажуть, що друзі пізнаються в біді. Справжній друг – один у всьому. І мені дуже приємно привітати свого справжнього друга із справжнім чоловічим святом. Вітаю!

З днем Радянської Армії! Не знаю, як ти, але я до сих пір з теплотою згадую наші армійські будні. Пройшло вже стільки років, а наша дружба тільки міцніє. Зі святом, друже!

Мій коханий котик. Хоч ти і не служив в армії, але я знаю точно, що ти в будь-який момент можеш захистити мене від будь-яких проблем, так як ти не тільки сильний фізично, але сильна духом. Я за тобою як за кам’яною стіною. І тому я дуже тебе люблю і вітаю з святом сильних чоловіків – днем захисника Вітчизни.