Привітання своїми словами дівчині на 14 лютого

Кохана, ти така ж прекрасна як зірочка на нічному небі. Але як добре, що ти знаходишся не так далекий, і я можу постійно оточувати тебе своєю любов’ю і ласкою. Дорога, продовжуй світити так само яскраво, щоб вказувати мені життєвий шлях. З Днем святого Валентина!

Вітаю з Днем святого Валентина! Бажаю чистої, справжньої, вірної, взаємної, вірною, щирою і нескінченної любові! Нехай закохані очі світяться щастям яскравіше всіх зірок на небі!

Життя пройти — говорить народна мудрість — не поле перейти, але з тобою, моя мила, я готовий перейти і гори, і моря, і жити цілих три життя поспіль! Адже ти моє світло і моє щастя! В День Святого Валентина я знову кажу про свою любов і безмежно щасливий бачити теплу взаємність у твоїх прекрасних очах!

***

Вітаю свою пташку з казково-романтичним святом — Днем святого Валентина. Дуже хочу побажати тобі, Сонечко, опинитися сьогодні на березі теплого океану з будь-якою людиною. Зловити там золоту рибку. А після того як вона виконає бажання відправитися в романтичний круїз на шикарній яхті!

Тихо на долоньку сніжинки лягають, кожна з них – вершина досконалості, але, красою, ні одна не може зрівнятися з тобою. Вітаю з днем любові, нашим днем, кохана.

Красуня моя! Давай на мить зануримося в казку… Якщо б я був шахом далекої країни і зустрів тебе… то розпустив би весь гарем і зробив тебе шахиней! У День всіх закоханих я вітаю тебе і бажаю сонячного, нескінченного і бездонного щастя, нехай воно зробить твоє життя гідної казок 1001 ночі, моя місяць і зірки!

З Днем святого Валентина, кохана! Ти зірка, сяюча мій шлях до щастя! Ти — троянда, пахощі якої наповнює мій світ солодкими ароматами! Коли я бачу тебе, мене охоплюють одночасно трепет і хвилювання! Я впевнений, що саме цей стан називається любов’ю! Ще раз зі святом, любов моя!

Дивіться також:  Привітати своїми словами хлопця з днем святого Валентина

З Днем Святого Валентина! Мої сердечні вітання і теплі побажання, сьогодні призначені для тієї, чиї ніжок я готовий впасти в будь-яку мить! Знай, найвища нагорода для мене в цьому світ – твій поцілунок і слова любові! Так нехай будеш ти мене завжди не тільки самою прекрасною, але і самою щасливою!

Моєї неповторної і дивовижною дружині на День Святого Валентина я бажаю завжди залишатися такою ж прекрасною, знову чаруя мене і перетворюючи кожен мій день в незабутню пригоду! Зі святом, який немов створений для тебе, моя любов!

Вітаю з Днем святого Валентина, бажаю, щоб кохання завжди жила в твоєму серці, щоб на душі було тепло і радісно, щоб у житті все вдавалося, щоб поруч завжди був потрібний і улюблений чоловік.

З Днем Святого Валентина! Адже давно втратив голову від тебе… втім, відтепер всі мої помисли виходять від серця, яке б’ється в твою честь! Я вітаю тебе, щастя моє і бажаю завжди посміхатися, весело сміятися і нехай твої бажання виконуються лише варто тобі їх загадати!

З днем закоханих! Нехай любов буде міцною і справжньої, зігріває в хвилини страждання і підтримує в будь-яких життєвих ситуаціях. Знайшов свою половинку-зберегти і цінувати її, тим, хто ще не зустрів кохану людину обов’язково його знайти!

Кохана моя! Ти прекрасна і досконала! Для мене ти зразок жіночності! Я просто не вірю своєму щастю! Невже ту єдину, яку я уявляв собі в своїх мріях, я вже зустрів?! Так, це так! У День святого Валентина хочу побажати тобі і далі прикрашати собою цей світ і бути щасливою завжди!

До зустрічі з тобою, кохана, я не підозрював, що справжня любов існує! Ти відкрила мені очі і показала, що таке справжнє щастя! Спасибі тобі величезне! У День всіх закоханих хочу побажати тобі всього самого прекрасного на цій планеті! Нехай всі блага цього світу самі падають до твоїх ніг!

Дивіться також:  Привітання хлопцеві з днем святого Валентина