Привітання на кінець весілля

Сьогодні на весіллі, як нова зірка на небосхилі, виникла нова сім’я, так нехай в їх особистому, маленькому, але в безмежному коханні світі, буде царювати щастя! Нехай їх дні будуть ясними, ночі – теплими, миті – незабутніми! Любіть один одного і будьте щасливі!

Весільний марш, викрадення нареченої, ігри і весільний бенкет, все це підходить до кінця, але, звичайно, ми могли б гуляти на весіллі молодий і прекрасної пари ще три дні і три ночі! І все таки, нам пора відпустити їх, дозволити їм залишитися один з одним… Так давайте побажаємо їм щастя, любові і довгих років самого благополучного шлюбу, заснованого на чарівному союзі їх чистих сердець!

Відгримів весільний марш, молоді прийняли подарунки, підходить до кінця весільний вечір і в його завершення я хочу побажати закоханій парі, прекрасніше яких немає на світі, любити один одного також гаряче як у цей день, завжди міцно триматися за руки і з посмішкою дивитися в своє прекрасне майбутнє!

Дорогі наречені! Вже багато слів було сказано. Вам бажали і добра, і щастя, і любові, і згоди. А мені залишається побажати лише одного — ніколи не знати що таке ревнощі, нехай вона не затьмарить своєю появою ваш гарний і чистий союз!

Сьогодні узи шлюбу міцно поєднали вас, зробивши самими близькими один одному людьми. Нехай нитка, що з’єднує вас, буде міцною і ніколи не порветься. Нехай ваш дім буде наповнений сонячним світлом і теплом, хай ніколи не покине його любов і щастя, хай дзвенить у ньому веселий дитячий сміх. Бережіть один одного, розумійте один одного, любіть один одного. Будьте завжди здорові та щасливі!

Дивіться також:  Привітання на весілля - притчі, казки

Вам, молоді, сьогодні побажали багато, тепер щастя і всього хорошого, вистачить на все ваше життя, але і мені, хочеться сказати слівце! Тому я побажаю вам завжди пам’ятати про те, що у вашого серця – є власник і що шлюбний союз з ним – головна перемога у вашому житті!

Бути чоловіком і дружиною, означає не тільки носити золоті кільця… Тепер вам належить бути разом цілу вічність, так нехай в ній не буде місця сваркам і засмученням! Нехай кожен питання вам допомагає вирішувати любов, і вона ж підтримує вас кожну мить, обдаровуючи світлим щастям!

Сьогодні ми всі стали свідками дивовижної події – прекрасної весілля пари, чия любов така сильна, що вони вирішили прожити разом усе життя! Я бажаю їм зберігати це чарівне відчуття довгі роки, завжди підтримувати вогонь в сімейному вогнищі і без кінця мріяти, адже з їх любов’ю всі мрії можуть стати реальністю!

Золоті обручки-символ кохання та шлюбного союзу, сьогодні прикрасили руки дорогих нам людей, і я хочу побажати їм нової, сімейного життя, такою ж блискучою і нескінченної як ці прикраси ніби зліплені з сонячних променів! І звичайно ж, нехай у вас будемо багато дітей, кожен з яких буде копією мами, тата або їх обох!

Дорогі молоді! Вже багато слів було сказано в адресу. Вам бажали і добра, і щастя, і любові, і згоди. А мені залишається побажати лише одного — ніколи не знати ревнощів, нехай вона не зіпсує своєю появою ваш прекрасний і чистий союз!

Тепер ви не просто солодка парочка, але молода сім’я, яку попереду чекає багато і головне – завжди триматися разом, любити всім серцем! Просто повірте в те, що ваше життя ніби починається заново, а ви – її господарі, творця свого щастя, створіть і насолоджуйтеся прекрасним витвором мистецтва вашої любові!

Дивіться також:  Привітання на весілля нареченому

Сьогодні ми стали свідками того, як два серця домовилися битися нерозривно і вірно, як одна, на все подальше життя. Зустрілися вони вже давно і давно обмінялися зізнаннями в коханні і клятвами, а з сьогоднішнього дня стали стали належати один одному. Так нехай же доля, яка допомогла їм зустрітися, яка була прихильна до їх відчуттю, і надалі буде їх доброю супутницею, вплітаючи в їх життєву нитку одні тільки троянди. За молодят, за їх щасливе майбутнє ми і пропонуємо підняти ваші келихи!