Привітання на день студента

Вітаємо всіх студентів з жвавим і веселим святом, з днем Студента! Бажаємо вам терпіння, працьовитості. Щоб знання давалися вам вільно і легко, і щоб ви змогли реалізувати себе у подальшому житті!

Від сесії до сесії живуть студенти весело! А сьогодні є додатковий привід повеселитися – це свято, День студента. Ні пуху – ні пера на іспитах! Нехай заняття будуть проходити тільки в радість, а викладачі стануть вашими союзниками, і навіть друзями. І пам’ятайте – студентство – це прекрасна пора життя, коли все попереду, варто лише вибрати правильний шлях!

Так, закони студентського життя дуже схожі на правила дорожнього руху: спати на стрічках не можна, платити за іспити – можна, прийшов час тобі дізнатися головне правило студентства: НЕ ТОРМОЗИИИИ!!! З днем студента!

Ти в душі, мій друг, ще студент, так залишайся завжди душевним людиною, і нехай кращі студентські якості допомагають тобі творити чудеса протягом усього життя. Будь блискавичним і мобільним, стрімким і успішним! Вір у себе і наступай! А всі твої настання, неодмінно приведуть до перемоги! З незабутнім днем студента!

Бажаю тобі за життя одних п’ятірок! Хай у тебе будуть тільки п’ятірки в заліковці, п’ятірка класних друзів, п’ятірка закоханих прихильниць, п’ятірка нулів у першої ж зарплати і пятерочка в гаражі, причому, далеко не Жигулі 😉 З Днем студента!

Шановний студент! Якщо ти ще в змозі приймати поздоровлення, то я бажаю тобі, що б твоя голова була місткою, як жорсткий диск і на всю необхідну інформацію завжди вистачало пам’яті, а організм, як потужний процесор, ніколи не барахлить! З Днем студента!

Вітаю тебе з самим веселим і відчайдушними святом — днем студента! Ми з тобою знаємо, що студентство — чудова пора! Я бажаю тобі, щоб твій студентський запал ніколи не вичерпався, а студентські друзі назавжди зберегли тобі вірність!

Дивіться також:  Привітання своїми словами з днем студента

Всі думають, що студент хоче вчитися. Це невірно… Студент хоче здати сесію, а в очікуванні наступної провести час весело і з задоволенням. Хоча є викладачі, які про це не здогадуються. Нехай же кожен студент зустріне наївного викладача, легку сесію і багато вечірок!

Вітаємо з Днем студента! У вас зараз відповідальний період в житті, коли ви стаєте дорослими, вчитесь самостійно приймати рішення. Ваше навчання – це перший щабель становлення вас як професіоналів. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність. Тепер вам належить набувати знань, щоб потім з успіхом застосувати їх на практиці. Бажаємо вам успіхів вам у цій нелегкій справі. І ні пуху, ні пера!

Зі святом, мій дорогий студенте! Бажаю, щоб кожна сторінка твого підручника була для тебе захоплюючою сценою з цікавого роману. Щоб іспити перетворилися на зустріч старих добрих друзів, яким є що згадати. Навіть якщо ви будете згадувати забуті формули, незнайомі закони і не вивчені правила, нехай в заліковці завжди стоїть тільки 5!

Бажаю тобі, щоб кожен День студента залишав у твоїй пам’яті студентських років помітний і гарний слід, щоб почуття смаку студентського життя залишалося з тобою як можна довше, який би шлях ти собі в житті не обрав. Успіхів, удачі, яскравого свята, і вірних друзів, зустріч з якими кожен День Студента завжди буде святом!

Поспішай на свято, сьогодні день студента! Стипендію ми складемо в один великий «котел» – потім підемо гуляти і веселитися! Нехай життєрадісність заведе друзів з пів-обороту невичерпною енергією молодості. Живи на повну – багате, мудро, і щасливо. А також йди вічного – твори, вигадуй і пробуй! Сьогодні свято твій, радуйся, студент!

Дивіться також:  Привітання своїми словами з днем студента

Вітаю з Днем студента! У цей радісний день бажаю тобі добрих викладачів, терплячого коменданта в гуртожитку, вірних друзів, веселих подруг і грошей побільше! Юність прекрасна, коли вона сита! Тому бажаю тобі в День студента смачного частування, щирого веселощів і радості. І не проспи завтра вранці, тобі ще хвости здавати!!!