Привітання на 23 лютого

Дорогі чоловіки! Вітаємо вас з Днем захисників Вітчизни! Ви – наша гордість, наша опора. Ви надаєте підтримку і приходите на допомогу в скрутну хвилину. Ми любимо, цінуємо і поважаємо вас. Ми постараємося прикрасити ваше життя, зробити його яскравішим і світлішим. Бажаємо вам оптимізму, бадьорості, гарного настрою. Удачі вам і успіхів.

Вітаємо ветеранів, чоловіків, хлопців, а також матерів, дружин, які поділяють тяготи військової служби з Днем захисника Вітчизни. Для Росії це спільне свято. У цей день хочеться підняти келихи за всіх хто, з честю і гідністю охороняє кордони нашої Батьківщини. Здоров’я вам на довгі десятки років!

Дорогі чоловіки! У вас сьогодні справжнє свято – ми готові один раз в рік у цей день виконувати ваші бажання, маленькі примхи та забаганки. Адже нічого не коштує зранку принести коханій чашку кави в ліжко, з магазину піднести сумки, приготувати смачну вечерю, а також протягом всього дня розхвалювати дорогого чоловіка, пестити і леліяти. Але не забудьте, що з завтрашнього дня настане наш час, коли протягом усього року до наступного 23 лютого ми будемо чекати від вас уваги, допомоги, розуміння і підтримки. Адже ви у нас такі сильні, розумні та відважні. З святом

В такий знаменний день вітаємо усіх чоловіків, хлопців, а також жінок, всіх, всіх, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі й хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя — яскравим, довгої, в хаті — тепло, затишок, турбота. Шана і слава захисникам Вітчизни. Ура! Ура! Ура!

Щиро, від усього серця вітаю Вас зі святом – Днем захисника Вітчизни. Насправді – небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія – Батьківщину захищати. Сьогодні в кожному домі віддають данину поваги тим, хто в роки війни мужньо боронив рідну землю. Захисників Вітчизни вшановує вся Росія. Але найбільший шана вам, дорогі ветерани. Перед вами ми схиляємо голову, і у вас вчимося любити свою Батьківщину. Щиро бажаю вам доброго здоров’я, довгих років мирного життя, уваги й турботи рідних та близьких.

Дивіться також:  Поздоровлення татові на 23 лютого

Прийміть щирі вітання зі святом захисників і визволителів рідної землі, – Днем захисника Вітчизни.Свою вірність справі та заповітам героїв Великої Вітчизняної, полеглих і живих, ми покликані підтверджувати активною і свідомою участю в будівництві нової Росії – заможної, процвітаючої, знаної і шанованої у світі. Бажаю вам, шановні співгромадяни, і, перш за все дорогі наші ветерани, щастя, здоров’я і бадьорості духу, впевненості у собі і своїй Вітчизні. Нехай надихає нас у ділах сьогоденних і планах на майбутнє немеркнуча сила ратного подвигу.

Наші дорогі чоловіки, Ви — ті, хто завжди стоїть на сторожі нашого спокою та благополуччя. Ви — ті, хто не боячись, вступають у бій за першим покликом своєї країни, ті, хто широкою спиною закривають від усіх негараздів своїх дружин і дітей. Нехай прозвучать для Вас сьогодні слова подяки просто за те, що Ви є.

Сердечно вітаю Вас з Днем Захисника Вітчизни – святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків.Від усього серця бажаю Вам миру, здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинного добра!

Вітчизна. Батьківщина. Так вже склалося, що за все в житті треба боротися, а якщо в боротьбі здобув бажану мету, то збережи її, збережи. Саме так і робили наші предки, коли з мечами виходили на лід Чудського озера або, перемігши в битві, ламали держаки прапорів загарбників. І хоч часи змінилися, поняття «ЗАХИСНИК» не втратило свого ореолу мужності і надійності. Вітаю вас зі святом і бажаю стійкості духу і світла в душі!

Дивіться також:  Привітання з приколами своїми словами на 23 лютого

Ви часто говорите, що ми жінки-слабкі та безпорадні, милі і смішні. І це правда. Ваша широка спина дозволить нам сховатися, відповідальність — не напружувати гарненьку голівку, сила — не накачати ненароком м’язи. Зі святом, дорогі чоловіки, адже тільки ви дозволяєте нам бути слабкими жінками.

Вітаємо з Днем Захисника Вітчизни!У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил Росії і служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм. Адже 23 лютого – свято чоловіків – чоловіків, які захищають спокій наших домівок, лицарів, здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства.