Привітання на 14 лютого

Привітати Вас з Днем святого Валентина – надзвичайне задоволення! Адже Ви просто створені для того, щоб жити з відчуттям свята Дня закоханих постійно. Нехай же це стан ніколи не покине Вас. Нехай воно приносить лише приємні переживання і ніколи не приносить смутку!

Сказати «люблю» можна багато про що, хоч про сорт морозива, але 14 лютого, в День Святого Валентина, це слово найчастіше говорять закохані, і я – не виняток! Як же я сильно люблю тебе! А ще вітаю і бажаю щастя, нехай воно прикрасить тебе сонячною короною!

Любов не потрібно засуджувати, її потрібно прийняти такою, яка вона є! Адже любити і бути коханим – значить бути щасливою, а щаслива людина живе набагато довше, ніж нещасний! Отже, без любові не прожити, любов – це наше життя! Так що я бажаю всім на світі, щоб вони були щасливі! А тобі я бажаю, щоб ти кохав і був коханим, що порівнянно зі щастям! З днем всіх закоханих!

Яке щастя, коли є коханий і люблячий чоловік! З ним не страшні ніякі труднощі, адже разом ви – сила. Він завжди підніме настрій, підтримає. А як прекрасні моменти з ним, навіть якщо це просто ранкова кава або загальна улюблена пісня! І в День святого Валентина бажаю тобі зустріти саме таку людину – люблячого!

Ніколи ще не було на цій Землі такої великої і чистої любові, як наша! Ніякі пристрасті і переживання з любовних романів не можуть зрівнятися з нашими почуттями! Це тому, що наша любов існує насправді! Коханий, хай святий Валентин допоможе нам зберегти це велике почуття на довгі роки!

Дивіться також:  Привітання своїми словами дівчині на 14 лютого

Ти уявляєш, є в лютому такий свято, що присвячений всім закоханим! Я читала, що це свято в честь священика, який таємно вінчав закоханих, за що і поплатився життям! Але за це він став святим! Святим Валентином! До чого я це розповіла? Та до того, що іноді любов приносить страждання, але потім ти все-таки знаходиш те справжнє хвилююче, ні з чим незрівнянне почуття – Святу любов! І ти розумієш, що заради неї не потрібно вмирати, заради неї варто жити! З святом всіх закоханих!

***

З Днем святого Валентина! Нехай в твоїх очах, як у магічному дзеркалі, завжди відбивається любов, нехай вона притягне до тебе чуйну радість, заколдует неймовірний успіх, прихилить чарівне везіння і причарує немислиме, загадкове, незбагненне щастя!скопіювати

У свято закоханих сердець, трепетних хвилювань, приємних подарунків і романтичних сюрпризів бажаю, щоб вогонь кохання у твоєму серці з кожним роком палав все яскравіше, розпалюваний взаємністю, щирістю і вірністю, щоб надихав він тебе на блискучі ідеї, високі досягнення, яскраві злети, щоб він дарував щастя тобі і насолоду!

День святого Валентина завжди був нашим улюбленим святом. І через роки у мене є ще один чудовий привід сказати тобі, як сильно я тебе люблю. Нехай наша любов буде такою ж міцною, як багато років тому. Зі святом, коханий чоловік.

У свято закоханих можна побажати тільки світлою і непорочної кохання, взаємних почуттів і розділеної симпатії. Нехай два закоханих серця б’ються в такт мелодійних і солодких трелей любові, а Купидончик завжди оберігає любов і дарує насолоду.

Коли проходить час першого любовного запаморочення, приходить ті почуття, які допомагають зберігати відносини в теплі і спокої, довгі роки… Сьогодні, 14 лютого, я вітаю тебе з Днем Святого Валентина та на душі у мене не тільки радісно, але світло і спокійно… Я відчуваю, що ти – моя доля і бажаю тобі вічного щастя!

Дивіться також:  Привітання своїми словами на 14 лютого