Привітання хлопцеві з днем святого Валентина

Якщо б ти тільки доторкнувся до мого серця своїми губами, то відчув би не тільки смак мого тіла, але і ту любов, яку я відчуваю до тебе! Милий, в День святого Валентина хочу зізнатися, що я дуже сильно тебе люблю.

Коханий, ти причарував мене своїм поглядом, ти, немов, Амур пронизав моє серце, ти зачарував мене своєю мужністю. Ти подарував мені любов і щастя, насолоду і умиротворення. Спасибі за те, що ти є. Я тебе дуже люблю і вітаю з Днем святого Валентина

Щастя капризно, як маленька метелик: намагаєшся його зловити, воно вислизає з рук. У День святого Валентина зізнаюся: в ту мить, коли я зустріла тебе, моє життя метеликом впорхнуло щастя

Коханий, я сп’янілі твоєю любов’ю і ніжністю. Хіба я коли-небудь мріяла, що зустріч справжнього принца і стану принцесою, як у моєї улюбленої казки. Ти подарував мені таке відчуття у мене не вистачає слів, щоб висловити свою любов. З Днем святого Валентина, мій рідний!

Коханий, це прекрасне свято прийшов в моє життя разом з тобою. Я могла б довго перераховувати, який ти розумний, гарний, добрий і чудовий. Не знаю, що в тобі мені подобається більше, та й яка різниця. Має значення тільки одне: Я люблю тебе.

Дорогий мій! З Днем святого Валентина! Стріла Амура пронизала моє серце, я без пам’яті закохалася… Спалахнув вогонь. Вогонь божевільної любові. І нехай цей вогонь горить рівним негаснущем полум’ям. Ти мені потрібен, як повітря. Я задихаюся, коли тебе немає поруч. Без тебе життя втрачає всякий сенс. Ти – моє щастя. Я люблю тебе.

У цей день треба прислухатися до своєї душі, відчути її щемливий трепет при спогаді про тебе, відразу приходять на пам’ять смак і запах, і все розквітає неможливими ігристими фарбами і чудовими квітами. І ти розумієш, що кохаєш… Вітаю тебе і бажаю тобі того ж, що відчуваю я про тебе!

Дивіться також:  Привітання своїми словами коханому хлопцеві на 14 лютого

Якщо б ти був словом — я б все життя мовчала.Якби ти була сльозою — я б ніколи не плакала.Якби ти піснею — я б перестала співати.Просто я боюсь тебе втратити і залишитися одна.Я осінь сильно тебе люблю!З Днем святого Валентина, сонечко!

У День святого Валентина мені не вистачає твоїх рук, які пестять мене, мені не вистачає твоїх очей, які дивляться на мене з ніжністю і любов’ю, мені не вистачає твого тіла, від якого виходить тепло, мені не вистачає твого серця, яке любить мене. Мені не вистачає тебе! Я сумую

Дорога моя половинка, коханий мій чоловічок, я так довго тебе шукала і дуже рада, що ми зустріли один одного! Я впевнена, що наша любов витримає будь-які випробування, і навіть через багато років ми залишимося такими ж ніжними і ласкавими один з одним!

***

Мої думки і почуття зливаються разом… Я згораю від любові, я рву своє серце на частини… І як же нерозумно намагатися не піддаватися любові, чинити опір… Без любові, без тебе моє життя втрачає сенс. Відкрий свою душу, крокуй любові назустріч, дай мені надію, прийшли мені валентинку

У день всіх закоханих вітаємо усіх пар будь-якого віку. Бажаємо щастя, радості, ласки, турботи, затишку. Нехай цей день для одних стане прекрасним початком довгих відносин, а для інших чудовим їх продовженням. Нехай ангели любові слідують за вами, не відпускають ні на хвилину.

Вітаємо всіх закоханих з Днем святого Валентина. Зігріємо одне одного теплом, подаруємо посмішки і ніжність, радість спілкування. Це велике щастя мати свою другу половинку. Адже тоді життя стає прекрасним і легкою. Так давайте зберігати і оберігати наші почуття. Почуття, назва яким-Любов.

Дивіться також:  Привітати своїми словами дівчину з днем святого Валентина