Прикольно привітати своїми словами 23 лютого

Вітаємо ветеранів, чоловіків, хлопців, а також їх матерів, дружин, які поділяють тяготи військової служби з Днем Захисника Вітчизни. У цей день хочеться підняти келихи за всіх тих, хто з честю і гідністю охороняє кордони нашої Батьківщини. Здоров’я вам на довгі роки!

В такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, юнаків, а також жінок, всіх, всіх, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі й хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя – яскравим, довгою, у хаті – тепло, затишок, турбота. Честь і слава захисникам Вітчизни. Ура! Ура! Ура!

Цей день відважних і сильних духом чоловіків, яким є кого і що захищати: свою Вітчизну, свою справу, свій будинок і своїх близьких, своє майбутнє. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, взаєморозуміння, миру і великих успіхів! З Днем захисника Вітчизни!

Серцево хочу привітати вас з Днем захисника Вітчизни. У цей день бажаю вам не боятися ніяких перешкод і сміливо йти до наміченої мети, адже справжнього чоловіка перешкоди тільки підстьобують і надихають. А для досягнення цілей необхідно міцне здоров’я, тому, ніколи не хворійте, будьте сильні духом і тілом. І, безумовно, поряд з цим чоловіком повинна бути прекрасна жінка – красива, розумна і господарська. Саме таку супутницю життя я хочу вам побажати. Нехай збуваються мрії, і птах щастя незримою тінню слід за вами у всіх напрямках!

Найцінніше, що є у нашому житті – це мир, спокій і стабільність, а тому не випадково День захисника Вітчизни має багату і славну історію. Як би не називали це свято завжди буде символом мужності, самовідданості, гідності і честі. Прийміть щирі побажання здоров’я, щастя, миру і благополуччя!

Дивіться також:  Вітання колегам на 23 лютого

Давайте сьогодні, в День захисника Вітчизни, згадаємо наших дідів і прадідів, що захищали нашу Батьківщину, своєю мужністю та відвагою довели всьому світові, на що здатні наші чоловіки! Ми пишаємося ними, їх подвигами, ми вчимо своїх дітей любити свою історію! І звертаємося до вас, наші хлопці, майбутні захисники! Будьте людьми слова і честі, пообіцяли – зробіть, сказали зможу – зробіть, сказали люблю – любіть! Інакше і бути не повинно, це і означає бути чоловіком, бути відповідальним за свої слова і справи! А ми жінки завжди будемо пишатися вами!

Вітаю Вас з Днем захисника Вітчизни! 23 лютого ми відзначаємо одне з найвеличніших свят – День захисника Вітчизни! Цей день об’єднує мільйони людей даниною поваги до історичної пам’яті воїнів, які захищали свободу і незалежність нашої держави! Кожен справжній чоловік повинен бути готовий виступити на захист своєї Батьківщини, своїх близьких і рідних! Бажаю Вам міцного здоров’я, миру, добра та великого родинного щастя!

День захисника Вітчизни – це день перемог і мужності, день твердості і сили. Саме в цей день наші дорогі чоловіки купаються в променях турботи, уваги і любові. Нехай нашим захисникам ніколи не доведеться воювати по-справжньому, а бравий войовничий бойовий клич лунає лише на полі битви за фінансове благополуччя, а в сімейному житті хай завжди панує тепло, затишок і взаєморозуміння. З Днем захисника Вітчизни!

Від усієї душі вітаю сильну половину людства з Днем захисника Вітчизни. Це свято мужності, відваги, самовідданості. Сьогодні ми вшановуємо тих, хто героїчно захищав і захищає наші рідні рубежі, хто зберігає вірність військовому обов’язку. Завдяки вам ми відчуваємо впевненість, спокій, велич нашої країни. Здоров’я усім, успіхів, щастя, миру, любові і взаєморозуміння в сім’ї!

Дивіться також:  Жартівливі привітання своїми словами на 23 лютого

Від усієї душі вітаємо Вас із Днем захисника Вітчизни! В цей день доблесті і честі хочеться побажати Вам, Вашим рідним і близьким невичерпної енергії, оптимізму, стабільності, міцного здоров’я, миру, благополуччя, віри у щасливе майбутнє наших дітей і нашої країни!

Сьогодні день сильних, мужніх людей, в чиєму житті є місце не тільки подвигів і героїчних вчинків, але і любові, турботи і розуміння. Ми знаємо, що щоб не трапилося, Ви завжди будете поряд і підставите своє плече. У суєті буднів, іноді не помічаєш, що поруч з тобою людина, яка завжди захистить, і для нього це не тільки обов’язок, але і веління серця. Нехай у Вашому житті завжди буде міцний тил: любов і розуміння близьких, благополуччя і міцне здоров’я!

День захисника Вітчизни – важливе свято для кожного громадянина нашої країни. В цей день ми не тільки вшановуємо наших військових і згадуємо ратні подвиги співвітчизників. День захисника Вітчизни – це свято справжніх чоловіків, що володіють мужністю і самовідданістю, люблячих Батьківщину, поважають її історію. Ось чому цей день є по-справжньому всенародним святом. Бажаємо Вам щастя, благополуччя, успіхів у справах на благо Вітчизни!